Bakalauro mokslo viešbučių ir restoranų valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa yra skirta integruoti teorijos ir techninių įgūdžių, išmokyti studentus su stipria valdymo ir paslaugų orientacijos reikalaujama veikia verslą svetingumo industrijos susilygino su vis reikliausių standartus pasauliniu svetingumą. Teorijos ir koncepcijos yra suporuotas su realistiško ir platus praktinis mokymas mūsų pilnai įrengta maisto gamybos laboratorija, prototipinės kambariai, baras, poilsio zona ir kiti patogumai. Programos absolventai turės karjeros galimybes svetingumo, maisto ir gėrimų, kelionės ir turizmas pramonės šakų, tokių kaip viešbučių, restoranų, prabangių laivų, oro transporto, laisvalaikio ir poilsio, kurortų ir kitų susijusių paslaugų sektoriuose.

Misija

ETYSBM yra įsipareigojusi studento plėtros tapo augimui ir plėtrai šalyje priemonė. MIT-YSBM turi patobulinti įgūdžius ir plėtoti savo studentų asmenybę, kad jie taps agentai teigiamus pokyčius verslo bendruomenėje ir visuomenėje apskritai. ETYSBM įsivaizduoja savo studentus būti sąmoningi ir atsakingi vadovai. Jie stengiasi geriau savo suinteresuotosiomis šalimis gyvenimą per garso valdymo praktiką. Jie stengiasi suteikti galimybes save ir kitus per įmonė. Jie tarnauja kaip jų organizacijos kaip verslo piliečiu per bekompromisis laikomasi etinių vertybių sąžinės. Jie turi tarnauti kaip vaidmens modelių bendruomenės poilsio, kaip verslo lyderių ir specialistų.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2016

Apie mokyklą

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines.

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines. Skaityti mažiau