Žmogiškųjų išteklių vadybos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kadangi ši programa yra dėstoma tik portugalų kalba, kandidatai turi mokėti ir kalbėti portugalų kalba, arba norėti išmokti kalbą.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

Kaip teigė Peteris Druckeris, „žmonės yra vienintelis ilgalaikis ilgalaikis konkurencinis pranašumas“ ir todėl žmogiškųjų išteklių valdymas yra strateginė organizacijos sritis, siekianti jos sėkmės ir konkurencingumo didinimo. Taigi galime pasakyti, kad pagrindiniai šio studijų ciklo tikslai yra šie:

 • Supažindinkite studentus su dabartiniu žmogiškųjų išteklių vadybininkų vaidmeniu organizacijose.
 • Suteikite studentams žinių apie naujausias priemones žmogiškųjų išteklių valdymo srityje.
 • Apmokyti žmogiškųjų išteklių valdymo specialistus, kurie dominuoja pagrindiniuose žmogiškųjų išteklių valdymo metoduose ir priemonėse, atsižvelgiant į esamus organizacinius kontekstus, kai keičiasi darbo organizavimo modeliai, ypač dėl naujų darbo realijų atsiradimo ir kai laikrodžiai yra „kaita“ ir „adaptacija“.

Profesinės galimybės

Žmogiškųjų išteklių vadybos laipsnio turėtojų karjeros galimybės yra įvairios, tačiau pabrėžiama:

 • Vykdyti vadovo / techniko pareigas HR žmogiškųjų išteklių padaliniuose, verslo ir organizacijose.
 • Patariamasis vaidmuo žmogiškųjų išteklių srityje, kaip profesionaliam asmeniui.
 • Konsultavimo įmonių konsultavimas, įdarbinimas ir atranka, laikinas įdarbinimas, perkėlimas ir kt.
 • Konkrečių funkcijų vykdymas sveikatos ir saugos darbe srityje.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šie specialistai gali vykdyti savo veiklą daugelyje skirtingų tipų organizacijų, nepriklausomai nuo jų dydžio, sektoriaus ar verslo veiklos srities, nes žmonių valdymas yra skersinis įvairių tipų ir veiklos sektorių organizacijoms.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai kandidatai turi atitikti vieną iš šių sąlygų:

 • Turėti kvalifikaciją, suteikiančią teisę kreiptis ir teisę į aukštąjį mokslą toje šalyje, kurioje ji buvo įgyta. Pateiktiniame dokumente turi būti nurodyta galutinė klasifikacija ir jį turi patvirtinti tos šalies kompetentinga institucija.
 • Turėti Portugalijos vidurinio išsilavinimo diplomą arba lygiavertį laipsnį. Pastaruoju atveju reikia pateikti dokumentą, patvirtinantį ne Portugalijos kalbos kurso lygiavertiškumą Portugalijos švietimo sistemai, nurodant galutinę klasifikaciją.

121101_imagem2.jpg

Tai taikoma tik vietiniams Portugalijos kandidatams:

Dalyvavimo ir priėmimo į verslo bakalauro laipsnį sąlygas nustato rugsėjo 25 d. Dekretas-įstatymas Nr. 296-A / 98, pakeistas dekretu-įstatymu Nr. 99/99, kovo 30 d., 26/2003, vasario 7 d., 76/2004, kovo 27 d., 158/2004, birželio 30 d., 147 –A / 2006, liepos 31 d., 40/2207, vasario 20 d. Ir 45/2007, vasario 23 d. , ir gegužės 30 d. dekretu-įstatymu 90/2008.

Galutinė vidurinės mokyklos klasifikacija 50%

Priėmimo egzamino kvalifikacija 50%

Priėmimo egzaminų sąrašas (šių disciplinų valstybiniai egzaminai):

 • 04 Ekonomika
 • 11 Istorija
 • 18 portugalų

(Iš šio sąrašo pakanka vieno egzamino)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

One of the oldest University Institutions of Private Higher Education in Portugal, with more than seven decades of existence.

One of the oldest University Institutions of Private Higher Education in Portugal, with more than seven decades of existence. Skaityti mažiau