Bakalauro muzika: dėmesys žalvario ir medinių pučiamųjų veiklos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

muzika

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro muzikos (BM) programos yra 12 ketvirtį dieninių programa. Trys stambiausios yra prieinami BM laipsnį, muzikos atlikimo, muzikos produkcijos ir sudėties. Muzikos efektyvumas pagrindinė siūlo akcentų gitara, bosas, būgnai, ir vokalas. Muzikos Gamybos pagrindinė siūlo muzikos gamybos ir registravimas dėmesio, o sudėtis majoras siūlo į dainų dėmesio.

žalvaris

LACM yra didžiuojamės galėdami pristatyti savo naują žalvario ir Pučiamųjų departamentas. Žalvario ir Pučiamųjų pagrindinis rengia trimitas, trombonas ir saksofonininkų gerai suapvalinti karjeroje, kuris apima gyvą atlikimą, Studija įrašymą, sudėtį, išplanavimas ir licencijavimą. Ji taip pat numato veiklos galimybes bigbende, didelių ir mažų ansamblių ir veiklos combo, kurie leidžia mokiniams plėtoti savo asmeninę garsą kaip žaidėjas.

Savaitės meistriškumo kursai yra reikalingi ir suteikti studentams galimybę susipažinti su pasimokyti iš legendinių atlikėjų. Svečių dėstytojai rankomis išrūšiuoti iš didžiausių vardų studijoje pramonėje. Mokykitės daryti daugiau nei "išgyventi" šioje pramonės šakoje, ateik "klestėti" ne LACM. Debiutas Fall 2015 Kursai specialiai Nuoseklaus padidinti mokymosi galimybes visoje programoje. Kiekvienas kursas atitinka už nurodytų kiekvieną ketvirtį kreditų skaičių. Atkreipkite dėmesį, kad ansamblis Dirbtuvių (EW) kreditai gali skirtis priklausomai nuo registracijos per klasę. Kiekviena programa apima kitą sumą intensyvaus tyrimo: A. programą (6 ketvirčius) ir diplomo programos (4 ketvirčius).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Com ... Skaityti daugiau

Los Angeles College of Music (LACM) prepares students to be leaders in music and offers Bachelor’s and Associate’s degrees and Diploma programs in Music Performance, Music Production, Songwriting, Composing for Visual Media and Music Business. Skaityti mažiau