Bakalauro skaičiavimo ir matematinių mokslų (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro kompiuterinių ir matematinių mokslų (Hons)

Kompiuterinės įrangos ir matematinių mokslų bakalauras yra Naujosios Zelandijos tik kompiuterija ir mokė per ketverius metus matematinis mokslas laipsnį. Tai papildomai metus suteikia jums galimybę gręžti giliau į savo dalykinėje srityje ir pridėti dokumentus, kurie bus papildyti savo pagrindinį dėmesį.

BCMS_final

Pirma metų dokumentai yra bendra visų kompiuterinių ir matematinių mokslų (BCMS) didžiųjų bakalauro laipsnį. Kadangi pirmieji trys metus BCMS yra labai panašus į Mokslo Bakalauro (BSC)Galite pasirinkti, kai pereisite. Jūs turite galimybę pereiti po trejų metų su bakalauro ar likti už papildomą metais ir užbaigti savo BCMS.

BCMS bus išmokyti jus su techninio, verslo ir praktinių įgūdžių A yra daugelio tarptautinių galimybių srityje karjerą.

BCMS dėsto kai Naujosios Zelandijos pirmaujančių skaičiavimo ir matematikos tyrėjų, kurie yra laikomi arti vietinių ir tarptautinių pramonės pokyčius, reguliariai Research and Consulting darbą. Mes nuolat atnaujiname mūsų dokumentus, kad atspindėtų šį kintančią aplinką ir atitiktų mūsų programas fakulteto kompetenciją.

Kompiuterija įrenginiai at Waikato

Į skaičiavimo priemones, kad Waikato universiteto yra viena geriausių Naujosios Zelandijos, nuo telefonai ir tablečių mobiliųjų aplikacijų kūrimo iki klasterio kompiuteriai masiškai lygiagrečiai perdirbti. Jūs taip pat turėsite 24 valandų prieigą prie kompiuterių laboratorijose įrengtas su visais naujausiais kompiuterinės programinės įrangos.

Karjeros galimybės

  • Verslo analizė
  • kompiuterinė animacija
  • matematinis modeliavimas
  • Tinklo inžinerija
  • Programavimas
  • Programų sistemų inžinerija
  • sistemos projektuotojas
  • Naudojimo dizaineris
  • interneto Architektas

Bendrai Veikiantysis laipsnio variantai

Šis laipsnis taip pat gali būti atsižvelgiama kaip Bendrai.

Apdovanojimai programa

Jei jums pasiekti gerų rezultatų savo pirmuosius trejus metus, jums gali būti įleisti į BCMS (Hons) programa savo ketvirtus metus.

Praktinė patirtis

Jei puikių savo studijas, gali būti galimybės jums įgyti praktinės patirties ir pramonės ryšius per vasaros projekto, kuriame galite dirbti per mokslinių tyrimų laboratorijose vasarą.

Priėmimo ir registracija

Jūs esate teisę kreiptis dėl kompiuterinių ir matematinių mokslų bakalauras, jei turite universiteto įėjimas, arba jo atitikmuo. Visi kiti prašymai bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome atidžiai patikrinti popieriniame kataloge. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su recruitment@waikato.ac.nz nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje. Straipsnių katalogas galima rasti adresu papers.waikato.ac.nz.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau