Oficialus aprašymas

Technologija leidžia viską, DARBĄ

Kompiuterija ir IT tapo neatskiriama ką mes darome. Jei manote, kad mūsų bendravimo būdą, bendrauti, užsiimti verslu, ar tiesiog eiti apie mūsų kasdieniame gyvenime, tai lengva vertiname naudą - ir svarbą - technologijų.

Kaip toliau naujovės padidinti ir vystytis, vis daugiau ir daugiau IT specialistų reikia. Karjeros galimybės technologijų pasaulyje yra be ribų. Jūs galite prisidėti daugelyje sričių, o todėl jūsų darbas prasmingas ir naudingas, kur jums pasirinkti būti.

Jei turite spręsti įvairius aspektus problemų, reikalaujančių vaizduotę ir tvirtas technines žinias susidomėjimą, mes galime padėti jums sukurti savo ateitį šioje gerai mokėjimo srityje.

Užprogramuotas sėkmei

Įsigyti labai darbingas įgūdžius per mūsų pramonės konkrečių mokymo programą. INTI dirba su geriausiais IT paslaugų teikėjų, suteikiant prieigą prie pažangiausių technologijų, žinių ir profesinės sertifikavimo turinį. Jums bus gerai pasirengę, dar prieš jums pereiti.

KARJEROS
Tuo INTI, mes įdėti Jus mūsų aukštos kokybės mokymosi patirtį centre. Mokymo programa yra skirta ugdyti novatoriškas idėjas ir globalią mąstyseną, naudojant "projektais grindžiamą mokymąsi" ir "Probleminis mokymasis" metodus.

Dirbsite projektams, kuriais siekiama ugdyti įgūdžius spręsti problemas, analizuoti, bendravimo, komandinio darbo ir projektų valdymas. Per šią veiklą, jums bus sukurti sprendimus ir stiprinti bendradarbiavimą. Ši rengia jums darbo ir mokymosi visą gyvenimą.

Ekspozicijos naujausias inovacijas
Dalyvaudami IRT įvykius ir IT susijusių konkursų organizuojamus arba patvirtintą pagal Malaizija Multimedia Development Corporation (MDeC), jums iššūkį sau, padidinti savo kūrybiškumą ir puoselėti savo protą tam, kad būtų kvalifikuotų IT specialistas. Tai atitinka Vyriausybės viziją paversti Malaiziją į žiniomis pagrįstą ekonomiką.

Partnerystė su Koventrio universitetu
Mūsų Kompiuterija ir IT programos siūlomos bendradarbiaujant su ir patvirtinti Coventry universiteto, JK.

Nekilnojamasis pramonė mokymai
INTI Stažuotės programa suteikia neįkainojamos patirties darbo vietoje, rengia jums už darbą, kai pereisite. Pastarieji Inti studentai internuoti ne daugianacionalinių kompanijų kaip Sony, Ricoh, Advanced Micro Devices "Global Services, Western Digital, Unisem, Samsung, ON SEMICONDUCTOR, Profi tera," PricewaterhouseCoopers "ir dar daugiau.

Bendradarbiavimas su juo LEADERS

IBM
INTI International University "ir" IBM Malaizija užmezgė aljansą remiantis IBM programinė įranga Mokymų (SCT) programą, todėl INTI fi RST privatus universitetas Malaizijos tapti IBM Išsilavinimas partneriu. Jei siekti magistro arba studijų programą INTI, galite prieiti prie išteklių, priekinį kraštą technologijas, geriausia praktika ir verslo sprendimus nuo IBM, vienas iš geriausių pasaulio technologijų bendrovių.

IBM SCT programa padės jums suprasti, IT infrastruktūra, pavyzdžiui, į paslaugas orientuota architektūra (SOA) ir visas naujausias technologijas iš IBM programinės įrangos aukos. Jūs absolventas su aukštos kokybės ir pripažintų Malaizijos kvalifikacijos iš INTI, taip pat tarptautinės IBM profesinės sertifikavimo, suteikiant Jums darbo rinkoje pranašumą.

CISCO
INTI International University dirbo kartu su Cisco Networking Academy nuo 2006 m. Įtraukiant CCNA ir CCNA Wireless mokymo programą į mūsų studijų programą, mes įsitikinkite, kad turite įgūdžių projektuoti ir valdyti vidutinio dydžio tinklus. Ji taip pat pristato kelią pažangai profesinių sertifikatus kaip CCNP ir CCIE, todėl Jums tikslą darbdaviams.

SuSE NOVELL
SuSE yra pirmaujanti tiekėja Linux Enterprise sprendimus. Linux yra labiausiai sąveikios platforma kritinių kompiuterija, leidžianti tūkstančius organizacijų visame pasaulyje konfiden auditas pristatyti kompiuterijos paslaugos visoje fizinės, virtualių ir debesų aplinkoje.

Kaip paskirtas Novell akademinio mokymo partneriu (NATP) INTI International University bus įdėti Novell Linux sertifikavimo mokymo į mūsų kursus ir studentams, kurie užsiregistruoti šių modulių galės sėdėti "Novell Certified Linux sertifikatus išduotų Novell, JAV. "SAP Speciali prieglobos paslauga leidžia naudotis SAP sistemas praktinės mokymosi patirties pagal laisvos programinės įrangos licenciją. Ir neatsilikti nuo besikeičiančių technologijų tendencijas, traukinys-the-treneris fakulteto seminarus užtikrinti, kad jūsų dėstytojai visada turi naujausią SAP žinias.

Jums bus naudinga iš SAP techninių žinių, taip pat savo žinias apie integruotą verslo procesų ir pramonės šakos geriausios praktikos. Jūs taip pat įgyti pramonės ekspoziciją su SAP klientams ir partneriams per stažuotes ir pramonės projektus. Tai suteikia jums daugiau profesionalių vertės jėgos.

Po pamokų

International Guest DĖSTYTOJAI
Mes reguliariai pakviesti garsūs profesoriai ir dėstytojai iš mūsų partnerių universitetų ir laureato tinklo pasidalinti savo turtus žinių, kompetencijos ir patirties su INTI studentams. Per juos, studentai gali įgyti tarptautinių pramonės įžvalgas ir visuotinį informuotumą.

Skatinti novatoriškus protus
"Šis forumas man pamatyti dalykus kitoje šviesoje. Žmonės dažnai bijo daryti tai, ką kiti laiko kaip nenormalus ar neįprasta, nes iš teisia baimės. Per forume iš visų nuostabios garsiakalbiai, aš sužinojau, kad sprendimas įrodo, kad jūs iš tikrųjų daro kažką, kad kiti nedrįsta, ir tai yra iš esmės kas yra novatorius priemonės. "- Nico Mulyawan, Šeimininką Verslo informacija technologijos studentas, kuris atstovavo INTI Pasaulio inovacijų forumo Meksikoje

IŠVYKOS Į GAMTĄ
"IBM DW Live IBM Campus - Worklight

Šiuo atveju, mokiniai mokosi kurti ir valdyti Mobilus Programos su IBM Worklight. Šis renginys pabrėžia, kaip:

 • IBM vienija pagrindinius mobiliųjų galimybes į vieną integruotą paketą, kuris apima su visą spektrą iššūkius ir galimybes, įskaitant mobiliųjų aplikacijų kūrimo, taikymo ryšį ir valdymo.
 • "IBM Worklight naudojama sukurti, išbandyti ir įdiegti cross-platform mobiliųjų programų.

darbdavys PROJEKTAI


Pastaraisiais metais, daugiau nei 80 geriausių korporacijos atėjau laive šį unikalų INTI iniciatyva. Šie projektai leidžia mūsų studentams dirbti realiais verslo klausimais, suteikiant jiems giliau panirti į savo pasirinktą srityje.

programos Siūloma

 • 3 + 0 mokslų bakalauras (Hons) Kompiuterių mokslo bendradarbiaujant su Koventrio universitetu
 • 3 + 0 mokslų bakalauras (Hons) Kompiuterija bendradarbiaujant su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Computer Science (su pagyrimu) - kartu su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Computer Science (su pagyrimu) - specializacija Tinklo ir Mobilus Kompiuterija pagal INTI International University kartu su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Computer Science (su pagyrimu) - Specializacija tinklo saugumą INTI International University kartu su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Computer Science (su pagyrimu) - Specializacija Software Engineering pagal INTI International University kartu su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Informacinės technologijos (su pagyrimu) - kartu su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Informacinės technologijos (su pagyrimu) - Specializacija Business Intelligence pagal INTI International University kartu su Koventrio universitetu
 • Bakalauras Computer Science (UOW programa)
 • Bakalauras Informacinės technologijos (UOW programa)
 • Diplomas Information & Communications Technology
 • Fondas Verslo informacinės technologijos
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų INTI International University & Colleges, Malaysia »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
Price
- Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į newinti.edu.my
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date