Bakalauro mokslo aplinkosaugos studijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

programos apimtis

Graduate Management Admission Test arba Mokykla viešuosius reikalus Aplinkos studijų programa siūlo menų Aplinkos studijų bakalauro, ir bakalauro, Aplinkos studijų su koncentracijos gamtos išteklių valdymo ir išsaugojimo. Studentai BA programos turi tris akcentus, iš kurių rinktis: Aplinkos tvarumas ir socialinis teisingumas, humanitariniai ir aplinkos ir miesto aplinkos.

Programos tikslas yra gaminti išskirtinės absolventų, kurie yra įsitvirtinę šiuolaikinių aplinkos problemų ir sprendimų tyrimas. Programa suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų suprasti santykius tarp žmonių ir fizinio pasaulio. Ji nagrinėja, kaip yra naudojama aplinka, piktnaudžiaujama, ir suvokiama, ir ką darai asmenys ir organizacijos, ir gali padaryti, siekiant apsaugoti ją sau, ateities kartoms ir kitų gyvų būtybių ir ekosistemoms. Studentai dalyvauja stažuotės ir imtis vyresnysis seminarą. Abu reikalavimai pabrėžti bendruomenės dalyvavimą ir pasirengimą būsimiems aplinkos karjerą.

SFSU

Karjera Outlook

Aplinkos studijos yra įvairi lauko ir apima galimybes įsidarbinti daugelyje skirtingų vietų. Privataus sektoriaus galimybės apima kietųjų atliekų tvarkymo, išteklių panaudojimą ir perdirbimą, pavojingų atliekų tvarkymo, vandens valymo ir tiekimą ir oro taršos kontrolę. Pagrindinės vietos korporacijos turi užtikrinti galimybes įsidarbinti aplinkos sveikatos, saugos ir aplinkosaugos vadybos. Aplinkos konsultantai, kurie specializuojasi kuriant ar poveikio aplinkai ataskaitas ir ir aplinkos teisės peržiūrėti reikia federaliniu ir valstijų agentūrų lygiu, taip pat privačiame sektoriuje. Kitos užimtumo galimybės apima vyriausybės agentūra lygis išteklių mokslininkus, gamtos išteklių vadybininkai, ir planuotojams. Be to, vietos nepelno aktyvistų grupės teikia nedidelį skaičių dieninio pozicijas aplinkosaugos srityje.

Pagrindiniai reikalavimai

  • Aplinkos studijų didžiųjų, kurie sėkmingai užbaigti ENVS 450GW rudenį 2009 ar vėliau bus įvykdytos universitetas Baigimo Rašymas vertinimo reikalavimas (GWAR).
  • Aplinkos studijų didžiųjų turi užpildyti ENVS 300 ir ENVS 450GW su C arba geriau klasę tęsti pagrindinis.

Mokslų bakalauras Aplinkos studijų: Koncentracija gamtos išteklių valdymo ir išsaugojimo

Mokslo bakalauras Aplinkos studijų koncentracija gamtos išteklių valdymo ir išsaugojimo suteikia studentams teorinių ir taikomųjų žinių ir įgūdžių ekologijos, apsaugos biologijos ir gamtos išteklių jiems reikia spręsti gamtos išteklių valdymo ir išsaugojimo klausimus. Reikalingi kursai suteikia žinias ekologijos, apsaugos biologijos, statistikos, ir gamtos išteklių valdymą ir suteikti studentams su kieto pagrindo kiekybinius ir kokybinius problemų sprendimo būdus. Studentai pasirenka papildomų kursinių ekologija, biologinės įvairovės tyrimai, taikomieji metodai ir valdymo konkrečių išteklių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Skaityti daugiau

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Skaityti mažiau