Oficialus aprašymas

menas

Kodėl Studijų menas?

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, mes siekiame sukurti turtingas keistis vaizdais bei idėjomis, kurie gali atsitikti tarp meno ir kitų akademinių disciplinų dėkingi. Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorijos pagarba, jie buvo mokomi tinkamus įgūdžius proto, rankų ir akių. Jie padėjo rasti tolesnius veiksmus savo gyvenimo kelionę, ir buvo užginčytos būti geriausias, jie gali būti jų pasirinktos specialybės.

Kaip Mes Įvairūs

 1. Mažos klasės mokė nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų fakulteto prilygsta individualaus dėmesio ir sėkmingai mokymą.
 2. Studentai turi priėjimą prie studijos 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kuri skatina savarankišką vizualinį žvalgyba, skatina draugystę ir bendruomenės tarp studentų, ir skatina darbo etika, reikalingą sėkmės vizualiųjų menų.
 3. Kiekvienas studija fakulteto narys išlaiko aktyvų studija, dauguma turi galerija filialus, ir visi turime sėkmingų nacionalinių ir / arba tarptautinėje parodoje įrašus.
 4. Meno istorijos fakulteto įrodė įrašus sėkmės įskaitant leidinių ir pristatymų nacionaliniu ir tarptautiniu vietose, leidinių recenzuojamuose literatūroje ir tarptautiniu mastu konkurencingų mokslinių tyrimų dotacijų ir stipendijų.
 5. Dėstytojai ir studentai dalyvavo ArtPrize pagal kuravimo, leidyba, ir eksponuoti ir įtraukė Bendras nugalėtojas 2010, 10 populiariausių 2012 IR BAIGIAMOSIOS penkių 2014 m laiko pagrindu kategorijas.
 6. Studentai gali dalyvauti gyvenimą keičiančių dvejus metus studijų užsienyje programos Paryžiuje kuris sujungia griežtą meno istoriją ir studijos mokymus kampusie per pavasario semestrą su trijų savaičių kelionės studijų Paryžiuje gegužės mėn.
 7. Visi meno studentai turi laisvą prieigą prie Grand Rapids dailės muziejus ir Frederik Meijer sodų ir skulptūrų parko ir autobusų reisus siūlomi kasmet į Čikagos meno instituto, šiuolaikinio meno muziejus ir Detroito dailės institutą
 8. Facilities include naują 25-kompiuterių "Mac" laboratoriją grafikos dizaino kursus.
 9. Studentai, sėkmingai užtikrintos stažuotes Grand Rapids dailės muziejus, Frederik Meijer sodų ir skulptūrų parkas, Grand Rapidsas visuomenės muziejus, Ford biblioteka, Miestų Šiuolaikinio meno institutas, ir šiuolaikinio meno muziejus Čikagoje.
 10. Šeši galerija eksponatų per metus vitrina studentų, dėstytojų ir nacionalinių atlikėjų meną.

Pagrindiniai reikalavimai

Trisdešimt devyni (39) semestro valandos, įskaitant AT150, 151, 275, 391; dvylika (12) Pasirenkamieji kredito valandos meno istorija, devyni (9) valandos studijoje kursus (iš 3 skirtingų sričių); ir trijų (3) pasirenkamuosius kredito valandos iš filmo, studija, ar meno istorijos.

Meno istorijos Specialybių reikalingi iki laikotarpio vidurio jų paskutinį pusmetį pateikti darbo baigę Akviniečio portfelį. Žiūrėti katedros vedėja gauti daugiau informacijos apie šį rinkinį.

Rekomenduojama, kad užsienio kalbos reikalavimas Koledžo būti įvykdytos prancūzų arba vokiečių kalba. Rekomenduojama, kad trys (3) kredito valandos pasirenkamasis būti įvykdytos trys (3) kredito valandos ne 398, su nukreiptas skaitymų "istoriografijoje" per jaunesniojo arba pirmąjį pusmetį vyresniajai metus.

BA didžiųjų meno istorijos privalo uždirbti aštuoniolika (18) kredito valandos minimumo meno istoriją Akviniečio. Meno istorijos didžiųjų prašoma konsultuotis su dr Juozapas Becherer paaiškinti šių reikalavimų

Kursai

 • AT150 meno istorija ir architektūra (3) I AC
 • AT151 meno istorija ir architektūra II "(3) Kintamosios srovės
 • AT350 Šiuolaikinės tyrimas (3) WI
 • AT275 Renesanso menas ir visuomenė (3)
 • AT391 Šiuolaikinio meno (3) WI
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą