Oficialus aprašymas

Mes tikime, kad apimant įvairovę, mes esame tokioje padėtyje, siekiant sukurti lanksčią aplinką, kurioje mokiniai gali atrasti savo kryptį.

Studentai iliustracijoje departamento prie Willem de Kooning akademijos (WdKA) išmokti dirbti ir mokytis kartu kaip bendruomenė. Per šią bendruomenę, departamentas aktyviai skatina įvairių mokymosi galimybių tapo įmanoma įnašais asmenims įvairių sluoksnių ir įvairių požiūrių į iliustracijoje.

Mes siekiame, kad būtų išvengta varžančios studentų per konkrečių šakų iliustracija. Mes tikime, kad apimant įvairovę, mes esame tokioje padėtyje, siekiant sukurti lanksčią aplinką, kurioje mokiniai gali atrasti savo kryptį. Neviršydamas departamento dėmesys skiriamas trijų konkrečių sričių Darbas: pasakojimo, informatyvus, ir autorinio iliustracijoje.

Mes norime, kad studentai galės pasidalinti istorijas, teikti informaciją ir pareikšti savo nuomonę per vizualinių darbų. Mes sutelkiame dėmesį į produktus, pavyzdžiui, publikacijas, animacija, įrenginių, renginiai, tapatybių ir žaidimų. Per ketverių metų studijų programą, studentai pereiti nuo pradinio sutelkti dėmesį į savo pagrindinių specializacijos Illustration, link vis sumanūs tarpdisciplininių praktikų aktyvus per arba komercinių, socialinių ar autonominių profesinės praktikos. Mes ruošiame mūsų studentus karjeros galimybes kūrybinių industrijų. Mūsų absolventai dirba kaip laisvai samdomo darbo, per kolektyvų, arba dėl komercinių ar institucinių darbdaviams.

Studentai taip pat turi galimybę dalyvauti mainų programoje su partnerių institutų galimybė: Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje, ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Klientai WdKA absolventai yra: Artbox, kad ambasadoriai De korespondentas, Elle, funky-E, Guerilla Games, Jora Vizija, Trouw. Mūsų platus tinklas žymūs partneriais apima: olandų profesinė organizacija dizaineriai (BNO), srauto Magazine, HEMA, H & M, In60Sec, Metropolis festivalis, Mirabeau, Loulou & Tummie, Paladinas, vaikų žaidimo aikštelė festivalį, DE Volkskrant, kirminas, parduotuvė aplink, Villa "Zebra.

Galimybės keistis su partnerių institutų: Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje, ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

img

Karjeros galimybės

  • iliustratorius
  • Tarpdisciplininė vaizdo virimo aparatas
  • Komiksai menininkas
  • Vaizdo virimo žaidimų industrijoje

kurti pionierių

Mūsų sėkmingai Iliustracija absolventai apima: Danielis Rosenbergas (Dadara); Luuk Bode; Raulis Deleo; Misja Baas (Guerilla Žaidimai); Willem Lagerwaard; Debora van der Schaaf; Eelco van den Berg; Johanas Kleinjan; Simonas Buijs (Bobby Pola); Jaron Korvinus & Daan Vyrai (StudioSpass); Denise Van Leeuwen; Eva Galesloot; Loes Riphagen; Jelmer Noordeman & Koen Harmsma (Bier & Brood); Basto ELBERS (Blaivus Industries "); Miel Krutzman Telmo Pieper (TelmoMiel).

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Willem de Kooning Academy »

Šis kursas yra Campus based
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date