Bakalauro Mados Dizaino

VIA University College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Mados Dizaino

VIA University College

Bakalauro Mados Dizaino

Bakalauro programa Fashion Design yra 3½ metų dieninių programa dėstoma anglų kalba struktūra AP laipsnis ir BA viršų-up.

Mada projektavimo programa bus suteikta jums tvarkyti de¬sign procesus ir pasirinkti savo medžiagų su pasitikėjimu. Jūs išmoksite dirbti su tendencija tyrimų ir analizės sukurti naujoviškus dizaino mados industrijoje. Žinoma, pro-gramą taip pat išmokyti jus nepamiršti bendrovės dirbate tapatybę, padėti jums likti ištikimi savo viziją. Jūs įgyti kompetencijas dirbti kūrybiškai ir vizualiai idėjų generavimo ir rengiant Grafinis pateikimas medžiagą. Visi aukšto lygio.

Jūs taip pat įgyti kompetencijas dirbti siekiant konkretaus tikslo ir prisiimti atsakomybę už in¬fluencing ateities dizainą. Jums bus sukurti savo de¬sign tapatybę. Ir gausite įgūdžių, reikalingų dirbti su naujais iššūkiais, kad jaustumėtės kaip namuose ant pasaulio mados scenoje.

Programa vyksta bendrabučiu Herning.

Turinys ir struktūra

Per savo studijas dirbate kurti savo asmeninį įvaizdį ir režimą išraiška. Todėl programa turi savo pagrindinį dėmesį skiriant idėjų generavimo ir projektavimas.

Dėl AP studijų programos, jums bus dirbti esamų ženklų nustatymų, o aukščiausio iki programos traukiniai jums būti originalus ir kelias-Breaking.

Jūs gaunate dirbti su vyriškų drabužių, moterų drabužiai, trikotažas, spausdina ir tt Jūs gausite gilias žinias tendencijas, sociologijos, idėjų generavimo ir teorijos mokslas, kuris leidžia jums dirbti su projektavimo proceso eksperimentuojantis ir kūrybiškai. Taigi, jums bus gerai pasirengusi kurti ir pristatyti savo unikalų markės ar režimą išraiška.

Bendros projektai kurso programą stiprinti savo kompetencijas, susijusias tarpdisciplininis bendradarbiavimas ir privaloma vieta laikotarpis suteikia jums galimybę plėsti savo tinklą ir CV.

Mes siekiame įsitikinti, kad visi studentai susidaryti aiškų ir realų vaizdą apie mados verslą, ir sukurti tvirtą tinklą jų rengimo metu. Svarbi programos dalis yra suvokti projektavimo procesą nuo pirmųjų eskizų visą kelią į gamybos ir gebėti bendradarbiauti su kitų profesijų pasiekti idėją.

Programa yra organizuotas taip, kad pirmiausia padaryti bendrus pagrindinius projektus visiems BA studentams ir tada įdėti didelį dėmesį pasirinktą specialybę. Iš bendrų pagrindinių projektų taikymo sritis yra suteikti jums visą įžvalgų kitų sričių dizaino pramonė, ir padėti jums sukurti savo gebėjimą bendradarbiauti.

Abiejų pasirenkamuosius kursus dalykų ir bendrųjų dalykų specialybės tikslas yra stiprinti savo kvalifikaciją per mados dizaino srityje. Tikslas yra padėti jums sukurti savo asmeninį dizaino vaizdą. Per pasirenkamuosius kursus siūlome privalomus stažuotes ir galimybę pagerinti savo įgūdžius pasirinktą objektą.

Praktikos laikotarpiui nuo 3 ir 6 semestro yra privalomas programos dalis, kur jums galimybę išbandyti savo įgūdžius faktiškai praktikoje.

Kiekvienas semestras yra sudaryta su egzaminas raštu arba žodžiu ir baigsite savo laipsnį su bakalauro užduoties

Karjeros galimybės

Su bakalauro laipsnį mados dizaino, jūs turite galimybę dirbti kaip mados dizaineris. Kaip švietimo centrų dėl idėjų generavimo procesą turite įgūdžių užimti įvairių darbo vietų, pavyzdžiui, kaip mokytojo ar grafikos dizaineris. Daugelis iš mūsų buvusių studentų net nuspręsti dėl yra savarankiškai dirbantys asmenys.

Dizaineris teikia nustatymus kolekcijos įvaizdį. Dizaineris daro daug mokslinių tyrimų rasti tik tinkamus šaltinius įkvėpimo, kad tilptų į sąvoką. Be to, dizaineris daro daug eskizus nusakyti kolekcijos srautą.

Teorines žinias, kurį įsigijo per savo studijas bus privalumas, kai jis ateina į valdant projektą dizaino katedroje.

Priėmimo sąlygos

VIA University College priims prašymus iš tarptautinių studentų, turinčių:

  • Bendra vidurinį išsilavinimą
  • Tarptautinių ar Europos bakalaureato
  • Vidurinis į JAV / Kanada + bent vienerius metus esant Universiteto / Koledžo
  • Bent dvejų metų atitinkamų tyrimų universitetų Afrikoje, Indijoje, Pakistane ir šalių, su panašiu švietimo sistemos
  • Studentai, kurie baigė pirmąjį metus bakalauro laipsnį taip pat gali kreiptis, bet reikės individualus AS-gio, priklausomai nuo kilmės šalies.

Visi studentai privalo įgijo matematikos / Ekonomika atitinkantys Danijos lygio C - ir anglų, atitinkantys Danijos lygio B. Be to, jūs turite padaryti priėmimo užduotį. Priėmimo užduotis, skirtas užsienio studentams galima atsisiųsti iš mūsų interneto svetainėje nuo vasario 1 d.

Galutinis ir kitas detales galima rasti užduoties.

Trukmė ir kaina

  • Pradžios data: 2016 rugsėjo
  • Trukmė: 3,5 metų
  • Kaina: 52.500 LTL (Taikoma visiškai ne ES piliečiams)
  • Su bendrabučiu / Vieta: Herning
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
52,500 EUR
Mokestis už mokslą taikoma ne ES piliečiams
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Locations
Danija - Herning
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Danija - Herning
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla