Oficialus aprašymas

Visoje psichologija yra viena iš sparčiausiai augančių, populiariausių didžiųjų. Tas pats pasakytina ir psichologijos McMurry universitetas. Žinios mūsų didžiųjų pelnas yra pamatinis bet karjeros, kad kalbama apie žmones ir santykius. Tačiau McMurry mes neturime tiesiog mokyti psichologijos; mes pavyzdį ir skatinti įsipareigojimą žmonių šiais būdais:

Studentų orientuotą mokymą - Mokinių mokymosi ir gerovė yra mūsų prioritetas. Mes laiko studentams, ar klasėje arba vienas ant vieno pokalbio. Mes labai malonu ir pasididžiavimą padedant mūsų studentai augti intelektualiai taip pat asmeniškai.

Interaktyvus mokymasis - Mes skatiname mūsų studentus būti aktyviais savo mokymąsi per klasės diskusijų ir kompiuterinės technologijos. Mūsų studentai gali dalyvauti praktinės stažuotės, kur jie mokosi apie psichologijos naudoti realiame pasaulyje. Mūsų fakulteto nariai kviečia studentus bendradarbiauti vykstančiose psichologijos mokslinių tyrimų projektuose ir jie skatina studento sąveiką per psichologijos klubo veiklą ir vakarėlio fakulteto narių namus.

Integravimas akademikų ir tikėjimo - Manome, kad žmogaus psichika ir žmogaus dvasia yra neatsiejami, o Dievo ranka yra akivaizdi visame studijų ir praktikos psichologijos. Klasių, pavyzdžiui, psichologijos ir krikščionybės, ir daugiau tradicinių psichologijos klasių, mes skatiname studentus tyrinėti ir pagilinti savo tikėjimą, kaip jie mokosi apie žmogaus proto.

Psichologija

Idealus McMurry psichologija studentas turi stiprią smalsumą apie žmogaus elgesį ir emocijas, nebijo sudėtingus klausimus, ir turi aukštą motyvaciją mokytis ir dirbti. Be psichologijos katedros, studentai nėra skaičius. Mes apsupti mūsų studentams ištikimas krikščionių aplinkoje, o pagrindinis jų link sėkmingų profesiniame gyvenime.

Vyresnysis Seminaras psichologija. Tai kursas yra skirtas skatinti kritinį mąstymą ir inicijuoti diskusijas dėl įvairių ginčytinų klausimų psichologijos numerį. Dėmesys skiriamas paaiškinti skirtingus teorinius požiūrius į psichologinių problemų ir kaip jie gali būti integruotas į konceptualaus visuma. Tai komanda mokė dviejų dieninių fakulteto nariai ir skirtas kaip capstone kurso psichologijos dur ne McMurry universitete.

Mokslinių tyrimų galimybes. Fakultetas yra susiję su nuolat tyrimus savo specialybės srityse. Suinteresuoti studentai gali dirbti su fakulteto šiais mokslinių tyrimų projektus arba planuoti ir įgyvendinti mokslinius tyrimus savo pagal fakulteto narys priežiūra.

Stažuotė Psichologija. Aukštesniojo lygio psichologija didžiųjų skatinami apsvarstyti dalyvavimą stažuotės programą, Psyc 4388. Jis skirtas kaip viršutinio lygio renkamas už psichologija didžiųjų ir yra iš anksto patvirtinta ir prižiūrima darbo patirtis skirtos papildyti akademinio mokymo. Studentai dirbs 150 val vietinėje agentūroje ir dalyvauti savaitę priežiūros posėdžiuose. Suinteresuoti studentai turėtų aptarti šį kursą su psichologijos fakulteto spalio 1 d Pavasario semestras vietą ir iki kovo 1 vasarą arba rudens semestrą vietą. Programoje, studentai gauna prasmingą praktinės patirties dirbant psichikos sveikatos aplinkoje pamatyti, kaip teorinės sąvokos psichologijos yra įdėti į praktiką.

Programa mokoma:
Anglų
McMurry University

Peržiūrėti 4 daugiau kursų McMurry University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date