Read the Official Description

Bakalauras lauko nuotykius Lyderystė

Graduate Management Admission Test arba Lauko Nuotykių Lyderystė laipsnis yra skirta parengti studentus karjeros įvairiausiose lyderio nustatymus hands-on mokymo veiklą. Programa plėtoja mokinio įgūdžius grupės dinamiką, vadovavimo principais, švietimo filosofija, taip pat mokymo ir bendravimo. Šis laipsnis sujungia švietimo ir lyderystės teorijos ir praktikos techninę lauko kelionių ir nuotykių tyrimą. Studentai įgis ir didinti aplinkosaugos žinias ir įgūdžius, susijusius su gyventojų įskaitant senjorams ir jaunimui, kuriems gresia pavojus įvairovė; ir ištirti klausimus, pradedant nuo etinių prieštaravimų ir rizikos valdymo programų kūrimą.

Specializuotus įgūdžius įgytus su Lauko Nuotykių Lyderystė apima seką, supaprastinimą, ir veiklos apdorojimą, ypatingą dėmesį skiriant perduodant mokymąsi iš veiklos pagrindu patirtimi su "Real gyvenime" dalyvių. Be to, gebėjimas saugiai vykdyti ir pateikti veiklos lauke ir efektyviai mokyti įgūdžių, lauko ir vidaus parametrai yra pagrindinis laipsnį.

Lauko Nuotykių Lyderystė laipsnis leis studentui mokyti lauko įgūdžius kitiems, saugiai prižiūrėti lauko programas, ir dizaino programas įmonių ir bendruomenių organizacijų rengiant studentus profesijas, agentūrų, turinčių gamtinių išteklių bazę pamatai ir viešojo ir privataus sektoriaus subjektams naudojant lauke.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by Montana State University Billings »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline