Bakalauro miesto ir kraštotyros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Miestų ir regionų studijos plėtoja asmenys, kurie nori padaryti savo bendruomenėje skirtumą: A kas atsitinka su vyresnio amžiaus rajonų pereinamosios skirtumą; į tai, kas vyksta, kaip naujos priemiesčio bendruomenės yra planuojami ir statomi skirtumas; ir į gyvenimą skirtumas ir gerovė asmenų visoje didmiesčių ir kaimo regionuose.

URS siūlo studentams galimybę susipažinti su sąvokomis, kad bus naudinga, ar jie tapo bendruomenės organizatoriai, teisininkai, miesto ar regionų planuotojų, architektų, mokytojai, ekonominės plėtros specialistai, žurnalistai, socialiniai darbuotojai, miesto vadovai, arba įveskite karjeros versle.

Studentai siūlo įvadinis ir pažangias kursinių daugelis socialinių mokslų disciplinų, kurie prisideda prie miesto studijų srityje - įskaitant ekonomikos, geografijos, politologijos, psichologijos, sociologijos ir taip pat - specializuota kursinių, kaip antai: miesto socialinių problemų, miestų ir regionų planavimo ir etikos ir visuomenės veiksmų seminaras.

Mes turime sričių, pabrėžiant skaičių pagal programą, įskaitant bendruomenės plėtros, etninių tyrimų ir miestų ir regionų planavimu.

Sritys dėmesio

Peržiūrėti kurso reikalavimus ir rekomenduojamą semestrą pagal semestro tvarkaraštis kursus dėmesio srityse Miestų ir regionų studijos:

Bendruomenės vystymas

Kursinis darbas orientuota į makro klausimais ekonominės plėtros ir planavimo, įskaitant žemės naudojimo kontrolė, Bendrijos ekonominės plėtros, miestų ir regioninio planavimo ir Miestų ir regionų ekonomikos teorija.

Etninės studijos

Kursinis darbas pabrėžia patirtį etninių ir rasinių grupių Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant ypač nuolatines pastangas šioms grupėms kurti bendruomenes ir savo etnines tapatybes JAV.

miestų ir regionų planavimas

Specializuotas studijų programa akcentuojant planavimo teoriją ir metodus, reikia stažuotės darbą su vietos planavimo agentūrų. Ši mokymo programa yra dažnai pasirinktas studentams, besidomintiems studijų darbe miestų ir regionų tyrimus.

Miestų ir regionų studijos

Daugelis studentų yra suinteresuoti bendrojo programos miestų ir regionų tyrimus.

Žemėtvarkos sertifikatas programa

Siūloma kartu su Šiaurės Viskonsino technikos kolegija. Studentai baigia šią studijų programą kartu su reikalaujamais kursus NWTC gaus valstybės sertifikatą kadastro.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2016

Apie mokyklą

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive int ... Skaityti daugiau

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive internship opportunities; get a job that pays in multiple ways as a student employee on campus; have fun with like-minded people by joining one of our 100+ clubs and organizations; make the most of your college years living on campus; become a leader through student government; better your world with community service; and see more of it via our many opportunities to study and travel around the globe. Skaityti mažiau