Bakalauro programa Psichologijos

Radboud University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro programa Psichologijos

Radboud University

Bakalauro psichologijos programa

Žmogaus elgesys yra įkvėpimo ir varžymasis šaltinis. Kodėl mes, žmonės daryti tai, ką mes galime padaryti? Kas sukelia mūsų mintis ir jausmus? Ar mūsų elgesys sukelia mūsų asmenybės, socialinė aplinka, arba įtakoja genų, hormonų ir neuronų?

Jei jus domina šių klausimų, mokytis psichologija Nijmegen yra teisingas pasirinkimas. Tai yra, jei neatsiversta idėja persvarstyti savo požiūrį į žmones, pasaulį ir save!

Kaip psichologas esate įsipareigoję gyvenimo kokybę, už asmenų, grupių, ir todėl visuomenei. Psichologija yra apie analizuojant žmonių elgesį, mintis ir emocijas. Nijmegenas išmokys tai padaryti neurobiologinėmis, vystymosi, klinikinėmis, socialinėmis ir kultūrinėmis psichologinėmis perspektyvomis.

Psichologai labai skyrėsi įsidarbinimo galimybes: sveikatos priežiūros, švietimo, žmogiškųjų išteklių valdymą, vyriausybės politika informacijos, mokymu ir rengimu, sporto, komunikacijos, rinkodaros, reklamos ir mokslinių tyrimų.

Programos metmenys

Psichologijos bakalauro studijų programą sudaro teorinis mokymosi kelias (100 EC) ir mokslinių tyrimų įgūdžių bei akademinių ir profesinių įgūdžių mokymosi kryptys (80 EC).

Teorinė organas žinių

Teorinis mokymas kelias jungia tris subdomenas:

 • Smegenų ir pažinimo: Sužinosite, kaip mūsų smegenys yra struktūrizuotas, kaip ji veikia ir palaiko tokias funkcijas, kaip judėjimo ir išdėstymas atminties, mokymosi, kalbos ir pažinimo.
 • Plėtros ir psichopatologija: Sužinosite, kurie raidos šuoliai žmonės per savo gyvenimą žinoma. Ir jūs išmoksite atpažinti psichologinius sutrikimus vaikams, suaugusiems ir pagyvenusiems žmonėms, ir kaip gydyti šiuos sutrikimus.
 • Elgsena ir aplinka: Sužinosite, kaip žmonės susiję, ir įtaka vienas kitam, pavyzdžiui, jų šeimos, savo klasėje, sporto klubo ar darbe. Jūs taip pat sužinosite, kaip žmogaus elgesį ir kultūra / subkultūros įtakos vienas kitam.

Akademiniai ir profesiniai įgūdžiai

Jūs galėsite sukurti įdomų, kritiškas, sistemingi ir nepriklausomi darbo požiūrį. Įgūdžiai jūs išmoksite įvaldyti programos metu:

 • Mokslinių tyrimų įgūdžiai: Jūs pradedate su paprastą klausimą ir mokslinių tyrimų projektą; žingsnis po žingsnio Tyrimo metodai tampa vis sudėtingesni. Duomenų analizės metodus, tarp kurių statistiniai duomenys yra svarbūs metodologiniai dalykines sritis.
 • Akademiniai įgūdžiai: akademinis rašymas, pristatymas ir debatai; sistemingai ieškoti ir kritiškai skaityti literatūrą; analizuojant mokslines paradigmas ir etiškas dilemas; atsiliepimų teikimas ir apdorojimas.
 • Profesiniai įgūdžiai: analizuojant kasdienes psichologines problemas, rengiant ir pagrindžiant svarbius ir veiksmingus sprendimus bei intervencijas. Jūs praktika: stebint; interviu; diagnostiniams tyrimams; bičiulį paaiškinti problemas, teikti konsultacijas ir instruktavimas; ir konsultacijų su kolegomis.

Privalomi ir neprivalomi kursai

Dauguma pirmųjų metų kursai yra privalomi. Tačiau, jūs laisvai pasirinkti savo esė akademinių įgūdžių ir savo mokslinių tyrimų praktinio 1 dalykus. Antraisiais metais programą, galite pasirinkti dvi specialiomis temomis (nuo 12; EB 12 straipsnis), ir jums pasirinkti pirmą savo (EB 4; EB 16 iš viso) specializacija Pasirenkant. Jei norite padaryti, šie pasirenkami gali sudaryti vieną ar daugiau nepilnamečių (44 EB iš viso) pradžios. Trečiaisiais metais programą, galite įdėti kartu EB 28 visai sau programa: Specializacijos Pasirenkamieji (EB 12) ir laisvai pasirenkamus (EB 16): viduje ar išorėje psichologija, šalies ar tarptautiniu universiteto partnerio pasirinktą ,

Kodėl reiktų studijuoti ne Radboud universiteto

 • Miškingą miesteliu į Nijmegen centre, su puikiu studijų ir sporto įrenginių.
 • Būsite išsilavinę viršų mokslininkų, kurie dirba atradimų šiandien kuri penkerių iki dešimties metų bus "standartas" žinios. Tod ÷ l ne Radboud universiteto švietimas yra į ateitį psichologijos mokslas.
 • Kaip pirmasis metų studentas, turėsite savo dėstytojo-kuratorių, kuris padės jums įsikurti mokytis Nijmegen.
 • Vidutiniškai, turėsite penkiolika valandų mokymo per savaitę ir jums praleisti maždaug 25 valandų nepriklausomą tyrimą.
 • Nuo antrųjų apie, be privalomų kursų, jums kartu sudėjus savo studijų takelį, kuris tinka jūsų asmeninius interesus ir profesinius siekius.
 • Trečiaisiais metais, galite studijuoti užsienyje šešis mėnesius bent vienas iš mūsų 130 universitetų partnerių.
 • Kiekvienais metais, jums atlikti sudėtingas mokslinių tyrimų projektą, mažoje grupėje: jums nuspręsti, ką ištirti ir kaip. Tokiu būdu, jūs tapsite nepriklausomas, sisteminis, kritinis ir kūrybinis profesionalus, kad būsimi darbdaviai ieško.
 • Ar jūs labai motyvuoti ir už papildomą iššūkis? Radboud pagyrimu akademija siūlo Jums galimybę sekti pagyrimu programas pirmo kurso bakalauro ir magistro lygio.
 • Trejų metų bakalauro programa su garantuotu tiesioginio priėmimo į magistro programą pasibaigus.
 • Dabartiniai studentai vertinami mūsų bakalauro programą kaip žymiai geriau nei kitų panašių programų iš Olandijos.

Studijos užsienyje

Žinoma, Nijmegenas yra puiki vieta mokytis, tačiau pasaulis yra daug didesnis. Kaip psichologijos studentas, jūs turite galimybę dalyvauti trečiojo ar magistro stažuotėje užsienyje.

Iki praleisti laiką studijuoti užsienyje, gausite žinoti skirtingus požiūrius į savo dalyko srities, susirasti naujų draugų, turėti nepamirštamą patirtį ir pridėti kažką papildomai savo CV!

130 paskirties vietų visame pasaulyje

Žemiau yra tik keletas iš 130 valiutų vietose, kur mūsų Psichologija studentai praleido šešis mėnesius studijuojant kelias: Glasgow, Bergenas, Berlynas, Münster, Krokuva, Budapeštas, Paduja, Barselonoje. Studentai taip pat studijavo universitetuose JAV, Australijoje, Japonijoje, Korėjoje ir Pietų Afrika. Erasmus + programa siūlo stipendijas. Dėl keitimosi jokių papildomų mokestis už mokslą yra reikalinga. Parengiant mokymosi susitarimą mes garantuojame, kad kursai užsienyje priimtiems bus pripažinta.

Karjeros perspektyvas

Kadangi žmogaus elgesys vaidina lemiamą vaidmenį visur, psichologai prisidėti savo patirtį visose visuomenės srityse ir daugelyje skirtingų darbo kontekstuose.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Kaip tarptautinės studento jūsų iki švietimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

Kaip rodo diplomas, jūs turite turėti pakankamą išsilavinimą Nyderlanduose ar užsienyje. Anglų programos trasoje jums papildomai reikia pakankamai anglų kalbos.

Tarptautiniai diplomai bus vertinami individualiai, siekiant nustatyti, ar jūsų ankstesnis išsilavinimas leidžia įvažiuoti. Jei jūsų diplomas leidžia priimti į darbą, tuomet jūs galėtumėte būti tiesiogiai priimtinas arba gali būti taikomos papildomos sąlygos (pvz., Pokalbis ar matematikos testas). Jei esate priimtinas arba sąlygiškai priimtinas, jūsų paraiška bus įtraukta į atrankos procedūrą.

Ši programa dabar turi fiksuotojo skaičiaus suvartojimą ir apima konkurencinę atrankos procedūrą. Jei yra priimtinas arba priimtinas tam tikromis sąlygomis, tada jūsų prašymas bus įtrauktas į atrankos procedūrą.

Kalbos reikalavimai

Anglų kalbos programoje jums reikės pakankamai anglų kalbos. Šis reikalavimas įvykdomas, kai tenkinate vieną iš šių sąlygų:

 • gautas olandų VWO diplomą;
 • gauti vokišką Zeugnis der allgemeinen Hochschulreife, įskaitant Grundkurs ar Leistungskurs anglų kalba į Abitur;
 • gauti Tarptautinio bakalaureato diplomą;
 • gavo Europos bakalaureato diplomą, kuriame bent Žinoma Anglų kalba 1 buvo imtasi;
 • Gavo diplomą, kuriame anglų kalba buvo baigusi baigtinių egzaminų iš Europos šalių, nurodytų diplomų sąraše (daugiau informacijos žr. Mūsų svetainėje);
 • gauti diplomo atitikmenį arba didesnė negu Olandų VWO lygio užbaigti mokslus aukštojoje mokykloje vienoje iš valstybių narių ES / EEE, Australija, Kanada, Naujoji Zelandija, ar Jungtinės Amerikos Valstijos, kur dėstomoji kalba yra anglų kalba;
 • esate Australijoje, Kanadoje (išskyrus Kvebeko), Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje, ar JAV pilietis.

Studentai, kurie neatitinka vienos iš minėtų kalbų sąlygos turi atitikti vieną iš šių sąlygų:

 • Gavo IELTS akademinį pažymėjimą, kurio rezultatas buvo ne mažesnis kaip 6,0, o bendrasis balas, o kiekviename iš keturių papildomų bandymų - ne mažiau kaip 6,0;
 • gavo TEFL sertifikatą, kurių bendra rezultatas bent 80, o taip pat daugybės bent 20 iš visų keturių dalių;
 • gavo Kembridžo sertifikatas Išplėstinė anglų kalba su ne mažiau kaip C ženklo;
 • gavo Kembridžo sertifikatas anglų kalbos mokėjimą su bent C ženklo
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,083 EUR
EEE 2 060 EUR / 7 273 EUR ne EEE studentams
Information
Deadline
Sau 15, 2019
Locations
Olandija - Nijmegen, Gelderland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 15, 2019
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Nijmegen, Gelderland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 15, 2019
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

Bachelor's programme in Psychology