Šiame kurse jūs išmoksite organizuoti bet kokio įvykio tipą, tiek privačiame, ar viešajame srityje, įskaitant sužinoti, kaip sukurti savo renginių įmonę ir gali dirbti sau.

Įvykių segmentas augo pastaraisiais metais ir visada išeiti priešais, rengiantiems pasiūlyti jų geriausia.

  • 02 metų trukmės
  • Diena ir naktis

darbo rinkoje

Įvykių pramonė augo kiekvienais metais. Dėl šios priežasties, ji yra didinant gerai pasirengę profesionalai, turintys gerą mokymo poreikį atsiskaityti už šio augimo. Profesionalus samdomas gaminant agentūros renginiai, reklaminė rinkodaros ir komunikacijos dirbti organizavimo ir koordinavimo kongresų, mugėse ir parodose. Geriausi galimybės, žinoma, Rio ir San Paulas, pramonės ir verslo centrų.

ATLYGINIMAS vidutinis mėnesinis ASORTIMENTAS

Pradinis R $ 1500,00 Pilnas R $ 4,000.00

EKSPERTIZĖ

Šis specialistas planai, rengia ir organizuoja renginius ir kultūrinius projektus ar laisvalaikio, susijusius su meno, mokslo ar sporto. Nustato biudžetą ir prisiliečia potencialių rėmėjų teikti išteklius šou realizavimo. Įmonėje, rūpinasi metinio planavimo kultūrinių renginių. Galite dirbti viešbučiuose, klubuose, kultūros centrų, nevyriausybinių organizacijų, švietimo skyrių ir muziejų. Ji taip pat paprašė renginių agentūrų, reklamos rinkodaros ir komunikacijos dirbti mokslo ir technikos, verslo, sporto ir socialinių renginių organizavimas. Jūs taip pat gali dirbti su mugių, parodų, graduotas, vestuvėms ir koncertų organizavimą.

Programa mokoma:
  • Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Grupo Tiradentes »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date