Bakalauro laipsnis tekstilės dizaino

Designskolen Kolding

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro laipsnis tekstilės dizaino

Designskolen Kolding

Bakalauras tekstilės

Dėl tekstilės mes profesionaliai apmokyti garso partnerių, kurie galėtų užsiimti komandinio darbo, kuris peržengia savo dalyko ribų - pavyzdžiui, pramonės, architektų, mados ir kiti, kurie dirba su aktyviomis ir vaizdo pasakojimuose.

Dėl tos pačios priežasties, studentai turėtų gebėti atspindėti savo laiką ir jo sudėtingumą. Be kurio laiko paradoksų suprasti neįmanoma bendrauti atitinkamą ir savalaikę klausimą. Tai pasiekiama pasirenkant studentai, kurie yra kelyje ir parodyti aiškų požiūrį į savo aplinką. Ir tai sustiprino įvesdami departamentas su įvairių svečių mokytojams, kurie įvaldyti savo profesiją.

Disciplina apima etinį aspektą, susijusį su istorijų, kad yra sukurtos, atsakomybė už išteklių, kurie ateina su projektavimo pramonės produkcijos.


akademinis turinys

Tekstilininkų subjekto pagrindinė veikla yra pluošto medžiagos, taktilikos, struktūra, ornamentika ir spalva. Norint dirbti su tekstilės dizaino, būtina ugdyti gebėjimą įrašyti ir apdoroti tekstilės profesinius pagrindines disciplinas. Tekstilės dizaineris įvaldę gebėjimą spręsti dabartines dizaino problemas per bet kurį paviršių.

Tekstil ÷ dizainerio profesinė veikla apima procesą nuo idėjos generavimo iki galutinio produkto / dizainas. Tuo mados ir tekstilės katedros yra tekstilės technologijų specialistas kryptys audimo, mezgimo ir tekstilės marginimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Danų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Danija - Kolding
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Danija - Kolding
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla