Bakalauro programa chemija

Radboud University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro programa chemija

Radboud University

Bakalauro programa chemijoje: kažkas jums?

Radboudo universiteto chemijos studijavimas apima ne tik teoriją. Jei domina molekulių savybes ir kaip jie reaguoja vienas su kitu, chemija yra už jus programa. Jūs išmoksite suprasti ar pagerinti esamus procesus ir prognozuoti reakcijos. Ginkluotosios su šiomis žiniomis, galima kurti naujas medžiagas, arba sugalvoti sprendimų įvairių problemų.

Chemikai reguliariai atlikti didelį indėlį į tvarios pasaulyje, ieškant būdų generuoti energiją iš saulės arba judėjimo, arba sukurti naujus vaistus. Chemija yra taip pat labai svarbus kosmetikos ir maisto pramonėje.

Tuo Radboud universiteto Nijmegenas, gausite tvirtą, platų mokslinį pagrindą. Jūs darote daug pratybų, kur jūs galite įdėti teoriją jūs turite išmokti praktiškai ir kur glaudžiai bendradarbiauti su kitomis students.Moreover, gausite puikią priežiūrą: visi pirmo kurso studentai turi mokytojas ir studentas patarėjas, kuris gali eiti į visus jūsų klausimus.

Jūs turite asmeninį ryšį su savo dėstytojais, kurie yra labai draugiškas. Studijuosite kartu su Molekulinės gyvosios gamtos mokslų ir mokslo studentais. Galėsite naudotis unikaliomis tyrimų priemonėmis: NMR (branduolinio magnetinio rezonanso), FEL (laisvųjų elektronų lazeris) ir HFML (aukšto lauko magnetų laboratorija).

Studijuoti užsienyje

Ar domitės plečiant savo akiratį? Radboud universitetas siūlo jums puikią galimybę studijuoti arba atlikti praktiką užsienyje, kaip dalį savo bakalauro programą. Leisti laiką užsienyje per savo studijas yra puikus būdas sukurti save, turite įdomių naujų įspūdžių ir įgyti konkurencinį pranašumą su būsimais darbdaviais. Tarptautinė patirtis gali būti vertinga daugeliu atžvilgių, ir mes raginame visus mūsų studentus pažvelgti į esamas galimybes ir vyksta į užsienį.

Karjeros perspektyvas

Yra glaudus bendradarbiavimas su įmonėmis: tai atveria stažuočių galimybes šeimininką per savo magistro ir suteikia jums darbo rinkoje skonį.

Pasirinkdami tam tikrus kursus savo bakalauro programą, galite padidinti savo galimybes plečiant į kitas magistro programų tuo Radboud universiteto.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Kaip tarptautinės studento jūsų iki švietimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Jums reikia gavome pakankamai ankstesnį išsilavinimą Nyderlanduose ar užsienyje, įrodyta diplomu, ir jums reikia būti įgudę anglų kalba, o kai kuriais atvejais, įrodomą sertifikatą.

Jei turite, ar ketinate baigti studijų programą užsienyje, tada jūsų diplomas bus vertinami individualiai, siekiant nustatyti, ar jūsų ankstesnį išsilavinimą leidžia įvežti. Jei jūsų diplomas leidžia įvežti, galėtų būti arba tiesiogiai leistina, ar gali būti taikomos papildomos sąlygos (pvz interviu ar matematinę bandymo). Jei diplomas yra Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ar JAV, tarptautinis bakalauro arba bakalauro laipsnio bakalauro laipsnis, patikrinkite mūsų tinklalapį specifikacijoms.

Kalbos reikalavimai

Visi tarptautiniai studentai turi turėti pakankamai anglų kalbos mokėjimą. Šis reikalavimas buvo įvykdytas, kai studentas atitinka vieną iš šių sąlygų:

  • Gavo Nyderlandų VWO diplomą;
  • gauti diplomą, kurioje Anglų buvo dalis iš baigiamųjų egzaminų iš Europos šalių;
  • Jūs esate Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeką), Airijos, Naujosios Zelandijos, Singapūro, JK, JAV ar Pietų Afrikos pilietis arba;
  • jūs turite gauti diplomą lygiavertį arba didesnį nei olandų VWO lygio užbaigti mokslus už įstaigos, kurioje dėstoma anglų kalba vienoje iš valstybių narių ES / EEE arba šalys minėta;

Studentai, kurie neatitinka vienos iš minėtų sąlygų turi atitikti vieną iš šių sąlygų:

  • Įgijo IELTS akademinį pažymėjimą, kurio rezultatas buvo ne mažiau kaip 6,5 visos grupės
  • Gavo TOEFL pažymėjimą, kurio minimalus balas - 575 (popierinis testas) arba 90 (internetinis testas);
  • Gavo Kembridžo pažangiojo anglų kalbos pažymėjimą, pažymint bent C;
  • gavo Kembridžo sertifikatas anglų kalbos mokėjimą su bent C ženklo
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,083 EUR
EEE 2 060 EUR / 9 879 EUR ne EEE studentams
Information
Deadline
Bal 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Locations
Olandija - Nijmegen, Gelderland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Bal 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Nijmegen, Gelderland
Galutinis paraiškų davimo terminas Bal 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Pabaigos data Susisiekti su mokykla