Bakalauro raidėmis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

O Literatūra kursai - portugalų FSLF turi kaip principas orientuoja žinoma identiteto stiprinimą, skatinant integralas formavimas studento ir jų mokymus profesinės praktikos, skatinant nuolatinį mokymąsi ir bendrą ieškinį dėl visuomenės plėtrai. Įrašytas į gilių pokyčių darbo pasaulyje, kur žinios tampa lemiamas veiksnys gamybos ir socialinės integracijos kontekste.

, Žinoma laiškai - Portugalijos FSLF reaguoja į naujų užduočių ir iššūkių priskirtų švietimo įstaigų ir žmonių visuomenės vystymosi kaip esminis elementas skatinant būtinus transformacijas socialinėje srityje, kaip mokslo ir technologijų srityje. Profesionalūs laiškai gali veikti kaip mokytojas, teksto įstatymuose nustatytos ir kitose srityse.

  • 04 metų trukmės
  • Diena ir naktis

darbo rinkoje

Šalyje su intensyvi neraštingumo, būdamas Portugalų mokytojas turi būti didžioji rinkos galimybes. Funkcinis neraštingumas yra dar vienas veiksnys. teksto interpretacija yra pagrindinis sunkumas daugeliui brazilai, panašiai valstybinių ir privačių mokyklų, parengiamieji kursai ir kursai vis daugiau investuoja į pamokas ir portugalų kalba ir teksto aiškinimu.

Naujos technologijos švietimo atnešė su juo naujų platformų skaičių, užsakant arčiau darbo specialistas raides, nes tekstų peržiūrą į tekstinėje rengimo procesą patarimus. Su virtualių leidinių galimybė padidinti leidėjų numerį, kuri reikalinga didėjančią paklausą kvalifikuotų specialistų atlikti rašybos ir gramatikos apžvalgą. Internacionalizacijos procese yra kitas svarbus veiksnys, nes ji atnešė su juo padidėjęs susidomėjimas užsienio imigrantų ir Portugalijos, vienas iš labiausiai kalbama pasaulyje.

Nors studijuoja St Louis, nes pirmą pusmetį tai galima kaupti patirtį per mokamų stažuočių stipendijas tarp R $ 300 ir R $ 724.00, siūlomų institucijos ir valstybės įmonių per scenos centre. Baigęs Baigiu prasidedančios atlyginimai viršija R 1500 $. Per karjerą vidutinis atlyginimas viršija R $ 6000. Studijavimas St Louis yra būti priekyje savo laiką ir siekti iš daugelio pasiekimų ateityje.

ATLYGINIMAS vidutinis mėnesinis ASORTIMENTAS

Pradinis R $ 1500,00 Pilnas R $ 6,000.00

EKSPERTIZĖ

Ar kalba, kaip sąjungininkės ir partneris yra kasdien privilegija laiškais bakalauro laipsnį. Profesinis mokymas St Louis įgalina keliose srityse vykdymo tvarka, mokyklose viešosios ar privačios tinklo pradinio ir vidurinio ugdymo mokymas yra pagrindinis.

Po universiteto baigimo, galite lankyti Baigiu jums veikti aukštojo mokslo, mokymo klases įvairiuose kursuose ir atliekant mokslinius tyrimus. Į leidybos darbas yra kita galimybė, analizuoti ir peržiūrėti rašybos ir gramatikos tekstą. Taip pat yra ir veikia Patariamosios ir konsultavimo paslaugos, rašyti tekstus ar atlikti mokymo procesus galimybė. Teritorija yra labai plati, ir choice is yours!

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau