Bakalauro muzika

Bilkent University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro muzika

Bilkent University

Muzikos departamentas siūlo laipsnių Sudėtis, spektaklis, ir Opera studijų. Departamento tikslas yra suteikti meno ir akademinės patirties, kad palengvinti jaunų muzikantų kaip kūrėjų ir žodžiu išsilavinimą, taip pat puikią aplinką, kurioje puoselėti savo kūrybiškumą ir muzikalumu. Ši aplinka skatina studentus dalyvauti ir prisidėti prie meno siekiams. Studentai, studentų ansambliai, ir absolventai gavo daug prizų ir apdovanojimų prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose, o absolventai mėgautis sėkmingą karjerą. Bilkento simfoninis orkestras, įkurta 1993 metais ir susideda iš daugiau nei 90 tarptautinių menininkų ir fakulteto nariai iš departamento, yra Turkijos tik nuolatinis profesinės tarptautinės ansamblis.Kodėl reiktų studijuoti ne Bilkent University


Bilkento universitetas buvo įkurta siekiant teikti aplinką mokymuisi ir intelektinio augimo, apimančio mokslai, technologijos, humanitarinių ir menų.


Bilkento siūlo stimuliuojančią mokymosi aplinką ir spalvinga socialinę atmosferą. Jo platus Campus suteikia patogų pagrindą studijų ir užklasinė dalyvavimo, o turinčio yra artimas klestinčią metropolis privalumų. Studentai gali važinėti į kampusie per nemokamomis pervežimo sistemą.


Bilkento universitetas užima 32. steigiamajame Times Higher Education 100 pagal 50 sąrašą geriausių pasaulio jaunų universitetų. Pasak ISI citavimo indeksai, Bilkento toliau pirmauja Turkija skaičius paskelbtus dokumentus per fakulteto narys ir užima aukštą tarptautiniu mastu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla