Bakalauro mokslo aplinkos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso aprašymas

Gamtinių išteklių, CO2 emisijos, klimato kaitos ir jos padarinių, ir demografinių pokyčių apsauga, vis labiau svarbūs temų vietos ir tarptautiniame kontekste. Šis laipsnis kursas apima nacionalinius ir pasaulinius iššūkius šiandien ir ateityje, ir apima aukšto lygio tarpdisciplininio bendradarbiavimo. Studijų kursas yra klasikinės inžinerijos su gamtos mokslų susiliejimas.

Aplinkos inžinerija susijęs su inžinerinių sprendimų aplinkai atitinkamų iššūkių mūsų ateitį. Šis kursas bus suteikti studentams su galimybe naudoti problemų sprendimo būdus sprendžiant ekologinius ir techninius uždavinius, siekiant kūrybiškai atvykti tam išteklių tvarumo padėtis.

Žinoma, yra sudėtingas, techniškai orientuotą programą, kuri suteikia studentams platų taikymo srityse. Aplinkos inžinieriai gali būti aktyvūs planavimo, statybos ir eksploatavimo aplinkos technologinių įrenginių, mokslinių tyrimų ir mokymo, aplinkosaugos organizacijomis, administracijos ir konsultavimo įmonėms jų pačių.

Studijų / Kurso pristatymas

Per šį vienerių metų programos studentai paseks 9 vienetų tyrimas. Studentai seks struktūrizuotą mokė programa, kuri bus sudaryta iš klasės pagrindu paskaitas ir lauko darbams, remiamas ir sustiprintas su mokslinių tyrimų projektą.

Įvertinimas

Visose apgyvendinimo patalpose yra šio kurso vietoje yra vertinamas naudojant MCAST klasifikavimo ir vertinimo kriterijus. Už kiekvieną studijų vieneto ribotas skaičius oficialią vertinimų (nuo 2 iki 4) bus vykdoma studentų teikti įrodymus apie jų mokymąsi.

Programos Mokymosi rezultatai

 1. Suprasti aplinkos inžinerijos pagrindai per įvairių pramonės šakų
 2. Atlikti vandens, energetikos ir aplinkos auditą ir pagrindinius poveikio aplinkai vertinimo
 3. Suvokti aplinkos teisės aktus ir reglamentus, reikalingą parengti aplinkosaugos politiką
 4. Įgyvendinti stebėjimo, registravimo, duomenų tvarkymo ir aiškinimą įvairių aplinkos parametrų su atvykstančių mokslinėse išvadose konkrečios problemos tikslą.

Pagrindinių studijų vienetai

 • Aplinkos apsaugos principus ir matavimas
 • Pagrindai elektros inžinerijos ir inžinerijos mokslų
 • Pagrindai Mechaninė ir Ekologinė Inžinerija Finansinės inžinerijos Aplinkos chemijos
 • Hidrotechnika
 • Energetika ir aplinka darnaus vystymosi
 • Poveikio Projektų valdymo visapusį aplinkos vertinimo metodus Aplinkos teisė
 • verslumas
 • Kompiuterių Programavimas ir informacinės sistemos
 • Tyrimų metodai ir disertacijos

Patekimo į rinką reikalavimai

 • MCAST-BTEC išplėstinė diplomas aplinkos tvarumo

arba

 • MCAST-BTEC išplėstinė diplomas taikomųjų mokslų

arba

 • 2 A lygio leidimai ir 2 I lygmens leidimai

Privalomojo A Lygis: Fizika ar matematikos ar biologijos ar chemijos

Pažanga baigus

Mgr Aplinkos inžinerijos ar mgr aplinkosaugos mokslų

Karjeros galimybės

Ši programa veda į aplinkos inžinerijos karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Established in 2001, the Malta College of Arts, Science and Technology (MCAST) is the country’s leading vocational education and training institution. Through our six institutes in Malta and the Gozo ... Skaityti daugiau

Established in 2001, the Malta College of Arts, Science and Technology (MCAST) is the country’s leading vocational education and training institution. Through our six institutes in Malta and the Gozo Campus, we offer 185 full-time and over 300 part-time vocational courses ranging from certificates to degrees (MQF Level 1 to Level 6). Our students are prepared for careers in different sectors of the economy or for higher education. Skaityti mažiau