Bakalauro mokslo verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo kolegija yra akredituota akreditavimo tarybos verslo mokyklų ir programų. Studentai, kurie baigė Kolegijos uždirbti mokslo laipsnį verslo administravimo (BS, verslo administravimas) bakalauro. Jie pasirinkti iš penkių sričių koncentracijos, kurie yra įkurdinta dviem departamentams:

Apskaita ir finansai

apskaita - Studentai pasirengę karjeros viešajame, privačiame ar ne pelno apskaita. Vietovės, kurioms yra finansų, vadybos, o ne pelno audito, mokesčių ir verslo teisė.

finansai - Studentai pasiruošti įmonės finansų valdymą, kapitalo rinkų, vertybinių popierių ir finansinių priemonių portfelio valdymo pozicijas bankų, draudimo bendrovių, brokerių ir kitų finansų įstaigų.

Vadybos, rinkodaros ir valdymo informacinės sistemos

valdymas- Studentai mokosi apie administravimo ir žmogiškųjų išteklių ar personalo valdymo, darbo santykių, ir teorijas organizacijų pozicijoms pramonės, mažmeninės prekybos, korporacijų ir vyriausybės.

prekyba - Studentai mokosi reklamos, vartotojų elgseną, platinimo sistemų ir mokslinių tyrimų metodus pozicijų pardavimo, telemarketingo, supirkimas, priežiūra ir bendrojo valdymo

Valdymo informacinės sistemos - Studentai pasirengti karjeros naudojant kiekybinę informaciją, Elektroninis duomenų apdorojimas ir darbus, kad verslo sprendimus dėl kompiuterinių sistemų.

Nepilnamečiai į verslo kolegija

Studentai iš kitų kolegijų, arba burbuolės studentai daugiausia dėmesio ir kitose srityse, gali pasirinkti įtraukti nepilnametį versle. Verslo College siūlo nepilnamečius šiose srityse:

  • apskaita
  • verslo administravimas
  • verslumas
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas
  • valdymas
  • Valdymo informacinės sistemos
  • Pardavimų ir pardavimų valdymas

Būtų leista į Verslo Mažosios programa, studentai turi pateikti verslo biuro akademinį kolegijos konsultavimas (BHS 435) programa paraiškos forma. Kiekvienas pareiškėjas turi (1) Sėkmingai baigti kvalifikacijos egzaminus skaitymo, matematikos ir anglų kalbomis; (2) užbaigtas 24 valandų kolegijoje ar universitete lygio darbą, įskaitant: MATH 162, ENG 128, ir arba ECON 101 arba ECON 102 (verslo administravimas nepilnamečiai imtis LIT 279; ir (3) uždirbti bent 2,5 arba geriau VPS apie viską kolegijos darbą.

Studentai turi praeiti kiekvienas iš reikalaujama kursai su "C" arba geriau.

Palyginami kursai prielaidų gali būti priimtina ir kai kurie keitimai už MGMT 249 gali būti leidžiama su sutikimo verslo kolegija. Nepilnametis turi būti baigtas iki baigimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on ... Skaityti daugiau

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on September 2, 1867. Today, in contrast, the university is a fully accredited public, urban institution located on 161-picturesque acres in a residential community on the Southside of Chicago. During the first year of its founding, CSU enrolled 62 students. The current student enrollment is nearly 7,200. Skaityti mažiau