Bakalauro mokslo chemijos (tarptautinė)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Chemija (International) programa, Siūloma chemijos ir medžiagų inžinerijos Wenzhou universiteto koledžo, skirta auginti valdymas ir taikymas talentus ir pedagogus į chemijos srityje, kurie domisi vis įgudę kinų, susipažinę su Kinijos kultūros, taip pat mėgstu tarptautinė bendravimas ir bendradarbiavimas. Visi kursai yra pristatomi į anglų, naudojant originalius anglų vadovėlius, paskaitų užrašus ir laboratorijos vadovus. Absolventų šią programą, gali tęsti mokslus link aukštesnių laipsnių ir rasti darbą chemijos pramonės įmonės, kurios sudaro labai svarbią pramonę Zhejiang provincijoje.

Pagrindiniai kursai

1. Kalbų kursai: Išsami Kinijos at elementarių, tarpinių ir aukštesniais lygiais; Įvadas į Kinijos istorijos, kultūros ir kt .; Verslo Kinijos; HSK mokymas

2. Chemija kursai: Chemijos anglų kalba; Neorganinės chemijos; Analitinė chemija; Instrumentinė analizė; Organinė chemija; Fizinis Chemija; Polimerų chemija; Farmacijos Chemija; Pramonės analizė; Pradinis Chemijos pramonė; Pramonė grynųjų cheminių medžiagų; Tyrimai darbas ir tt

3. Praktika įmonių: vietinės pramonės orientuotas pasirinktiniai kursai ir praktika pagrindinių įmonių Wenzhou (Odų; avalynės; parkeris gamykloje; poliuretano ir tt)

Įrašas reikalavimas:

  1. Ne Kinijos pilietis, jaunesni kaip 18 metų ar vyresnis, fiziškai ir psichiškai sveikas. 2. Vidurinis arba lygiavertė kvalifikacija. 3. Geri anglų kalba.

Dažymo medžiagos:

  1. Wenzhou universiteto paraišką dėl akcijų įtraukimo (Tarptautinė studentų). 2. Kopijavimo savo galiojantį pasą.
  2. Fotokopija savo aukštosios mokyklos diplomą.
  3. Stenogramas vidurinį išsilavinimą.
  4. Anglų kalbos įrodymų, pavyzdžiui, IELTS (6.0), užsiėmimas (užsiėmimas 75) arba kitas veiksmingas tyrimas ataskaita (ne gimtoji kalba yra anglų).
  5. 2 colių nuotrauka (skaitmeninę kopiją).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Wenzhou University (WZU) is a dynamic and comprehensive regional university growing up with the reform and opening up momentum of China.

Wenzhou University (WZU) is a dynamic and comprehensive regional university growing up with the reform and opening up momentum of China. Skaityti mažiau