Bakalauro laipsnis - apželdinimo ir verslo valdymo

HAS University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro laipsnis - apželdinimo ir verslo valdymo

HAS University of Applied Sciences

bakalauro laipsnis - Sodininkystė ir verslo valdymas

Anglų-mokė

Sodininkystė ir Verslo valdymas yra apie komercinės gamybos daržovių, vaisių ir augalų. Tai apie tarptautinio verslo, technologijų, inovacijų ir tvarumo. Tai apie efektyvų ir pelningą kūrimas pirmos klasės produktų, kurie daro mūsų mityba sveikesnė, skanesnis ir įvairesnė ir mūsų gyvenamoji aplinka ekologiškesnio ir patrauklesnė.

Per savo studijas jūs išmoksite, kaip naujų veislių augalų, vaisių ar daržovių yra sukurta ir kaip juos auginti efektyviai ir saugiai. Taip pat pažvelgti, kaip ir kur parduoti savo produktą. Tokiu būdu jūs gaunate žinoti visą sodininkystės tiekimo grandinę. Tai reiškia, kad jūs galų gale su plačiąja prasme, kuri leidžia jums dirbti bet sodininkystės arba žemės ūkio pramonės sektoriuje.

Taigi jūs pasiruošę iššūkis? Tarptautinės karjeros pramonėje, kuri yra visada juda į priekį? Tada Sodininkystė ir Verslo vadybos yra tinkama studijų programa jums!


Priėmimo sąlygos


Priėmimo reikalavimas šio 4 metų bakalauro programa yra vidurinė mokykla diplomas, prilygsta Olandų HAVO diplomą, su galutine metų dalykų matematikos ir chemijos. Praktiniai (su darbu) patirtis yra naudinga, bet nėra privaloma. Jūsų diplomu bus vertinamos po to, kai gavo savo pilną paraiškos formą. Jei norite žinoti, kaip jūsų aukštosios mokyklos diplomą vertinama Nyderlanduose prieš jus taikyti, patikrinti į Nuffic Šalis moduliai informaciją.

Taip pat reikia, kad būtų galima įrodyti, kad esate gerai mokėtų anglų kalbą. HAS University of Applied Sciences priima šiuos kalbų testus:


IELTS


Akademinė programa: 6.0 (Bendra Band balas)


TOEFL

  • Interneto testas: 80
  • Kompiuterių testas: 213
  • Popieriaus testas: 550Kembridžo ESOL sertifikatas: C1

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Olandų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Olandija - 's Hertogenbosch, North Brabant
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Olandija - 's Hertogenbosch, North Brabant
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla