Bakalauro mechaninės inžinerijos

VIA University College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro mechaninės inžinerijos

VIA University College

Trumpas įvadas

3½ metų dienines studijų programa dėstoma anglų kalba. Mechaninis inžinierius sukuria idėjas, kuria ir projektuoja naujus produktus - Procesas, kuris reikalauja tiek kūrybinius gebėjimus ir inžinerijos įgūdžių. Žinios apie socialinių ir ekonominių sąlygų, taip pat su darbu susijusių ir aplinkos sąlygos taip pat yra labai svarbus. Ši programa vyksta bendrabučiu Horsens.

Turinys ir struktūra

Mechaninė inžinerija yra septyni semestras programa, kuri profesionaliai orientuota ir sudaryta taip, kad, atsižvelgiant į programos vykdymo metu, jums bus dirbti su projekto temų glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis per pramonės, automatikos, energetikos ir aplinkos srityse.

Per 5 semestro šią programą, jūs taip pat turi galimybę įgyti praktinės patirties per stažuotę laikotarpiu, kuris apima dirba tarptautinėje kompanijoje Danijoje užsienyje arba.

Apie 6 semestro, jums bus pasirinkti specializaciją, o galutinis 7. semestrą daugiausia dėmesio bus skiriama bakalauro projektą.

Specializacijos

Kaip mechaninės inžinerijos studentas, galite pasirinkti tarp trijų sričių specializacija:

Inovacijos ir produktų dizainas
Gebėjimas būti novatoriška ir konvertuoti į pažangių rezultatų tai yra bet kurios įmonės ateitį. Dirbsite su naujų produktų, rinkodaros, ekonomikos, projektavimo, organizavimo, valdymo plėtros ir su naujausiomis technologijomis 3D CAD projektavimo, modeliavimo ir prototipų gamybai.

Pažangios Mechanika
Naujų technologijų ir naujų navigacijos sistemos, kad būtų galima sukurti savaeigiai minų ieškotojai ir Nevairuojamieji automobilius ir tt Kuriant pažangias produktus ir sistemas, apie integraciją tarp programinės įrangos, sistemų kūrimas ir mašinų metodus. Dirbsite su naujausiomis technologijomis, robotai, palydovinio ryšio, ir tt

Tvarios energetikos studijos
Plėtra ateityje subalansuotų energijos sistemų yra apie energiją iš saulės, vėjo ir CO2 neutralios kurą, pavyzdžiui, šiaudų ir medžio. Dirbsite su pagrindinio energijos techniką, energijos taupymo dizaino energijos sistemų ir atsinaujinančios energijos technologijų, pavyzdžiui, vėjo jėgainių, saulės šilumos, saulės energijos, biomasės, šilumos siurblys ir sandėliavimo energijos ir tt

Priėmimo sąlygos

Norėdami būti įtraukti į Mechanikos programą, kandidatai turi turėti vidurinio mokslo tyrimo sertifikatus ir diplomus, kurie atitinka Danijos egzaminą ir turėti tam tikrus dalykus tam tikrus lygius.

Svarbi
Be to, savo vidurinės mokyklos diplomą, turite dokumentuoti savo matematikos lygį teikiant išverstą versiją savo vidurinės mokyklos aukštesniojo lygio matematikos kurso mokymo programą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3.5 metų
Dieninės
Price
Kaina
46,000 EUR
Mokestis už mokslą taikoma ne ES piliečiams
Information
Deadline
Kov 15, 2019
1 February - 15 March
Locations
Danija - Horsens
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Kov 15, 2019
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Danija - Horsens
Galutinis paraiškų davimo terminas Kov 15, 2019
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla