Bakalauro mechatronikos ir robotikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas yra šios studijų programos tikslas?

Šio studijų programos tikslas yra parengti specialistus, kurie universalus galės projektuoti mechatronines ir robotų sistemų, juos valdyti ir dirbti pramonėje, gali reikėti išplėstinės integruotos inžinerijos žinių.

Ką studentai mokosi?

  • Teorinės žinios robotų kontrolės sistemų, mechanikos, taikomosios elektronikos ir mašinų.
  • Robotų ir mechatroninių sistemų projektavimo metodai.
  • Norėdami identifikuoti ir analizuoti techninius (pasigaminimo) problemas ir planuoti jų sprendimo strategijas.
  • Formuluoti ir spręsti praktinius Mechatronika ir robotų technika užduotis, dizainas mechatroninių ir robotų sistemų
  • Apie naujus programavimo kalbomis, būtina kurti ir gaminti mechatronines ir robotų sistemų.

Kur galima studentai atlikti praktiką?

Profesinės veiklos praktikos atliekamos įmonėse, su naujausiais gamybos įrenginius ir technologijas. Studentai įgyja praktinių įgūdžių dirbant su įrangos, technologijų, sužinoti apie įmonės valdymą.

Kur galima studijuoti užsienyje?

Su Erasmus akademinių mainų programą studijas galima gauti iš vieno semestro į užsienį metus. Partnerystės geografija yra labai plati, praktiškai visi Europos Sąjungos šalių.

Ką apie karjeros galimybes po bakalauro studijų?

Absolventai gali dirbti mokslinių tyrimų ar praktinių vietas. Praktiškai vietas jie gali gauti pozicijas pramonės inžinierius, dizaineris, technologas, diagnostikos inžinierius, taip pat imtis lyderio pozicijas pramonės įmonių, valstybinių įmonių, savivaldybių, departamentų, administruojančių inžinerijos veikla bei įvertinant jo vystymąsi ir augimą ateitį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vilnius Gediminas Technical University (VGTU) was established in 1956. The name of Lithuanian Grand Duke Gediminas was awarded for the 40th anniversary of the university's activities.

Vilnius Gediminas Technical University (VGTU) was established in 1956. The name of Lithuanian Grand Duke Gediminas was awarded for the 40th anniversary of the university's activities. Skaityti mažiau