Bakalauro reklamoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Willem de Kooning akademija yra vienintelė meno akademija Nyderlanduose, kuri siūlo didelį reklamoje.

Fancy reklamoje ir kūrybinio mąstymo karjeros? Pasirinkite Willem de Kooning akademijoje Roterdame! Mūsų studentai, dėstytojai ir absolventai reguliariai nukentėjo dėmesio centre laimėjo tarptautinius apdovanojimus ir nominacijas. Jūs išmoksite tapti visų pusių reklama ar konceptualiu kūrybingas, tarp tarpdisciplininių skelbimų ir klientų ramstis. Jūs turite stiprią viziją, aistra ir potraukis, ir visada ant rutulio su naujienas, menas, ženklų ir tendencijas. Jūs turite bendravimo ir žiniasklaidos strategijas nuojauta ir žinias apie kūrybinių techninių galimybių.

Jūs išmoksite ištirti ir analizuoti sudėtingas problemas prieš kuriant ir galvoti per strateginių kūrybinių koncepcijų. Nesvarbu kur, kaip arba kurioje vidutinio idėja yra išreikšta; jūs turite pradėti su gera!

Jums bus darbo su projektais, kurioje Jūs išmoksite padėti sau ir daryti įtaką tiems aplink jus. Jūs nulems profesinėje srityje, kurioje jūs baigs užpildydami stažuotę ne gerai žinomas komunikacijos agentūros ar prekės ženklą, Nyderlanduose, ar užsienyje.

Jūs sujungti tvirtą konceptualų viziją su pavara ir aistra. Jūs turėsite puikių bendravimo ir pristatymo įgūdžiai. Jums bus pasirengusi imtis Padorus iššūkius ir būti pasirengę dirbti ilgas valandas. Jums bus ne iš interneto centre voras: komandos žaidėjas, kuris jungia tarpdisciplininius kūrinius ir klientus.

Willem de Kooning akademija skatina jus dalyvauti nacionalinių ir tarptautinių award shows, pavyzdžiui, Jonge Honden, Atskyrimo Apdovanojimai jaunų talentų sudarymo, maratonai, Kanų liūtas konkurse, jaunųjų Ginklai, ir Vienas Rodyti jaunų.

Baigęs studijas, jūs pradėsite dirbti visų pusių kūrybinės koncepcijos kūrėjas, meno vadovas, copy ar kūrybinę strategas su komercine, socialinių arba autonominių praktikos specialybę.

img

Karjeros galimybės

 • Vyriausiasis kūrybinis pareigūnas
 • Meno vadovas
 • Copywriter
 • Patirtis dizaineris
 • koncepcija kūrėjas
 • Kūrybinis skaitmeninis concepter
 • Kūrybinis prekės vystyt
 • ir dar..

kurti pionierių

Mūsų sėkmingai Reklamos absolventai apima: Joris TOL & Gijsu Sluijters (laimėtojai Kanų Liūtai, Eurobest, FWA ir ADCN apdovanojimai, dirba DDB Amsterdamo ir anksčiau ne FHV BBDO); Timas Arts & Stefan van den Boogaard (laimėtojai Kanų Liūtai, Eurobest ir PKV apdovanojimai, dirba DDB Briuselyje ir anksčiau ne Mortierbrigade); Daan Van Dam & Bas van der Poel - The WonderYears (laimėtojų SpinAwards Čen Talentas, darbas Anomaly Amsterdame, stažuotės JWT Niujorke ir CP + B Majamyje); Wouter Keijzer (įkūrėjas ir partneris Iš formos ir laureatas ADC nuopelnus apdovanojimas); Bryan Wolff & Danielis Sumarna (laimėtojai SpinAwards Jong Talentas, dirba Droga5 Niujorke ir anksčiau Achtung Amsterdamas).

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

 • talentingas vizualiųjų menų?
 • nepriklausomas ir atsakingas?
 • skirta ir motyvuoja?
 • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the ... Skaityti daugiau

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the graphic designer, but rather for people who possess a multitude of talents and skills and who look beyond the borders of their original discipline. Skaityti mažiau