Okan universiteto, Vienas iš labiausiai žinomų ir garsių pamatų universitetų Turkijoje, yra namo įvairialypėje pirmosios ir antrosios pakopos studentų kūno 14.000. Šiuo metu Okan University yra studentų iš 43 skirtingų šalių. Ji siūlo daugiau nei 138 bakalauro ir magistro programas. Universitetas sudaro šeši fakultetai, du Taikomieji mokslai mokyklas ir tris Aukštųjų mokyklų. Universitetas taip pat siūlo dvejų metų asocijuotos laipsnio programas, kurios atitinka į pareikalavimą profesinio galimybių įvairovė.

Naujas pasaulio verslo era rėmelių verslo santykius reikalauja naują rinkinį inžinerijos kompetencijas. Okan Universiteto Mechanikos inžinerijos bakalauro programąAtsižvelgęs į peržiūrėjo savo programas atitinkamai, siūlo turtingą pasirinkimą koncentracijos srityse, siekiant patenkinti unikalius karjeros poreikius mūsų studentams. Mūsų pasaulinės klasės fakulteto nariai iš įvairių sluoksnių pateikti teorijos ir praktikos pusiausvyrą mokymo programos vykdymą.

Mes didelę reikšmę plėtojant "Mokymasis mokytis" įgūdžiai mūsų studentai aprūpinti juos su gebėjimu išlikti konkurencinga savo karjerą. Strateginiai, novatorišką, sistemos ir kritinio mąstymo schemos yra esminiai mūsų mokymo programos, teikiančios plataus vadybinius gebėjimus, taip pat būtinus įrankius, metodus ir išteklius mūsų studentai sėkmingai globalioje pasaulio inžinerijos ir su juo susijusio verslo. Inžinerijos ir taikant mokslo žinias žmonijos labui menas. Mechanika yra plačiausiai remiasi plotas inžinerija. Ji apima mokslą ir meną formavimo, planavimo, analizės, kūrimo, gamybos ir kontrolės sistemų ir mašinų. Pagrindinis profesijos yra naujoves ir kurti naujas technologijas ir produktus svarba. Bakalauro studijų mokymo programos misija yra rengti absolventus išspręsti problemas, susijusias su jų ypač karjeros, ir prisitaikyti prie sparčiai kintančių technologijų. Mokymo apima kursų, apimančių dalykus įvairovė Šiluminiai ir hidrauliniai mokslai, medžiagų mokslų, dizaino ir gamybos, mašinų teorija ir kontrolės sistemų, Taip pat intensyvios projektavimo ir laboratoriniai darbai. Mokymo programa yra struktūrizuotas siekiant suteikti su techninių įgūdžių, inžinerinių įžvalgomis ir problemų sprendimo gebėjimų mokiniams, ir parengti savo absolventus, kaip išsilavinusių, atsakingas, aplinkai protingas piliečiams. Be mokymo, departamentų fakultetai aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų remia viešojo ir privataus sektorių.

Programos absolventai bus aprūpinta gilinti supratimą apie mechaninė kaip inžinerinės sistemos, kaip visumos. Šie absolventai, išgyveno papildomą ir orientuota mokymo, gali užimti pagrindines pozicijas pramonėje ilgą laiką.

Norime savo studentus apsvarstyti Okan universiteto Mechaninė bakalauro programą kaip investicija įgyti konkurencinį pranašumą profesionalų ir mėgautis sėkmingą karjerą gyvenimą. Mūsų vakare ir savaitgaliais klasės yra skirtos palengvinti laiko valdymą profesinį gyvenimą kartu su pakopos išsilavinimą Prašome įrašyti paraiškos sąlygas ir susisiekti su mūsų tarptautinių tarnybai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Okan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date