Oficialus aprašymas

Bakalauras tekstilės

Dėl tekstilės mes profesionaliai apmokyti garso partnerių, kurie galėtų užsiimti komandinio darbo, kuris peržengia savo dalyko ribų - pavyzdžiui, pramonės, architektų, mados ir kiti, kurie dirba su aktyviomis ir vaizdo pasakojimuose.

Dėl tos pačios priežasties, studentai turėtų gebėti atspindėti savo laiką ir jo sudėtingumą. Be kurio laiko paradoksų suprasti neįmanoma bendrauti atitinkamą ir savalaikę klausimą. Tai pasiekiama pasirenkant studentai, kurie yra kelyje ir parodyti aiškų požiūrį į savo aplinką. Ir tai sustiprino įvesdami departamentas su įvairių svečių mokytojams, kurie įvaldyti savo profesiją.

Disciplina apima etinį aspektą, susijusį su istorijų, kad yra sukurtos, atsakomybė už išteklių, kurie ateina su projektavimo pramonės produkcijos.


akademinis turinys

Tekstilininkų subjekto pagrindinė veikla yra pluošto medžiagos, taktilikos, struktūra, ornamentika ir spalva. Norint dirbti su tekstilės dizaino, būtina ugdyti gebėjimą įrašyti ir apdoroti tekstilės profesinius pagrindines disciplinas. Tekstilės dizaineris įvaldę gebėjimą spręsti dabartines dizaino problemas per bet kurį paviršių.

Tekstil ÷ dizainerio profesinė veikla apima procesą nuo idėjos generavimo iki galutinio produkto / dizainas. Tuo mados ir tekstilės katedros yra tekstilės technologijų specialistas kryptys audimo, mezgimo ir tekstilės marginimo.

Programa mokoma:
Anglų
Danų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Designskolen Kolding »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date