Bakalauro mokslo švietimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo Bakalauro švietimo

Mišinių tradicinius ir netradicinius požiūrius į mokytojų rengimo, daugiausia dėmesio skiriant turinio žinių patirtimi, efektyvių mokymo strategijas ir klasėje valdymas, absolventai įžengs į mokytojo profesiją pasiruošęs patenkinti esamų ir būsimų klasių iššūkius. Mokytojų kandidatai baigtas profesinis mokymas kursinių, turinio kursinių matematikos, mokslo ir skaitymas, taip pat struktūros, prižiūrimi lauko patirtimi mokyklose.

Mokslo bakalauras Švietimo su dviguba dur ankstyvoje vaikystėje ir specialiojo ugdymo atitinka nustatytus Universiteto sistemos Gruzija, Gruzijos Profesinių standartų Komisija, ir nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo standartus. Mokytojų kandidatai sėkmingai užbaigti šią programą, bus sertifikuota ankstyvoje vaikystėje ir specialiojo ugdymo, K-5 klases.

EDUCATION101

Pagrindinė mokymo programa

Ankstyvoji vaikystė / Specialusis ugdymas programa reikalauja užbaigti 124-126 kredito valandos iš kurių 60 yra baigti pagrindinę mokymo programą teritorijas per F. Šie Plotas F kursai yra būtinos šios programos: EDUC 2110, EDUC 2120, EDUC 2130, ISCI 2001, ISCI 2002, ir matematikos 2008. Studentai primygtinai rekomenduojama reguliariai dirbti su švietimo patarėjas baigus pagrindinę mokymo programą.

Priėmimas į mokytojų rengimo programos

Prieš įtraukiant į semestrą, kuris prasideda mokytojas kandidatų profesinio mokymo seką kursinį darbą studentai privalo būti įtraukti į mokytojų rengimo programos. Prašymai dėl įleidimo į mokytojų rengimo programos yra dėl dieną arba iki vasario 1 iki Junior Metų rudens semestro. Įėjimas konkurencinga pobūdžio ir sėkmingų būsimiems mokytojų kandidatų turi atitikti šiuos būtiniausius reikalavimus:

 • kaupiamasis VPS 2,5 arba didesnis visuose užsiėmimuose.
 • Sėkmingas Gace programos Priėmimo vertinimo ar išimtį remiantis tinkamomis balai SAT arba ACT *
 • užbaigimas Gace Gruzijos Pedagogo etikos vertinimo (programa Įėjimo [350])
 • iš C arba geriau laipsnio visose Plotas F kursai
 • užbaigimo sričių AG pagrindinę mokymo programą
 • pateikimas trijų mokytojų kandidačių Disposition vertinimai (bent vienas iš EDUC profesorius)
 • įrodymas draudimo delikto
 • sėkmingas baudžiamasis asmens patikrinimas (atliko GaPSC)
 • GaPSC Pasirengimo eksploatuoti pažymėjimas taikymas

Studentai gali būti atleisti nuo Gace, jei jie:

 • Balas 1000 arba didesnis SAT (žodinis, matematikos)
 • Balas 43 arba didesnis ACT (anglų, matematika)
 • Išlaikė CBEST, CLAST arba FTCE (Kalifornija / Oregonas / Florida)
 • Išlaikė Praxis Aš prieš 2007/03/06

Tęsinys mokytojų rengimo programos

Kai įtraukti į mokytojų rengimo programos, mokytojų kandidatai turi uždirbti minimalų 2,75 GPa, didesnę kiekvieną semestrą ir uždirbti C arba geriau visose profesinio švietimo užsiėmimuose. Periodišką stebėseną pagal programą fakulteto ryšium su mokytoja kandidatės pažangą savo žinias, įgūdžius, ir polinkius, skirtas užtikrinti, kad mokytojų kandidatai atitinka aukštus standartus. Baigus profesinį mokymą kursinį darbą sudaro paskaitų kursus, praktikumo kursus kurioje mokytoja kandidato darbas su vaikais valstybinėse mokyklose pagal sertifikuotos mokytojo priežiūros ir kolegijos vadovui, seminarų kursus, kurie suteikia Bendrą informacijos apie artėjančius kursinį darbą, ir profesinio tobulėjimo seminarus, kurie teikia papildomas žinias ir įgūdžius nepriklausančių paskaitų kursus.

Gradacija Reikalavimai

Gradacijos, visi mokytojų kandidatai privalo imtis edTPA, sėkmingai užbaigti capstone Integruota Stažuotės ir perduoti Gace turinio reikalingus bandymus sertifikavimo Gruzijos Profesinių standartų Komisijai.

Profesinis ugdymas Gyvenimo

Profesionali švietimo studijas sudaro 64 kredito valandos kursai matematikos, ankstyvoje vaikystėje, specialiojo ugdymo, skaitymo, fizinio aktyvumo ir sveikatos, ir muzikos ir meno. Žemiau Šiame vadove išvardytų profesinio mokymo kursus sudaro pagrindą turinys: ECED - kurso turinys daugiausia dėmesio skiriama ankstyvoje vaikystėje; ECSP - kurso turinys dėmesys nuo ankstyvos vaikystės ir specialiojo ugdymo kartu; Gabenimo - kurso turinys daugiausia dėmesio skiriama specialiojo ugdymo; ir RDNG - kurso turinys daugiausia dėmesio skiriama raštingumo ir skaitymo išsilavinimą. Per pastaruosius dvejus metus studijų visų mokytojų kandidatai užbaigti tas pats kursas seka ir lauko patirtimi kaip kohortos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, glob ... Skaityti daugiau

The College of Coastal Georgia will be a college of choice for students within Georgia and beyond, providing an outstanding education for tomorrow's leaders and citizens through service learning, global awareness and engaged entrepreneurship. Skaityti mažiau