Bakalauro meno ir dizaino

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Jūsų išsilavinimas menų prasideda čia. Green River kolegija skatina išsamų pasirengimą tyrimo ir kūrimo meno. Green River jums įsipareigoja studijų programą, kuri padeda kiekvienam asmeniui studentas rasti pusiausvyrą tarp estetikos ir technika pusiausvyrą savo kūrybinį procesą ir saviraiškos laisvę. Per stiprių problemų sprendimo įgūdžius, jūs išmoksite aptarti teorines ir praktines prasmę savo darbe. Green River galite sukurti savo idėjas, kurti stiprius metodus ir sukurti konkurencingą portfelį.

Į dailės laipsnį meno bendradarbis paprastai siekiama studentams, kurie planuoja perkelti į ketverių metų universitete. Tačiau baigus šį laipsnį negarantuoja priėmimo kaip meno dur. Šis laipsnis suteikia studentams platų pagrindą pažangų švietimą ar mene karjerą. Studentai suteiktas laipsnis atitinka visus iš Vašingtono valstijos tiesioginio perdavimo susitarimo (DTA) reikalavimus. Aplankas pabrėžiant studento geriausius darbus baigtas Green River Community College, pabrėžiant originalumą, įrenginius, žvalgyba yra labai rekomenduojama. Portfelio pristatymas paprastai yra lemiamas veiksnys priimant dėl ​​dailės dur, ir tai laipsnis suteikia struktūrą stiprios portfelio rengimo. Norėdami uždirbti šį laipsnį, studentai privalo baigti 105-106 metų ketvirtį kreditų minimumą kursuose sunumeruoti 100 ar didesnis (iš žemiau patvirtintą paskirstymo sąrašą) ir atitikti specifinius platinimo reikalavimus. Ne daugiau kaip 25 procentų kredito reikalavimams gali būti priimami perdavimas / ne kredito pagrindu. Studentai turėtų žinoti, kad kursai su "pass" klasėse gali neatitikti jų stambių srityje reikalavimus. Studentai turi pasiekti kaupiamasis VPS 2,0 ir uždirbti 24 kreditų, įskaitant paskutinį ketvirtį, gyventi minimumą Green River Community College.

Green River kolegija tarptautinių programų didžiuojasi didžiojo paslaugų ji teikia visiems ir kiekvienam iš mūsų studentams. Mūsų tikslas yra padėti jums pasiekti savo svajonę, ar tai perkelti į viršų universitete, geriau savo anglų arba patirti Amerikos koledžo gyvenimą.

Kas yra portfelis?

Iš iliustracijų portfelis yra jūsų geriausias ir naujausias darbo maždaug 15-20 gabalų kolekcija. Tai labai svarbi Jūsų prašymą profesionalaus meno mokyklose, daugumoje universitetų meno programas ir galerijose. Portfelio padeda kažkas įvertinti savo pasiekimus ir potencialą.

Toliau yra keletas portfelio įtraukimo motyvus:

 • Piešiniai
 • Piešiniai iš stebėjimo tik
 • Pav brėžinys iš gyvų modelį
 • Sudėtis įgūdžiai
 • Kosminės žiniasklaidoje, įskaitant naudojimą spalvos
 • Dizainas-2D, 3D
 • Santrauka darbas
 • Kompleksiniai sudėties įgūdžiai
 • Sumanaus vykdymas idėjų
 • Geras meistriškumo

Pastaba: paslaugų paketas taip pat turėtų apimti pavyzdžių savo geriausią darbą savo specialybę.

Green River

Green River - A perkėlimas universitetų vadovas

Mūsų 2 + 2 perdavimo programa siūlo studentams galimybę pradėti savo ketverių metų bakalauro laipsnį. Perdavimo programa suteikia kursus lygiaverčius pirmųjų dviejų metų universitetinį išsilavinimą. Studentai gali imtis dvejus metus Green River College, tada perkelti į universitetą baigti savo ketverių metų laipsnį.

kodėl

Mūsų studentai yra įtrauktos į daugelį 100 geriausių pasaulio universitetų * kaip reitinguojami pagal Šanchajaus Jiaotong universitetas, įskaitant:

Ruda universitetas, Kalifornijos valstijos universitetas, Kornelio universitetas, Havajai Ramiojo vandenyno universitetas, Indianos universitetas, Johnso Hopkinso, Ohajo valstijos universitetas, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue universiteto, San Jose State University, Seattle University, Tufts universiteto UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill University of Michigan, Minesotos universiteto, University of Oregon, Pensilvanijos universiteto, University of Southern California, Teksaso universitetas Ostine, Virdžinijos universiteto, University of Washington University of Wisconsin Vašingtono valstijoje Universitetas * Pastaba: Priėmimas į pasirinktinio universitetų yra labai konkurencinga.

Green River College tarptautiniai studentai buvo leista šimtai universitetų visoje JAV. Studentai įgyja kvalifikaciją, reikalingus priėmimo Green River ir perkelti į viršų universitetų trečiųjų metų juniors. Priėmimo nėra garantuojama, tačiau mūsų studentai buvo labai sėkmingas įgyti priėmimą į geriausių universitetų.

Greenriver

Švietimas Reikalavimai

Siekiant gauti bakalauro laipsnį JAV, visi studentai privalo baigti specialius reikalavimus savo dur, taip pat bendrojo lavinimo reikalavimus, kuriuos sudaro mokymosi įvairiose srityse, įskaitant matematikos, rašymo, mokslo, socialinių mokslų ir humanitarinių mokslų pagrindas. Studentams suteikiama laisvė pasirinkti klases savo pasirinkimą iš bendrųjų kategorijų. Pavyzdžiui, per "Socialinių mokslų" kategorijoje, studentai gali pasirinkti vieną iš šių dalykų viena: sociologija, psichologija, politologija, istorija, geografija ir kt. Humanitarinių kategorija apima: meno, kalbos, komunikacijos, kalbų, muzikos, filosofijos ir kt. Mokslas apima: Chemija, Biologija, Fizika, astronomija ir kiti.

Kaip tai veikia?

Daugiau nei 25 universitetų pasiūlyta Universitetas perkėlimo būdų (UTP) galimybė bet kuriuo studentas, kuris yra įtraukiami į Green River. Garantija netaikoma "trenkiasi" milžinės. Štai kaip tai veikia:

1. Taikyti Green River

2. Pasirinkite universitetą - Pasirinkite iš sąrašo universitetą. Patikrinkite dėl prašymo universitetą. Pasirinkite tik vieną universitetą. Įsitikinkite, kad jums pasirinkti universitetas turi savo pagrindinių.

Jūs gausite universitetinį sąlyginio laišką ar pranešimą tuo pačiu metu gausite Green River priėmimo laišką.

Imties Klasės Populiariausi Specialybių:

Menas / Dizainas:

 • Pradedant dizainas
 • Piešimas
 • Spalva ir dizainas
 • 3 Matmenų dizainas
 • Skaitmeninė fotografija
 • Dažymo ir meno istorija
GreenriverStudentai

Green River žino, kaip svarbu korpusas su studento sėkmės. Tai kodėl mūsų būsto darbuotojai eiti mylią suteikti geriausią įmanomą patirtį teikiant rūpestinga, teigiama, saugus ir palaikomasis Amerikos gyvenimo patirtis.

CAMPUS CORNER BUTAI

Patirtis tradicinio Amerikos koledžo gyvenimą Campus kampelis Apartamentai (CCA)

Studentai naudojasi patogus, on-campus vietą; patogus, aukštos kokybės įrenginiai; puikus studijų aplinka; ir galimybė įsitraukti ir susirasti draugų palaikomojo studentų bendruomenė 340 Amerikos ir užsienio studentams. Studentai turi būti 17 metų metu Perkelti In.

Privalumai Gyvenimas miesteliu:

 • Gyvenimas miesteliu yra patogu!
 • Pėsčiomis į klasę, biblioteka, sporto centras, sporto salėje ir scenos menų centras
 • Bendruomenės centras, kur galite susitikti ir susidraugauti iš viso pasaulio
 • Daug vietoje studentų veikla
 • Privačios ir grupių tyrimo sritys
 • Lengvas įsitraukti į universiteto veiklą158111581215813
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2016

Apie mokyklą

Students can take two years at Green River College, then transfer to a university to complete their four-year degree.

Students can take two years at Green River College, then transfer to a university to complete their four-year degree. Skaityti mažiau