Bakalauro menų Anglų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Menų bakalauras anglų kalba suteikia studentams stiprią pagrindą anglų kalbos ir literatūros srityje, akcentuojant labai populiarių rašymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymą. Studentai gali rinktis iš dviejų koncentracijų: literatūros ir kultūros analizės ar profesionalios rašymo. Abi koncentracijos suteikia studentams tvirtą pagrindą raštu ir žodžiu anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant teksto analizei ir interpretacijai. Anglų absolventai siekia karjeros raštu, redagavimo, viešųjų ryšių, švietimo, teisinių studijų, strateginių komunikacijų, rinkodaros, politikos ir vyriausybės, žurnalistikos ir bibliotekų mokslo. Studentai glaudžiai bendradarbiauja su savo profesoriais, kurie yra paskelbti savo studijų srities autoriai ir mokslininkai. Daugelis studentų su savo kūrybine rašymu susijungia su kilnojamaisiais kursais.

Literatūros ir kultūrinės analizės koncentracija

Studentai literatūros ir kultūros analizėje koncentruoja daugybę literatūrinių ir kultūrinių studijų, daugiausia dėmesio skiriant rašytinės išraiškos formoms ir literatūros analizės bei interpretavimo metodams. Per savo kursinius darbus studentai tobulina savo rašymo ir mokslinių tyrimų įgūdžius, baigiant baigiamuoju mokslinių tyrimų projektu. Daugelis studentų, kurie pasirenka šią koncentraciją, toliau mokosi anglų kalbos absolventų lygiu.

Profesinio rašymo koncentracija

Profesionalios rašytinės kalbos studentai daugiausia dėmesio skiria profesionalių rašymo įgūdžių, įskaitant verslo ir techninį rašymą, rašto paraiška, dokumentų dizainą ir kopijavimą, įvairove. Studentai taip pat įgyja patirties, suteikiant turinį svetainėms ir socialinei žiniasklaidai. Turėdama stiprią karjeros orientaciją, ši koncentracija siūlo įvairias stažuočių galimybes ir rengia studentus rašyti ir redaguoti karjerą verslo pasaulyje, ne pelno organizacijoms ir vyriausybinėms agentūroms.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... Skaityti daugiau

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. Skaityti mažiau