Okan universiteto yra vienas iš nedaugelio universitetų Turkijoje, kurios duoda Skrydžio mokymas Bakalauro studijų programa savo studentams. Pareiškėjai, kurie sėkmingai baigę anglų kalbos parengiamuosius programą turi teisę pradėti savo 4 metų bakalauro Profesionalus Flight studijų programą.

Okan universiteto bakalauro Profesionalus Skrydžio studijų programos teiks akademinius kursus, taip pat teorinių žemę, skrydžio mokymo bus pasiūlyta mūsų partneriu Skrydžio Mokymas Organizacijos kaip už akademinio bendradarbiavimo protokolą. Okan Skrydžio studijų absolventai taip pat bus kvalifikuotas Piloto licenciją (ATPL) pagal išduotas Generalinis direktoratas civilinės aviacijos (SHGM).

Būsimieji pilotai turi atitikti būtinas sąlygas numatyta Studentų piloto licencijos paraiškų Taisyklių ir reglamentų 24 straipsnį, orlaivio piloto licencijos (Shy-1) paskelbė Oficialiajame leidinyje Nr: 26.190 birželio 6, 2006. Be to, Okan universiteto būsimieji studentai turi pateikti pirmos klasės sveikatos pažymėjimą (klasė-1) įgalioto aviacijos medicinos centrų, kurie pripažinti generalinio direktorato Civilinės aviacijos (SHGM) išduotas kartu su švariu sąskaitą sveikatos kurioje teigiama, kad "Nėra jokių kliūčių ar apribojimų, kurie neleidžia jos turėtojui iš tarnauja kaip Įgulos vadas į vieno piloto sertifikuotų orlaivių." Kadangi Okan universiteto bakalauro Profesionalus Skrydžio studijų programa doktorantams, jie turės nacionaliniu ir tarptautiniu įsidarbinimo galimybes , Visa studijų programa yra pateikta anglų kalba ir piloto licencija bus pripažinta tarptautiniu mastu.

Atitinkamai, Okan Skrydžio studijų programos absolventai surengs tarptautiniu mastu pripažintą piloto licenciją; parodyti anglų kalbos žinias ICAO 6 lygio. Per discipliną ir sprendimų priėmimo mokymo jie bus aukščiausio ribų saugos ir saugumo, be to, jie turės visus reikiamus rekvizitus norint gauti juos už tarptautinius skrydžius nėra.

Prašome įrašyti paraiškos sąlygas ir susisiekti su mūsų tarptautinių tarnybai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Okan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date