Žurnalistikos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kadangi ši programa yra dėstoma tik portugalų kalba, kandidatai turi mokėti ir kalbėti portugalų kalba, arba norėti išmokti kalbą.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

Pirmuoju žurnalistikos informacijos ciklu siekiama mokyti asmenis, galinčius vykdyti veiklą žiniasklaidos srityje, ypač žurnalistikos ir garso ir vaizdo srityse. Absolventas turi įgyti specifinių įgūdžių - apimamų pagal specialybės mokslinį pagrindą, o papildomai pasirenkamų pagal šią programą - dirbti komunikacijos įmonėse, užimant įvairias žiniasklaidos struktūros pozicijas informacijos, gamybos ir režisūros srityse. Ja taip pat siekiama skatinti sinergiją su vietos ir nacionalinėmis žiniasklaidos ir komunikacijos įmonėmis, kad būtų galima veiksmingai vertinti profesinę tikrovę ir patekti į studentų sukurtus „produktus“ kaip praktinių disciplinų dalį.

Profesinės galimybės

Spauda, radijas, televizija, kibernetinė žurnalistika, fotožurnalistika, televizijos produkcija ir režisūra, scenarijų rašymas, ryšių ir vaizdo biurai.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai kandidatai turi atitikti vieną iš šių sąlygų:

  • Turėti kvalifikaciją, suteikiančią teisę kreiptis ir teisę į aukštąjį mokslą toje šalyje, kurioje ji buvo įgyta. Pateiktiniame dokumente turi būti nurodyta galutinė klasifikacija ir jį turi patvirtinti tos šalies kompetentinga institucija.
  • Turėti Portugalijos vidurinio išsilavinimo diplomą arba lygiavertį laipsnį. Pastaruoju atveju reikia pateikti dokumentą, patvirtinantį ne Portugalijos kalbos kurso lygiavertiškumą Portugalijos švietimo sistemai, nurodant galutinę klasifikaciją.

121101_imagem2.jpg

Tai taikoma tik vietiniams Portugalijos kandidatams:

  • Turėti vidurinį išsilavinimą ar panašų.
  • Laikyti stojamųjų egzaminų, nustatytų atitinkamai porai / kursui (11 istorijos, 13 anglų, 18 portugalų).
  • Kiekviename iš nustatytų porų formavimo / kurso egzaminų gauti reikalaujamą minimalų balą (95 balai skalėje nuo 0 iki 200).
  • Norėdami gauti paraiškoje pažymėtą reikalaujamą minimalų balą (95 balai skalėje nuo 0 iki 200).
  • Paraiška pažymiui gauti iš šios formulės: Vidurinis vidurinis pažymys arba lygiavertis 50 proc. Stojamojo egzamino įvertinimas 50 proc.
  • Sąlygos, kurioms taikomas rugsėjo 25 d. Dekretas-įstatymas Nr. 296-A / 98, pakeistas Dekretu-įstatymu Nr. 99/99, kovo 30 d., 26/2003, vasario 7 d., 76/2004, kovo 27 d., 158/2004, birželio 30 d., 147 –A / 2006, liepos 31 d., 40/2207, vasario 20 d. Ir 45/2007, vasario 23 d. , ir taikomi gegužės 30 d. dekretu-įstatymu 90/2008.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

One of the oldest University Institutions of Private Higher Education in Portugal, with more than seven decades of existence.

One of the oldest University Institutions of Private Higher Education in Portugal, with more than seven decades of existence. Skaityti mažiau