Socialinio darbo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kadangi ši programa yra dėstoma tik portugalų kalba, kandidatai turi mokėti ir kalbėti portugalų kalba, arba norėti išmokti kalbą.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

Tikslai

  • Formuoti kvalifikuotus specialistus, veikiančius kūrybiškai, novatoriškai ir iniciatyviai, socialinio perkvalifikavimo ir intervencijos į socialinę žalą, padarytą realiame sistemos tvarumo procese, lygmeniu.
  • Kvalifikuoti socialiniai darbuotojai, susiduriantys su transformacijos dinamika, socialinio darbo darbo rinkai.
  • Triangulavimas, tyrimas ir veiksmai kaip įrankis paruošti profesinę ateitį atsižvelgiant į pokyčius, kurie patvirtinami socialinėje paradigmoje.
  • Stiprinti tradicinio veikimo modelio kompetencijas socialinių veiksmų ir socialinės politikos srityje bei ne tokiais įprastais atvejais kaip institucijų, tarnybų ar įrangos administravimas ir administravimas.
  • Plėtoti studentų kompetencijas, leidžiančias nuolatiniam visuomenės įsikišimui gatvės komandinio darbo lygmeniu arba planuojant, konsultuojant bei audituojant socialinio sektoriaus projektus, programas ir paslaugas.

Profesinės galimybės

Socialinė apsauga, sveikata, vietos valdžia, teisingumas, darbas ir švietimas, psichoterapinė ir psichosocialinė intervencija, pats mokymas.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai kandidatai turi atitikti vieną iš šių sąlygų:

  • Turėti kvalifikaciją, suteikiančią teisę kreiptis ir teisę į aukštąjį mokslą toje šalyje, kurioje ji buvo įgyta. Pateiktiniame dokumente turi būti nurodyta galutinė klasifikacija ir jį turi patvirtinti tos šalies kompetentinga institucija.
  • Turėti Portugalijos vidurinio išsilavinimo diplomą arba lygiavertį laipsnį. Pastaruoju atveju reikia pateikti dokumentą, patvirtinantį ne Portugalijos kalbos kurso lygiavertiškumą Portugalijos švietimo sistemai, nurodant galutinę klasifikaciją.

121101_imagem2.jpg

Tai taikoma tik vietiniams Portugalijos kandidatams:

  • Galutinė vidurinės mokyklos klasifikacija -50%.
  • Stojamųjų egzaminų klasifikacija - 50%.
  • Įstojimo testų grupė (šių disciplinų valstybiniai egzaminai): 04-ekonomika 11-istorija 18-portugalų (tik iš šios grupės būtina)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

One of the oldest University Institutions of Private Higher Education in Portugal, with more than seven decades of existence.

One of the oldest University Institutions of Private Higher Education in Portugal, with more than seven decades of existence. Skaityti mažiau