Oficialus aprašymas

Naftos ir dujų įrenginių eksploatavimas ir priežiūra

Apie mokyklą / organizaciją:

Naftos inžinerijos fakultetas buvo įkurtas 1947 m. Vedantis profesoriai su doktorantūros laipsnių ar daktaro mokslo laipsniai mokyti studentus tapti kvalifikuoti darbuotojai į naftos ir dujų technologijų ir inžinerijos srityje. Mūsų studentai turi galimybę studijuoti ir dirbti moderniausių naftos laboratorijose, įrengta šiuolaikinius įrenginius.

Apie Vilniaus universitetas (Istorija, šiuolaikinių patobulinimų, mokyklos misiją, apdovanojimai / akreditacijas)

Įkurta 1914 Samaros valstybinio technikos universiteto yra įsipareigojusi mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų grynumo. Mūsų tikslas yra palengvinti rinkos poreikius tose srityse, kuriose mes specializuojamės su studentais, turinčiais tiesiogiai taikomų įgūdžių. Ir mes galime sąžiningai pasakyti, kad universitetų absolventai sėkmingai įgyvendinti praktikoje įgytas žinias.

Šiandien universitetas apima 3 pagrindines miesteliai, 17 švietimo pastatus, 8 bendrabučius, daugiau nei 50 mokslinių tyrimų centrų, 2 sporto kompleksus ir 3 poilsio centrus.

Universitetas yra licencijuotas pagal Švietimo ir mokslo ministerija, Rusijos Federacijos įgyvendinti edukacinę veiklą aukštojo mokslo srityje (licencija № 1938 nuo 2016 vasario 17). Universitetas yra akredituota pagal Švietimo ir mokslo Rusijos Federacijos (2016 sausio Valstybinė akreditavimo pažymėjimas № 1676 iš 22) ministerijos.

Ką daryti, kad programa ypatinga

Rinkdamiesi laipsnį naftos ir dujų studijų atidarote platų perspektyvas tiek studijų ir karjeros. Šis laipsnis programa yra tarpusavyje susiję su trimis kitais: inžineriniai išnaudojimo ir tarnybos naftos ir dujų transportavimo ir sandėliavimo patalpas; Bakalauro Naftos ir dujų gręžinių gręžimo; BSC dujų gavyba. Todėl galima pakeisti savo programą prieš trečius metus išsilavinimą.

Dėstytojai Naftos inžinerijos fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su naftos ir dujų pramone; per studijų žinoma, jie sukurti teorijos ir praktikos derinys. Studijavimas su mumis jums duos unikalią patirtį mokytis ir dirbti atsižvelgiant į naftos ir dujų gavybai, transportavimo ir perdirbimo, Samaros sritis centre.

Rezultatai absolventams

Baigus šią studijų programą studentai galės sukurti ekologinį ir ekonominį pagrindimą dėl naftos telkinio plėtros ant praktine patirtimi, įgyta tiek studijų ir stažuočių; taikyti tinkamą metodiką naftos gavybos. Be kritinių sričių teorijos ir analizės, susipažinimui su įranga, paaukoti pirmaujančių įmonių, pramonės, suteikia mūsų absolventų konkurencinį pranašumą, kai patekti į darbo rinką.

Paraiškų pateikimo terminai

Prašymas procedūra programos baigiasi rugpjūčio 19

pradėti Datos

Prašymas procedūra programa prasideda birželio 1 d

Priėmimo procesas

  • Užpildyti prašymo formą - El prašymo formą, savo paso kopijas jūsų švietimo dokumentų anglų arba rusų kopiją.
  • Palaukite, kol oficialiai atsakymo iš universiteto (apie 2-3 savaites) - Versti ir notariškai savo švietimo dokumentus Rusijos Federacijos ambasada savo šalyje - Prašyti studento vizą savo šalyje - Atvykus į Samara pateikti visi dokumentų originalus - pasirašyti sutartį ir mokėti studijų įmoką už pirmąjį semestrą / metus pareiškėjams, kurie nekalba rusų mokosi už vienerių metų parengiamųjų žinoma, imtis rusų kalbos egzaminą, o po to pateikti dokumentus studijų programos ,

Patekimo į rinką reikalavimai (kalbos, ankstesnio laipsnis arba mokymo ir tt)

Stojamieji egzaminai:

1) Matematika
2) Fizika
3) Rusijos

Dokumentų sąrašas:

  • Tarptautinis pasas
  • Migracijos kortelė (gausite ją į Rusijos tarpvalstybinio valdymo)
  • 6 spalvotų nuotraukų (dydis 3 x 4)
  • Švietimo dokumentai (vidurinės mokyklos pažymėjimą) ir jų patvirtintas kopijas, išversti į rusų ir notaro patvirtintas advokato savo šalyje kandidato.
  • iš sveikatos sertifikatą, oficiali įstaiga šalyje ir originalaus medicininę pažymą, kad įrodo ŽIV neigiamas rezultatas vartojote per paskutiniąsias 30 dienų išduoda

Programos trukmė ir apimtis

4 metų dieninės studijos

Kaina

126200 rublių per metus

Stipendijos informacija

Tarptautinė pareiškėjams turi galimybę gauti stipendijas iš Rusijos vyriausybės. Jeigu norite kreiptis dėl tokių stipendijų, turėtumėte susisiekti su atstovybės Rossotrudnichestvo į savo gyvenamosios vietos šalyje.

Programa mokoma:
Anglų
Rusijos

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Samara State Technical University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
82,400 RUB
126200 rublių per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date