Babs Suite programų suteikiančias studentus su kritinio mąstymo įgūdžių ir šiuolaikinės veiksmų orientuotą švietimą pagrindinių verslo funkcijų ir pagrindinių įgūdžių diapazoną, kurių reikia norint sėkmingai į reiklus ir nuolat besikeičiančios verslo pasaulyje.

Programa sudaryta taip, kad suteikia kiekvienam studentui su galimybe studijuoti specialistas pagyrimu laipsnis verslo studijų. Trys specialistų stažuotė skyrimo variantai siūlomi už pagyrimu Verslo laipsnis užbaigus.

Šie kelias studijų galimybės: - Dailės bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų - (specializuojasi rinkodaros) - Dailės bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų - (specializuojasi Apskaitos ir finansų) - Dailės bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų - (specializacija Vadybos ir HR) Svarbu kiekvienas studentas turi galimybę pabrėžti savo pasirinkimą tyrimą, kaip jie pereiti nuo pirmojo į antrąjį ir trečiąjį metų studijų su šiuo verslo studijų laipsnį. Todėl asmenys turi didelį lankstumą jų pasirinkimas verslo studijų dalykų ir planuojant savo individualų verslo bakalauro švietimo plėtrą. Kaip jie pažangą per programa kiekvienas studentas galėtų priimti pagrįstus sprendimus dėl jų auginimo asmens verslui svarbiose srityse ir verslo patirties ir sugeba suderinti juos su jų parinkimo verslo studijų dalykus ir jų profesinės karjeros ketinimus.

Papildomos keliai specialistų tyrimo yra nuolat papildomas programos sistemoje, siekiant patenkinti būsimus poreikius įvairių rūšių verslo organizacijų ir ypač karjeros poreikius mūsų studentams.

Įvadas

Mes sukūrėme mūsų bakalauras (su pagyrimu) Verslo studijų programą suteikti kiekvienam studentui išsamią verslo švietimo, kuris yra susijęs su dabarties ir ateities poreikius nuolat kintančios verslo aplinkos.

Turint tai omenyje mūsų programa skirta teikti kiekvienas studentas su tvirtu supratimo ir žinių apie šiuolaikinio verslo teorijų, idėjų, koncepcijų, problemas, praktikos ir funkcijas, kurios leistų jiems pakloti už savo profesinę karjerą pamatus verslo pasaulyje arba jų ateitis akademinė karjera po studijų lygiu.

Kad būtų pasiekti šie tikslai, puikus dėmesys mūsų mokymo: - Dėl tenkinant individualius mokinių poreikius svarbą, - tiesiogiai remti kiekvienas studentas savo mokymosi poreikius ir kurti savo verslo žinias, - besivystančioms kiekvieno studento gebėjimą mokytis tas sritis verslo kurioje jie nori plėtoti į karjerą.

Pagrindiniai aspektai, įgūdžiai, kūrybinio mąstymo, kritinis apklausą, problema identifikavimo, problemų sprendimas, ir veiklos funkcijų verslo studijas, todėl mokoma per labai palanki ir malonus mokymo aplinką, kurioje mokiniai yra: - - Mokoma mažos klasės - Ar individuali pamoka parama iš išvardintų kuratorių - Ar galėtų pasidalinti žiniomis, kuri atnešė į mūsų mokymo patyrusių profesionalių verslo žmonėms - Ar galėtų pasinaudoti plataus tarptautinio mokymo patirtis, profesionalumas ir kompetencija akademinių dėstytojų, kurie mokė Airijoje, Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje ir Tolimuosiuose Rytuose.

Programa Pristatymas Raštas

Programa yra pristatomi du semestrus kiekvienais metais.

Kiekvieną semestrą paprastai dvylikos savaičių trukmės. Vertinimo reikalavimai gali būti reikalaujama ne šių dvylikos savaičių mokymo laikotarpius. Dieninės registruoti studentai paprastai tikimasi, kad dalyvaus ir dieninėse pristatymo laiką.

Dalis studijų studentų, paprastai privalo dalyvauti vakaro pristatymo maždaug tris vakarais kiekvieną savaitę. Dalis laiko studentai taip pat privalo dalyvauti šeštadienį vadovėliai ir seminarus nustatytais kartus per metus, o taip pat gali būti reikalaujama lankyti kurie apibrėžti atostogų seminarus. Dalis laiko studentai taip pat gali pasirūpinti savo dalyvių modelis su fakulteto ir kviečiame dalyvauti dienos metu pristatyti visą programą, jei tai palengvina prieigą prie programos mokymo.

Guilds

QQI (Kokybės ir kvalifikacijų Airija, nauja integruota agentūra pakeisti FETAC, HETAC, NQAI ir įtraukiant funkcijas IUQB). Lygis: 8.

CAO kodas

IC004

Kurso pradžios data

Rugsėjis 2014

Programa

Pirmųjų studijų metų

Pirmieji metai - bendrasis branduolys programa

Visi pirmieji metai mokiniai mokosi bendrojo pagrindinio modulinę programą. Per du semestrus pirmaisiais metais mokymo suteikia studentams išsamią įvadas į verslo studijas ir sukonstruota taip, kad kiekvienas studentas turi supratimą ir žinių, reikalingų efektyviai veikti visuose šiuolaikinių verslo aplinkoje. Pirmaisiais metais bendras pagrindinių programos dalykų ir modulių pavadinimai nurodyta toliau.

1 etapas

Pagrindiniai dalykai: - Apskaita ir finansai - Ekonomika - Verslo teisė - Duomenų analizė ir statistika - Rinkodara - Vadyba - HRM - Verslas Ryšių ir IKT - Firmos Kultūra

Antrųjų metų studijų

2 etapas

Pagrindiniai dalykai

  • Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas - Tiekimo ir vertės grandinės valdymas - Žinių valdymas - valdymo apskaita - Verslo tyrimų metodai - Finansinė apskaita - Corporate Finance "- Strateginis marketingo valdymas - Rinkos tyrimai - Organizacinė elgsena - Taikomoji ekonomika - šiuolaikinės klausimų valdymas

TREČIŲJŲ metų studijų

Be Bendra pagrindinių modulių galutinis kurso studentams taip pat sutinku su jų kuratoriais specializuotų dalykų, kad jie nori studijuoti laipsnį. Tai yra tiriamas į galutinį metų

3 etapas

Pagrindiniai dalykai

  • Verslo politika - Pokyčių valdymas - Verslo projektų apskaitos Srove: - Mokesčiai - Finansinė atskaitomybė - audito ir užtikrinimo Rinkodara Srove: - Paslaugos Rinkodara - Brand vadyba - Tiesioginis marketingas vadyba / HR Srove: - Operacijų valdymas - valdymas HR ir IT verslumo

Vertinimo informacija

Vertinimas grindžiamas nuolatinio vertinimo (-ių) ir modulio egzamino pabaigos balansą.

Nuolatinis vertinimas paprastai reikalauja studentas turi pateikti vieną ar du esė tipo užduotis. Už užduočių ženklas prisideda prie modulio galutinio pažymio pabaigoje. Perleidimas, yra specifinis proporcija modulio ženklų ir paprastai tai yra 50% per pirmuosius metus, bet gali padidinti dviejų ir trijų programos metų.

Kiekvienas modulis yra vertinamas tuo semestro, kurioje modulis yra tiriamas pabaigoje. Tai užtikrina, kad mokymosi, kuris buvo patyręs yra šviežias studento omenyje, ir kad jei pakartotinai sėdi reikalaujama, jie gali būti tinkamai palaikoma ir paruošti pagal studentui.

Parašė atsiliepimai teikiama studentams jų rezultatų vertinimų, o pamoka nurodymai yra paremti mokymosi rezultatus.

Re sėdėti galimybės gali būti planuojama ne mokslo metų pabaigoje arba po pirmojo semestro kiekvienos programos metus, priklausomai nuo individualių aplinkybių ir fakulteto politiką.

Ką mes siūlome

Pasirinktos studijos

BA (Hons) Verslo studijų programa leidžia kiekvienas studentas kurti savo verslo studijų sritis interesų ir patirties, kaip kurti savo verslo žinias kiekvieno kurso etape.

Kiekvienas mokinys gauna reguliarų ir išsamų akademinės pamoka gaires dėl kiekvieno iš dalykų, kuriuos jos renkasi studijuoti, kaip jie pažangą per kurso studentai gauna ypatingą patarimų: - savo pasirinkimą dalykų - pasirengimas būsimai karjerai - konkrečių sričių plėtrą palūkanų ir verslo patirtis - Individualus akademinės veiklos vykdymo ir plėtros

Žinios apie verslo studijų ir verslo Karjera

Mokymas komanda supranta, kad studentai, kurie renkasi studijuoti verslo studijų programas dažnai abejoja, kuriems verslo subjektai ir karjeros srityse jie ketina plėtoti, kol jie patiria laipsnį programa.

Mes taip pat žinome, kad įgūdžiai ir patirtis, reikalingi asmens būtų sėkmingas ir įgyti darbo šiuolaikinėje verslo aplinkoje ir profesiniame pasaulyje gali būti labai sudėtinga ir kad studentai įgyja per tą laiką, kurį praleidžia studijuoti išsamią supratimą apie tai bakalauro kursą.

Todėl BA (Hons) Verslo studijų programos dizainas užtikrina, kad kiekvienas studentas yra mokoma: - pagrindinės veiklos įgūdžių ir žinių, reikalingų sukurti karjeros kelią - specializuotas sritis verslo studijas, kurios užtikrintų, kad studentai galėtų būti lanksti ir konkurencinga darbo rinka arba jų taikymo įvesti Doktorantas tyrimą.

  • Verslo subjektai, kurie galėtų būti kruopščiai priderinta prie ateities poreikių ir ateities reikalavimus kiekvienam studentui, nes jie sėkmingai progresuoti per kiekvieną kurso metus.

Mokymas ir mokymasis

Mūsų mokymas ir mokymasis dėmesys nuo: - sukurti patikimą ir tvirtą pagrindą verslo studijų dalykų visiems mūsų studentams - atskirų švietimo plėtrą ir profesinės karjeros siekius kiekvienam studentui - Teikti mokymo kokybę ir akademinę paramą, kuri atitiktų kiekvieno poreikius bakalauro - suteikiant studentams galimybę priimti pagrįstus ir nusimanantys pasirinkimą atsižvelgiant į jų bendrąsias ar specializuotų verslo įgūdžių plėtrai

Konferencijų savaitės

Mūsų akademinio mokymo grupės ir jų profesinės veiklos patirtį tobulumas yra remiama reguliariai serijos Konferencijos savaičių, kurie yra įtraukti į mūsų mokymo metais. Per pirmąją savaitę kasmet antrąjį pusmetį, visi studentai dalyvaus konferencijos savaitė, kuri susideda iš mokymo pristatymus serija, kuri yra pristatyto nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų verslo specialistams, rašytojų, mokytojų iš kitų institucijų, dizaineriai, žurnalistai ir kiti, kurie turi įsipareigojimą mūsų studentams švietimo ir jų karjeros plėtrą.

Mūsų Konferencijos savaites temos, susijusios su mokymu, kuris vyksta semestro pabaigos. Studentai galės atlikti vertingus ryšius su profesionalų, skirta karjeros, mokslinių tyrimų ir projektų plėtros tikslais.

Apsilankymas dėstytojus

Yra reguliariai programa nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų Lankymūsi dėstytojų ir specialistų vizitus organizuoja vietos, regioninių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų.

Klasės, Paskaitos ir Pamokos

Studentai mokomi mažose klasėse ir kiekvienas studentas yra palaikoma visą kursą pagal pavadintas akademinės kuratorius. Akademiniai mokytojai susitikti su studentais reguliariai kalendorinius pagrindu ir pateikti individualų akademinę paramą ir patarimus.

Pagrindinis turinys programos yra mokoma per paskaitas ir kiekviena paskaita apima laiko klausimams ir atsakymams, siekiant užtikrinti, kad studentai galėtų teikti atsiliepimus apie paskaitą, užduoti klausimus ir patvirtinkite savo supratimą apie iškeltus klausimus.

Paskaitos remiamas individualių ir grupinių vadovėliai ir seminarų pagrįstas grupės diskusijose. Tai suteikia galimybę išsamiai aptarti ir individualiam orientavimo ir paramos turi būti pateikti akademinės programos turinį.

Trečiaisiais metais studijų kiekvienas studentas yra paskirta mokytojas, kuris teikia patarimus dėl planavimo, įmonės ir baigus jų disertacijos. Disertacija vykdo kiekvieno studento, kaip atskiro mokslinio tyrimo projekto, kuris galėtų būti susijęs su jų karjeros intencijas, verslo atvejo tyrimas, ar teorinių studijų.

Trečiaisiais metais studentai taip pat atlikti studentų komandos projektą, kuris apima visą verslo įmonės modeliavimas. Tai taip pat gali būti susiję su besivystančio verslo patirties kiekvieno studento ir yra sukurta siekiant suteikti jiems dirbti drauge su verslo aplinka sprendžiant realaus gyvenimo verslo problemas patirtį.

Mokymas ir mokymasis ir informacinių technologijų Pagalba - Moodle, Informacinės technologijos ir biblioteka Įranga

Mokymas ir mokymasis, kuris vyksta į oficialias formalių klasių remia interaktyvios informacinės technologijos "Moodle platforma, pagrįsta siūlo visapusišką paramą studentams.

Programos priemonės apima pirmąją klasę ir daug prieinamumą skaičiavimo laboratorijose / seminarų ir pirmos klasės bibliotekų kolekcijų ir galimybę naudotis bibliotekoje ir IT paramą.

Įsidarbinimo galimybės

Įsidarbinimo galimybės mūsų BA (Hons) Verslo studijos absolventai yra puikus, kaip mūsų programa suteikia bendrą verslo išsilavinimą, taip pat galimybę kurti specialistų patirtį. Absolventai gali rinktis iš platų karjeros viešajame ir privačiajame sektoriuose tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Absolventai iš mūsų BA (Hons), bus pilnai įrengtas siekti platų mokė ir mokslinių tyrimų magistrantūros programas.

Reikalavimai

Pareiškėjai turi turėti 2 aukštojo C3S ir 4 eilinio lygio D3S minimumą (įtraukiant matematikos) arba ekvivalentas.

Studentai pagal 23 metų sausio 1 d įvažiavimo metų turi kreiptis per už IC004 bakalauras Dailės CAO (Verslo studijos) Visos kitos paraiškos turi būti pagamintas tiesiogiai Priėmimo biure.

Brandaus Studentų Pareiškėjai, kurie per 23 metų iki sausio 1 d įvažiavimo metus yra tinkamos įeiti į kaip brandaus amžiaus studentų programą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Independent College Dublin »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas