Bakalauro pramoninio dizaino

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Pramoninio dizaino programos bakalauro rengia studentus profesijos su nauju mokymosi kultūrą remia Viskas / studentą orientuoto požiūrio, kompetencija mokymosi, dizaino studija-projektas paremtas mokymasis, taikomas dizaino mokslinius tyrimus ir inovacijas. Su trumpesnį laiko tarpą tarp mąstymo ir priėmimo, mūsų nauji absolventų pramoninio dizaino kurti ir diegti naujoves pagal vertę pridedant, geresnių patirtimi ir sąveika, produktų, verslo ir sistemas. Jie mąstytojas formuotojus ir dizaino verslininkus, savarankiškai starterių ir visa Rounders kad gali išsiaiškinti ir problemų išspręsti dviprasmiškumo, dirbti savarankiškai ar kartu su kitais naujų produktų kūrimo komandos, vartotojo patirtį ir sąveiką Prekės Paslaugos sistemų, gamybos ir gamyba.

Programa suteikia trijų didžiųjų (grafika ir vizualizacija, dizaino vadybos ir verslininkystės, Design-Led inovacijų ir valdymas) ir penkių pogrupių didžiųjų (vizualizacija, žmogaus sąveika, pramoninės gamybos, dizaino vadybos, Atsakingas Dizaino ir tvarumo) masyvo. Žinoma, būdas yra transformacijos iki praktikos progresyvių prioritetų produktas, procesas, žmonių ir vietą. Studentai privalo atlikti svarbų ir sub-dur iš skirtingų srautų baigti eigą. Kursas akcentas galutinis metų pramoninio dizaino projekto ketina kurti įsivaizduojamą darbą siekiant pramonės vietą, magistro ar doktorantūros mokslinių tyrimų.

Bendrosios profesijos pramoninių dizainerių yra technologinių inovacijų (ty elektroninis, statybos ir statybos, medicinos ir mokslo), tvirtos ir greito vartojimo prekių (ty prekybos ir vietinės gamybos prietaisai, buitinės technikos, maisto, įrankiai, pakavimo), pramogų ir žaidimų (ty žaidimų kūrimo, modelis priėmimo, kino ir animacijos), interneto ir elektroninio mokymosi sprendimai (ty web dizainas, e-komercija, lankstus mokymasis), vartotojo orientuotas dizainas (ty vartotojo patirtį, grafinė vartotojo sąsaja, natūralus vartotojo sąsaja, apčiuopiama sąveika, žmogaus ir kompiuterio sąveika, žmogaus ir mašinos sąveika, vizualizacija ir modeliavimas) ir tradicinis produktas ir gamyba (ty CAD / CAM, Prototipų, įrankiai). Absolventai yra tinkamos narystės projektavimo institutas Australijoje (DIA).

Karjera ir pramoninio dizaino

Kadangi mūsų Pramoninio dizaino laipsnį absolventas, jūs galite dirbti kaip in-house ar konsultanto pramonės dizaineris srityse, kaip antai:

 • produktas valdymas
 • aplinkos planavimas
 • sistemų projektavimas
 • Parodų dizainas
 • marketingo valdymas

Darbas apima naujų produktų ir sistemų kūrimą, taip pat atnaujinti ir tobulinti esamus produktus ir sistemas.

Jei jus domina tapti antrinės mokytoją, galite kreiptis studijuoti mūsų vidurinį mokytojų rengimo kursą baigus pramoninio dizaino bakalauro laipsnį.

Priėmimas

 • Studentai kreipiasi į pramoninio dizaino bakalauro turėtų turėti 65 Ataras.
 • Tikėtina žinios dviejų vienetų anglų ir ne mažiau kaip dviejų vienetų verslo studijų, vizualiųjų menų, fizikos ir matematikos.
 • Paraiškos iš Australijos ir Naujosios Zelandijos piliečiams ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
 • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC website.http informacija: //www.uac.edu.au/
 • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Vakarų Sidnėjaus universiteto per Tarptautinio biuro.
 • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau