Socialinės Bendravimas laipsnis siekiama mokyti asmenis, galinčius įvykdyti veiklą žiniasklaidos srityje, ypač į žurnalistikos ir garso ir vaizdo. Baigiu turi įgyti konkrečių įgūdžių - padengtas mokslu pagrįsta, specialybės, papildomos ir neprivaloma šią mokymo programą - dirbti ryšių įmonių, užimančių skirtingas pozicijas komunikacijos struktūros reiškia informacinių, gamybos ir kryptis srityse. Taip pat tikslas šio laipsnio skatinti sinergiją su vietinės ir nacionalinės žiniasklaidos ir ryšių įmonių, siekiant suteikti veiksmingą požiūrį į profesinę tikrovę ir "produktus", sukurtas per praktines disciplinas studentai įrašą.

KARJERA

Paspauskite, radijas, televizija, interneto Žurnalistika, fotožurnalistikos, televizorius gamyba ir kryptis, scenarijų, vaizdą ir ryšių padaliniai.

Patekimo į rinką reikalavimai - tarnaitė Portugalijos ISMT

TARPTAUTINIS studentas ISMT - Kokie prieigos sąlygos?

Gali būti taikomos konkurencijos tarptautinių studentų, kurie: 1) turintys kvalifikaciją, kurios toje šalyje, kurioje jie buvo gauti,, suteikti jiems teisę būti kandidatais ir teisę į aukštąjį mokslą šioje šalyje. Tai reikalauja pristatymas dokumentą Kvalifikacijos pavadinimas, nurodant galutinę klasifikaciją, patvirtintą kompetentingos institucijos tos šalies 2) Laikykite Portugalijos vidurinio mokslo diplomą arba lygiavertį laipsnį. Pastaruoju atveju reikia dokumento pateikimas lygiavertiškumo ne Portugalijos žinoma Portugalų švietimo sistemos, nurodant galutinę klasifikaciją

Programa mokoma:
Portugalų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date