Bakalauro socialinio darbo

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Jei esate priversti padėti žmonėms spręsti asmenines ir socialines problemas, tiesiogiai arba planuojant ir vykdant programas, bus bene fi t grupes ar bendruomenes, Vakarų Sidnėjaus universiteto Socialinio darbo laipsnis yra ideali programa Studijų.

Socialinio darbo bakalauro suteikia jums vertingų įgūdžių ir žinių, jums reikia veiksmingai profesinės praktikos, kaip socialinio darbuotojo. Ji pabrėžia, praktinius įgūdžius ir leidžia jums darbo paruošta, kaip jūs visiškai nei 1000 valandų prižiūrimų FI ELD vietas. Tuo pačiu metu, jums bus pasiekti socialinius tyrimus ir teorines perspektyvas.

Tai sukurs kelią į karjeros socialinio darbo per privačių ar valstybinių įstaigų, gerovės paramos organizacijų, bendruomenės grupių ar sveikatai.

Laipsnis yra akredituota pagal Australijos asociacija socialinių darbuotojų (atsidaro naujame lange) atidaro naujame lange, o mūsų absolventai yra tinkamos narystės AASW.

Karjeros galimybės Socialinio darbo bakalauras

Bendrijos plėtra darbuotojas

Darbas bendruomenės plėtros apima bendradarbiauja, kad kolektyvinių sprendimų apie tai, kaip pirma bendruomenė gali judėti į priekį teigiamą būdu. Jūs dirbate su asmenų ir šeimų, taip pat ištisoms bendruomenėms teikti konsultacijas, paslaugas ir planus jiems pasiekti tam tikrus tikslus. Dažnai bendruomenės plėtros darbuotojai tarpininkauja tarp savanorių organizacijų ir bendruomenės nuorodą.

Bylų ir bylų tvarkymas

Socialinis darbuotojas teikia asmenims konsultacijas, paslaugas ir kryptis, kurios susijusios su jų interesais. Caseworkers dirbti vyriausybės, nevyriausybinės ir savanoriškų organizacijų įvairovė paprastai vaikų apsauga, narkotikų ir alkoholio paslaugas ar bendruomenės sveikatos srityse.

jaunimo darbuotojas

Jaunimo darbuotojai remti ir konsultuoti jaunimą savo behaviorial, aplinkos ar vystymosi poreikių. Darbas apima raštu ataskaitas, įvertinant poreikius ir riziką, taip pat vykdantiems programas, be kita ko.

Socialinė politika plėtra

Politikos formavimas apima mokslinius tyrimus, rinkti ir analizuoti faktus, kurie susiję su visuomenės labui asortimentą. Ji apima darbo su valstybinėmis institucijomis ir bendruomenės grupėms intervale tiksliai atitinkamus sprendimus.

Patarėjas

Konsultantai teikia pagalbą žmonėms, kovojantiems su emocinių problemų ir pasiūlyti patarimai ir nurodymai. Jie gali specializuotis tam tikrose srityse, pavyzdžiui, sveikatos, pucia valdymo ir tt

Nepilnamečių justicijos darbuotojas

Darbas nepilnamečių justicijos gali apimti konsultavimą, prižiūrėti ar jaunimą sulaikyti įkalinimo įstaigos valdymą.

Priėmimas

  • Paraiškos iš Australijos piliečiams, turintiems nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centras.
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC svetainėje informaciją.
  • UAC
  • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į universitetą per Tarptautinio biuro.
  • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau