Bakalauro mokslo verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo bakalauro verslo administravimo laipsnis suteikia studentams žinių, patirties ir rinkodaros įgūdžių, būtinų sėkmei mūsų sparčiai besivystančiose pasaulio aplinkose. Programa pabrėžia veiksmingą verslo metodų taikymą, technologijų naudojimą priimant verslo sprendimus, kiekybinius motyvus, bendravimo įgūdžius, komandos sprendimus ir etikos sprendimų priėmimą.

Studentai gali rinktis iš koncentracijos apskaitos, vadybos ar rinkodaros srityse. Arba studentai gali nuspręsti baigti bendrą verslo administravimo laipsnį be koncentracijos, norėdami įgyti išsamios informacijos apie verslą. Visi studentai yra skatinami siekti stažuotės ir praktinių galimybių. Verslo administravimo studijų programą akredituoja Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba.

apskaitos koncentracija

Apskaitos koncentracija orientuota į pagrindinius apskaitos principus ir jų taikymą Verslui. Studentai, sutelkdami dėmesį į apskaitą, siekia sėkmingos karjeros pramonėje, vyriausybėje ir ne pelno organizacijose. Per stažuotes ir praktines galimybes studentai įgyja vertingos darbo patirties, galinčios tiesiogiai susirasti darbą.

valdymo koncentracija

Valdymo koncentracija pabrėžia naujas ir kūrybines valdymo koncepcijas ir praktiką, kuriant studentus būsimiems vadovams, kurie taps veiksmingais lyderiais sparčiai besikeičiančiose verslo aplinkose. Valdymo koncentracijos studentai ugdo žinias ir įgūdžius, reikalingus valdyti ir vadovauti mažoms ir didelėms organizacijoms, kurios naudojasi aukštais etikos standartais.

Rinkodara Koncentracija

Rinkodaros koncentracija suteikia studentams plačią verslo fone ir rinkodaros įgūdžius, reikalingus sėkmei vis labiau konkurencingoje pasaulio aplinkoje. Programa suteikia studentams išsamų supratimą apie rinkodaros funkciją ir jos tarpusavio ryšius su kitomis su verslu susijusiomis disciplinomis. Marketingo koncentracija rengia studentus siekti karjeros rinkodaros, reklamos, produktų valdymo, reklamos valdymo, pardavimų atstovavimo ir pardavimų valdymo, pirkimo, mažmeninės ir didmeninės prekybos, prekybos valdymo, rinkodaros tyrimų analizės, elektroninės komercijos, logistikos ir tiekimo grandinės valdymo, tarptautinių Rinkodaros ir kitų sričių, susijusių su rinkodara.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... Skaityti daugiau

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. Skaityti mažiau