Bakalauro muzika: dėmesys gitara veiklos

Los Angeles College of Music

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro muzika: dėmesys gitara veiklos

Los Angeles College of Music

muzika

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro muzikos (BM) programos yra 12 ketvirtį dieninių programa. Trys stambiausios yra prieinami BM laipsnį, muzikos atlikimo, muzikos produkcijos ir sudėties. Muzikos efektyvumas pagrindinė siūlo akcentų gitara, bosas, būgnai, ir vokalas. Muzikos Gamybos pagrindinė siūlo muzikos gamybos ir registravimas dėmesio, o sudėtis majoras siūlo į dainų dėmesio.

gitara

Gitara yra vienas populiariausių instrumentų istoriją, bet taip pat yra vienas iš sudėtingiausių instrumentų meistras. Jei norite padaryti, kad prekių ženklą kaip gitaristo į turistinis ir studijos pasaulių, turėsite įvaldyti sudėtingas derinys harmonijos, skaitymas, ritmo grojimo, soloing ir palydos įgūdžių, kartu su prieiga prie įvairių stilistinių žodyną ,

Mūsų gitara spektaklio mokymo pabrėžia, visa tai, o dar skatinti jums išreikšti savo unikalų balsą. Jūsų mokymosi režimas puošmena yra gyvas pasirodymas ansamblio seminarai beveik kiekvieną dieną. Skirtingai nuo daugumos kitų gitaros programas, turėsite prieigą prie kai kurių labiausiai garsių profesionalių darbo gitaristų pasaulyje ir išmokti įvaldyti tiek etapą ir įrašų studijoje.

Kursai yra specialiai sekos, siekiant padidinti mokymosi galimybes visoje programoje. Kiekvienas kursas atitinka už nurodytų kiekvieną ketvirtį kreditų skaičių. Atkreipkite dėmesį, kad ansamblis Dirbtuvių (EW) kreditai gali skirtis priklausomai nuo registracijos per klasę. Kiekviena programa apima kitą sumą intensyvaus tyrimo: bakalauro programa (12 ketvirčių), A. programą (6 ketvirčius) ir diplomo programos (4 ketvirčius).

GUITAR PROGRAM meistriškumo guests ĮTRAUKTI:

  • Tariqh Akoni (Josh Groban ir tt)
  • Mike'as Milleris (Chick Corea, ir tt)
  • oz Nojus
  • Petras Bernstein (Diana Krall ir tt)
  • Zane Carney (John Mayer, ir tt)
  • Laris Koonse
  • Turtingas Hinman (Sara Bareilles ir tt)
  • "Brent" Paschke (Pharrell Williams, ir tt)
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Pasadena, California
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Pasadena, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla