Bakalauro laipsnių kompiuterijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

1

Kompiuterinės sistemos visų tipų dabar yra svarbi mūsų gyvenimo dalis, su gerai sukonstruotas, patikimų ir tinkamų naudoti sistemų esminių prie daugumos organizacijų išlikimui. Personalas, kuris gali projektuoti, įgyvendinti ir palaikyti šiuos nuolat besivystančias sistemas yra nuolatinis poreikis. Studijos kompiuterijos srityje yra sudėtingas ir malonus, ir gali sukelti karjeros.

Kompiuterių technologijos apima šias pagrindines sritis:

 • Naudojant kompiuterių įvairių programų
 • Kompiuterių programavimo ir programinės įrangos kūrimo
 • Techninės įrangos konfigūravimas, instaliavimas ir sąsajų
 • Tinklų ir sistemų administravimo

DEI Kolegija turi ilgametę tradiciją aukštojo mokslo teikti aukščiausios kokybės programas, pritaikytas prie besikeičiančių poreikių mūsų bendruomenės. Kompiuterija departamentas teikia studentą orientuoto mokymosi patirtį palankią akademinę aplinką. Mūsų ekspertų fakulteto nariai turi komercinę ir profesinė patirtis kartu su didelę patirtį siūlo griežtą akademinę paramą visiems studentams per modernizuotos technologinių išteklių.

Galimi programos, pagal akademinės krypties atitinkamo universiteto, yra šie:

BSC Informacinių sistemų ir valdymo iš Londono Tarptautinių programų universiteto (Švinas kolegija: LSE)

BSC Informacinių sistemų ir valdymas yra laipsnis su tarptautine skonio nustatyti Per stipri socialinių mokslų sistemoje suteikia išsamų supratimą apie tai, kaip organizacijos ir draugijos naudoti ir išnaudoti naujas informacijos ir ryšių technologijas (IRT) rengia kritinius įgūdžius įvairių realaus pasaulio profesinės situacijos yra puikus pasirengimas karjeros informacinių sistemų valdymo ar valdymo konsultacijos specializuojasi IT ir iS Mokiniai dvylika vienetų ir užbaigti per tris aštuonerių metų laipsnį, pasirenkant iki keturių naujų dalykų kiekvienais metais.

Vadovaujanti kolegija yra kolegija, kurio darbuotojai plėtoti studijų programoms, parengti mokomąją medžiagą, ir yra atsakingas už Tarptautinių programų studentams vertinimą.

Laipsnis aukščiau:

 • Sėkmingai baigę studentai apdovanoti Londono universiteto laipsnį, diplomą ar pažymėjimą.
 • Apdovanojimų atliktų Tarptautinių programų studentams standartas bus išlaikytas tame pačiame lygyje kaip ir apdovanojimų padarytų studijuojančių studentų iš Londono universiteto koledžo standartą.
 • Pripažįstama, Graikijos valstybė pagal įstatymą 3328 (4 straipsnis), kuris buvo iš tikrųjų, nes 1 2005 balandžio

Bakalauro (Hons) Kompiuterija - universitetas Northampton

Šis laipsnis yra skirtas Jums, jei norite:

 • studijuoti naujausią programos informatikos srityje; aktuali ir reaguoja į pramonės ir prekybos poreikius
 • plėtoti savo tarpasmeninio bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžiai, kartu su galimybe imtis nuolatinių akademinę veiklą tiek nepriklausomai ir grupėse
 • plėtoti savo gebėjimus akademinių studijų ir mokslinių tyrimų, todėl gebėjimo įvertinti, analizuoti ir apibendrinti informaciją,
 • plėtoti išsamių žinių apie programinės įrangos ir aparatūros aspektus, dalyvaujančių šiuolaikinio kompiuterių sistemų inžinerijos

Karjeros galimybės

Būdamas studentas yra daug daugiau nei tik gauti mokslinį laipsnį, tai apie suprasti, ką norite pasiekti su tuo laipsniu ir kaip jūs galite naudoti savo žinias sukurti realių pokyčių pasaulyje. Nesvarbu, kad manimi dirbančių viešojo, privataus ar savanoriškų ir bendruomenės sektorių darbdaviai sako, kad jie nori studentai, turintys įgūdžių, reikalingų spręsti sudėtingas problemas, taikyti savo mokymąsi naujoviškų būdų, ir išreikšti savo aistras taip, tai reiškia, kad jie išsiskirtų iš poilsio.

Šis laipsnis tiktų jums, jei esate tikintis siekti karjeros Kompiuterija, programinės įrangos sistemų kūrimo, analizės ir projektavimo, interneto programų, tinklo inžinerijos, mobiliosios kompiuterijos ir grafika ir vizualizacija ar toliau akademinių studijų.

Programos apžvalga

Šis laipsnis programa suteikia platų skaičiavimo idėjų ir plėtoja inovatyvius problemų sprendimus, naudojant praktinius pavyzdžius sustiprinti savo teorines atrama, taip pat naudojant mūsų moderniausių kompiuterinių įrenginių. Skaičiavimo pramonė nuolat auga ir yra neatsiejama kasdienio žmonių gyvenimo ir įmonėms. Šiame kurse jūs ištirti pločio siekiančių įtakas, kad kompiuteriai ir kompiuterinės technologijos turėti pasaulyje, taip pat indėlį galite padaryti ateityje pažanga.

Programos struktūra

BPK laipsnis sudaro šešiolika modulių ir disertacijos ir ji natūraliai baigti per 3 metus.

Jūs tikimasi studijuoti Kompiuteriniai ryšių, kompiuterių sistemų, Web programavimas, programinės įrangos inžinerijos, problemų sprendimo ir programavimas, duomenų bazių 1, Operacinės sistemos, modernus tinklai, grupės projektas, Web programavimas, duomenų bazės 2, sistemų projektavimas ir kūrimas, žiniasklaidos technologijų, kibernetinį saugumą ir Kriptografija, duomenų bazės 3 ir dirbtinis intelektas metodus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its gr ... Skaityti daugiau

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its graduates are routinely employed by large Greek and International Companies. Skaityti mažiau