muzika

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro muzikos (BM) programos yra 12 ketvirtį dieninių programa. Trys stambiausios yra prieinami BM laipsnį, muzikos atlikimo, muzikos produkcijos ir sudėties. Muzikos efektyvumas pagrindinė siūlo akcentų gitara, bosas, būgnai, ir vokalas. Muzikos Gamybos pagrindinė siūlo muzikos gamybos ir registravimas dėmesio, o sudėtis majoras siūlo į dainų dėmesio.

gamyba

Tiek, kiek ji yra apie sudėtį, dainų, inžinerijos ir organizavimas, muzikos gamyba yra tikrai apie valdymo procesą. Muzika gaminti ir įrašymas pagrindinis moko studentus istorinį ir techninį išsilavinimą jie turi konkuruoti gamybos pasaulyje, bet taip pat rengia reikalingus įrankius ir metodus, reikalingus priimti idėjas į kitą lygį. Muzikos gaminti ir įrašymas majoras rengia jums efektyviai dirbti atskirai arba grupėmis, su elementais kiekviename gamybos aspektas pagal savo diržą, su patirtimi dirbti tiek LACM anketa state-of-the-art "Garažas Recording Studio" ne LACM bei " Hobis parduotuvė "studijos priklauso ir yra eksploatuojamas programa fakulteto narys ir multi-platinos pardavimo gamintojo Andrew" Mudrock "Murdoch. LACM yra privalumas yra įsikūrusi Los Andželo rajone, kaip ji turi prieigą prie judriausių gamybos bendruomenės visame pasaulyje.

Kursai yra specialiai sekos, siekiant padidinti mokymosi galimybes visoje programoje. Kiekvienas kursas atitinka už nurodytų kiekvieną ketvirtį kreditų skaičių. Kiekviena programa apima kitą sumą intensyvaus tyrimo: bakalauro programa (12 ketvirčių), A. programą (6 ketvirčius) ir diplomo programos (4 ketvirčius).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Los Angeles College of Music »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date