Bakalauro mados ir prabangos mažmeninės valdymo

The American Business School of Paris

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro mados ir prabangos mažmeninės valdymo

The American Business School of Paris

Pasirinkite bakalauro studijų programą, kuri užtikrintų savo sėkmę ateityje tarptautinės mados ir prabangos mažmeninės valdymo pasaulyje.

Amerikos verslo mokykla Paryžius sukūrė specialią programą, skirtą tarptautinei mados ir prabangos mažmeninės valdymu, visiškai mokoma anglų kalba ir pritaikyta Amerikos akademinius standartus.

Bakalauro laipsnis Mada ir Luxury Mažmeninės prekybos valdymas

Laipsnis

3 metų bakalauro studijų programa Prabangos ir Mažmeninės prekybos valdymas

Bakalauro laipsnis Mada ir Luxury Mažmeninės prekybos valdymas yra 3 metų Europos Bakalauro studijų programa sukurta prašant ir su pagrindiniais prabangos prekių ir mados namų įėjimo.

Kodėl Studijų Mada ir prabanga Prancūzijoje?

Prancūzija, Globalus Mada ir Prabangus rinkų

Prabangus ir Mada sektoriai sparčiai auga; rinkos tyrimai ir tyrimai prognozuoja, kad esamas augimas ir toliau per ateinančius 20 metų, o Prancūzija iki šiol rinkos lydere su 29% dalį šiame € 212.000.000.000 pasaulinėje rinkoje taip neseniai 2013 metais.

Todėl nenuostabu, kad Prancūzijos prabangos ir mados įmonės ir toliau bus, pagrindinis šaltinis darbo šioje srityje visame pasaulyje.

Labai Tarptautinė požiūris į pasiruošti Global Industry

Bakalauro laipsnis mados ir prabangos Mažmeninės prekybos valdymas simbolizuoja mūsų tarptautinio dėmesio su kursuose mokoma tik anglų kalba ir kosmopolitinės studentų organizacijos ir dėstytojų, kurie siūlo idealią daugiakultūrę aplinką, kurioje pasirengti pasaulinėse pramonės mados ir prabangos karjerą. Studijų užsienyje galimybės taip pat leidžia studentams stiprinti ir plėtoti tarptautinę perspektyvą.

Kurti Tikras profesinių įgūdžių ir kompetencijos

Mokymo programa yra labai professionalized tiek, žinoma, išdėstymo ir jos fakulteto (kai kurie kursai yra net mokė specialistų mados ir prabangos sektorius). Ji taip pat apima iki 14 mėnesių stažuotes ir įmonių rodymas per 3 metus programą, neįkainojama mokymosi įrankį. Atkreipkite dėmesį, kad mokykla organizuoja stažuotes ir verslo vietas Prancūzijoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
8,700 EUR
Mokestis už mokslą: 8700 EUR per metus
Locations
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla