Bakalauro psichologijos

TED University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro psichologijos

TED University

APIE MUS

Per pastaruosius kelis dešimtmečius psichologija, kaip mokslas, dramatiškai pasikeitė ir tapo sudėtinga disciplina su daugybe subdisciplinų ir specialybių. Tačiau psichologijos ir psichologo supratimas visuomenėje nepasikeitė, dažniausiai pasireiškiantis klinikiniais psichologais, kurių specializacija yra psichinės sveikatos problemos ir psichoterapija. Todėl psichologijos apibrėžimas dabar yra svarbesnis nei bet kada. "Psichologija yra psichinių būsenų ir procesų tyrimas, siekiant suprasti pagrindinius suvokimo, pažinimo, emocijų ir požiūrių mechanizmus ir funkcijas, vedančias elgesį tiek individualiu, tiek socialiniu lygiu". Kadangi psichologija apima daug dalykų, kurie sutampa su daugybe disciplinų nuo biologinio iki socialinio - tai tarpdisciplininis ir integruotas mokslas.

Kaip naujai įsteigta psichologijos katedra, laukiame perspektyvios ateities, apimančios dabartinę integruotą ir "centro mokslo" viziją, kuri didina mūsų mokslinių tyrimų ir mokymo potencialą bei galimybes, kurias mes siūlome mūsų studentams. Mūsų mokymo programoje pagrindiniai psichologijos studentai įgyja išsamų supratimą apie pakvadračius, taip pat stiprią mokslinę ir tiriamąją bazę bei susijusius įgūdžius, kurie juos rengia tiek praktikuojant savo žinias ir įgūdžius įvairiose profesinėse aplinkose, tiek jų absolventų darbą psichologijos ir kitų susijusių disciplinos.

Mokymas ir mokymasis

"Psichologijos tikslas yra suteikti mums visiškai kitokią idėją apie tai, ką mes žinome geriausiai." (Paulius Valerijus)

Vadovaudamasis TED universiteto edukaciniais tikslais, psichologijos katedra į savo edukacinę strategiją įtraukia į studentus orientuotus ir interaktyvius mokymosi metodus. Pagal šią strategiją studentai atlieka aktyvų vaidmenį ir atsakomybę švietimo srityje, dalyvaujančioje moksliniuose tyrimuose, planuojamuose grupės darbuose ir diskusijose, taip pat rengia projektus ir pristatymus bei atlieka pastabas vietoje. Mokymo programoje pirmieji kursiniai pagrindiniai kursai suteikia studentams galimybę sukurti stiprią mokslinę bazę visose gamtos ir biologijos mokslo srityse bei ugdyti pagrindinius akademinius įgūdžius. Antrus metus privalomi kursai sudaro pagrindines žinias, apimančias pagrindines psichologijos sritis, psichologų naudojamus tyrimo metodus ir statistiką. Studentams taip pat siūloma įvairiausių pasirenkamųjų kursų ir galimybė susitelkti ties kai kuriais psichologijos sritimis, pavyzdžiui, eksperimentiniais, vystymosi, socialiniais, pramonės / organizaciniais ir klinikiniais. Nors psichologijos bakalauro programa neteikia specializacijos bet kurioje psichologijos srityje, studentai baigia psichologinį raštingumą, praktinę ir teorinę žinių bazę bei išsamius tyrimų įgūdžius. Be dalykinių kursų, mūsų studentai gali pasirinkti įvairius kursus, kuriuos siūlo kiti departamentai. Be to, per visą 4 metų trukmės akademinį laikotarpį studentai turi galimybę nedalyvauti kitoje srityje, priklausomai nuo jų pageidavimų ir palūkanų be papildomos kreditinės apkrovos.

laboratorijos

Mūsų fakulteto nariai aktyviai tiria savo interesų sritis ir tris tyrimo centrus gali būti apibrėžiami kaip šeimos tyrimai, traumų studijos ir realaus pasaulio pažinimo tyrimai; ir tikimasi, kad mokslinių tyrimų laboratorijos bus atidarytos naudoti kitais mokslo metais.

Karjeros galimybės

Psichologija yra viena iš sparčiausiai besivystančių mūsų eros profesijų. Psichologijos absolventams yra daug karjeros galimybių, įskaitant, bet neapsiribojant, akademines pareigas (mokslo darbuotojus), sveikatos sektorių (ligonines, konsultavimo centrus ir kt.), Vaiko ir šeimos tarnybas (ikimokyklines įstaigas, vaikų apsaugos centrus, šeimos sveikatos centrus), konsultavimo paslaugos (mokyklų konsultavimas ir kt.), pramonės sektorius (viešieji ryšiai, žmogiškieji ištekliai) ir žiniasklaida. Turkijoje įstatymai leidžia psichologų absolventams dirbti valstybinėse institucijose kaip psichologas. Nors yra tam tikrų darbo vietų, susijusių su psichologijos bakalauro laipsniu, daugelis kitų karjeros pozicijų reikalauja mokymų ne tik bakalaureato lygiu. Kadangi lygiagrečiai su šiuolaikinio pasaulio absolventų, kurie nori karjeros specializacijos srityse (pvz., Klinikinė psichologija, vystymosi psichologija, kognityvinė psichologija, neuropsichologija, socialinė psichologija ir kt.), Absolventai privalo baigti aukštesniojo išsilavinimo tą konkrečią sritį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
8 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla