Bakalauro mechanikos inžinerijos ir gamybos technologija

Saimaa University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro mechanikos inžinerijos ir gamybos technologija

Saimaa University of Applied Sciences

Studijų programos Mechanikos ir gamybos technologijos

Laipsnis: Bakalauras inžinerijos

Laipsnis pavadinimas suomių kalba: Insinööri (AMK)

Trukmė ir mastas studijas:

3,5 metų, įskaitant vieną vasaros semestras, 240 kreditų, įskaitant 30 kreditų vietą

Studijų programos Mechanikos ir gamybos technologijos rengia studentų tarptautinių mechaninių inžinerinių karjeros, ypač mašinų ir automatikos projektavimo, gamybos planavimo, mokslinių tyrimų ir plėtros srityse.

Baigusieji šią programą gali dirbti technologijų ekspertai, vadybininkai, dizaineriai, programuotojai ir pardavimo inžinierių metalo ir miško pramonei, automatizavimo ir informacinių technologijų.

Saimaa University of Applied Sciences yra aktyvus partneris mišku susijusios veiklos branduoliu ir metalo pramonės. Gaminame ekspertus, kad atitiktų vietos ir pasaulio pramonės reikalavimus, taip pat verslo gyvenimą.

Mūsų bakalaurai išmokti projektuoti, kurti ir gaminti produktus ir mechatronikos įranga, dizaino ir matmenų mašinų elementus, plėtoti modernias automatikos, kontrolės ir informacines sistemas, veikia kaip projektų vadovai arba vadovai asmenų ir didesnių grupių, bendrauti, dirbti ir derėtis su žmonių, turinčių skirtingos kultūros ir kalbų fone.

Mūsų absolventai turi tarptautinį bakalauro kvalifikacinį laipsnį mechanikos inžinerijos, platus technologinių ir praktinių įgūdžių, mechaninės inžinerijos ir automatikos sistemas, patirtį tarptautinio bendradarbiavimo, taip pat rasti ir perdirbimo specialistų informaciją, užmegztus santykius ir tapti tinklą, gerai mokėti kalbas.

Tarptautinės grupės studentai iš įvairių pasaulio dalių. Paskaitos, pratybos, komandos ir laboratoriniai darbai yra esminė mokymosi procesą. Siekiant palengvinti prisitaikymą prie naujos mokymosi aplinkos ir procesų, turėsime konsultacijas su kiekvienam studentui apie jo ar jos orientacijos, dėl kurių pagrindu mes darome kiekvienas studentas asmeniniams programa.

Po studentai išlaikė tam tikrą skaičių kreditų, jie turi galimybę įgyti studento keistis kai kurie iš mūsų partnerių universitetų užsienyje. Per šį laikotarpį jie gali užbaigti dvigubą laipsnį. Jie taip pat turi galimybę lavinti naujų darbo aplinką ir užmegzti kontaktus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
3.5 metų
Dieninės
Locations
Suomija - Lappeenranta
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Suomija - Lappeenranta
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla