Bakalauro programų inžinerijos (GSE)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programinės įrangos inžinerija yra sisteminis ir disciplinuotas požiūris į programinės įrangos kūrimo. Jis taikomas ir kompiuterių mokslo ir inžinerijos principus ir praktiką prie kūrimo, veikimo ir priežiūros programinės įrangos sistemų.

Programinės įrangos inžinerijos bakalauras (GSE) yra skirtas gaminti kokybiškus, pasaulinio lygio absolventų šioje sparčiai besivystančioje disciplinos. Laipsnis buvo specialiai sukurta kaip atsakas į pramonės paklausa gaminti absolventas programinės įrangos inžinieriai, turintys programinės įrangos sistemų projektų galimybes. Absolventai, kurie gali pasiūlyti įgūdžius šiose srityse yra paklausa verslo ir vyriausybinių organizacijų, susijusiuose su programinės įrangos kūrimas. Absolventai bus pasirengę karjeros visose pramonės šakose kaip programinės įrangos inžinierių, taikomųjų programų kūrėjai, programavimo specialistai, sistemų analitikas. USP siūlo bakalauro laipsnį iš Software Engineering. Tai ketverių metų profesinis laipsnis.

Bakalauro Net-Centric Kompiuterija ir bakalauro Software Engineering laikinai akredituota Australijos Computer Society. Absolventai iš šių programų bus tinkamos tapti nariai Australijos Computer Society ir suteikiama sertifikuotas Technologas (CT) po nominalios. Jie turės teisę kreiptis dėl pripažinimo Certified Professional (CP) po penkerių metų tinkamu profesinės IKT patirtį.

Iš Net-Centric Kompiuterija bakalauro ir bakalauro programų inžinerijos laipsnių yra
Keturių metų programos, apimančios dvidešimt keturių kursų, aštuoni metu 100-lygio, aštuoni 200-lygio, šeši 300-lygio, po to dar vieneriems metams, kuris susideda iš dviejų 400-lygio kursus ir pramoninio vieta projektą.

Software_security-265130_960_720

Specialūs Priėmimo sąlygos:

Būti leista grynojo orientuotas Kompiuterija ir bakalauro Software Engineering bakalauro asmuo: a) iš Senato pripažinta 7 formą arba lygiavertį egzaminą, praėjo anglų kalbos ir matematikos; arba b) baigė USP fondo programa bent C + kursuose MAF11, MAF12, perdavimą į CSF12 ir bent C LLF11.

Prieš pereidami prie 4 metus BNC ir GSE programos studentai turi sėkmingai užbaigti pirmųjų trejų metų reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Skaityti daugiau

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Skaityti mažiau