Bakalauro mokslo verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Mokslo Bakalauro verslo administravimo (BSBA) laipsnis suteikia absolventams žinių ir įgūdžių, esminius sėkmingo įsigaliojimo pageidautina verslo karjerą. Studentai emerge su stipriu verslo įkūrimo ir firmomis įgūdžių, reikalingų sėkmingai į valdymo ar verslo orientuota karjerą, šalies viduje ir užsienyje. Studentai pasirinkti iš trijų sričių koncentracijos, nuo kurių sutelkti savo verslo interesus: Apskaitos, finansų ir / ar vadybos.

Embry-Riddle studentai skatinami galvoti ne tik tradicinių akademinių ribas ir ieškoti darbo vietą ir kultūrinę patirtį, kuri pagerins ir apšviesti juos besivystančioje vietoje ir vis globalioje verslo aplinkoje. Unikalus studijų užsienyje programas, taip pat stažuotės / Co-op "švietimo patirtys yra prieinama studentams, ir yra labai skatinamas. Karjeros paslaugos darbuotojai padėti studentams padėtimi nustatymo ir karjeros paieškos paruošimo.

Verslo Pramonė patariamoji taryba teikia rekomendacijas studentai ir dėstytojai apie verslo ir valdžios poreikius. Universiteto remiamas konsultavimo ir laboratorijos yra prieinama. Dedikuotų fakulteto patarėjai padėti BSBA studentų vertinant daug galimybių jų turimos šioje programoje.

Mokslo bakalauras Verslo administravimo magistro laipsnį yra įsikūręs į verslo departamento menų ir mokslų kolegija.

Laipsnio reikalavimus

Graduate Management Admission Test arba Mokslo Bakalauro verslo administravimo laipsnis naudoja įvairias verslo kursus per patirtinio mokymosi aplinkoje. Skirta studentams, kurie nori tvirtus verslo pamatus dėsto patyrę dėstytojai, BS / Bakalauro laipsnį suteikiančias studentus sėkmės ateityje į verslo aplinką. Ši studijų programa atspindi nuolat kintantį ir sunkesnį aplinką verslo sektoriuje. Mokymo programa yra orientuota į besivystančių rinkų ir skirtas suteikti absolventams žinių ir įgūdžių, būtina jų sėkmingo įsigaliojimo verslui ir visuomenei. Akcentuojamas efektyvių ryšių, kiekybinių įgūdžių, visuotinį informuotumą, socialinės atsakomybės, informacinių technologijų, kritinio mąstymo įgūdžius, komandinio darbo, verslo funkcinių įgūdžių ir įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą.

BS / Bakalauro laipsnį reikia sėkmingai baigti 120 kredito valandos minimumo ir paprastai baigtas aštuonerių semestrus. Studentai gali pasirinkti koncentracijos erdvę apskaitos, finansų ar vadybos. Studentai turėtų deklaruoti savo erdvę koncentracija jų antrakursis metų pradžioje. Studentai, kurie dalyvauja kooperatinės švietimo programos gali pakeisti iki 3 kredito valandos, jei jis bus patvirtintas, į nurodytų kursų, reikalingų jų erdvės koncentracijos. Studentai mokosi oro pajėgų arba kariuomenės ROTC programos gali pakeisti AF arba MGL kursus atvirų pasirenkamuosius kursus.

Graduate Management Admission Test arba Embry-Riddle Aeronautical University - Preskotas departamentas Verslas yra Collegiate Verslo mokyklų ir programų (ACBSP) asociacijos narys ir yra kandidatūrą akreditacija. Tam, kad būtų apdovanotas "BS / bakalauro laipsnį, studentas privalo užpildyti 80% verslo esmė ir ploto koncentracija gyvenamosios minimumą arba perduoti šiuos kreditus iš Departamento pirmininko patvirtintose institucijose. Tik verslo laipsnių, kurie gali būti nurodomi vienu metu yra BS / BA ar BS / ABA BS / GB kalbos ir kultūros AOC.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau