Bakalauro socialinio darbo

The University of Waikato

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro socialinio darbo

The University of Waikato

Bakalauras Socialinio darbo

Kai studijuoja socialinio darbo bakalauras ne Waikato, jums bus mokytis, kaip padaryti teigiamą skirtumą į kitų gyvenimus. Jei esate asmuo, kuris nori prisidėti prie visuomenės - tai profesinė kvalifikacija, kuri padės jums padaryti tik tai.

BSW_final

Per savo bakalauro socialinio darbo (BSW) studijas, jums bus mokytis įgūdžių spektrą iš įvairių disciplinų. Įgūdžių jums plėtoti ir žinių jums įgyti duos jums kompetencijos lygį, jums reikės klestėti kaip socialinio darbuotojo.

Sėkmingi socialiniai darbuotojai yra gyvybiškai svarbūs mūsų vis sudėtingesnė visuomenėje, ir jums bus dalis vertinama ir svarbi profesija. Waikato "BSW pripažįsta socialinių darbuotojų registracijos tarybos, o kvalifikuoti socialiniai darbuotojai kurie surinko po tiek Naujosios Zelandijos ir užsienyje.

Jūs studijuoti savo BSW ne Waikato anketa Windermere Campus Tauranga. Per savo studijas, jums sužinoti apie įvairių temų: Socialinė politika ir socialiniai klausimai, socialinių mokslų mokslinių tyrimų ir socialinio darbo metodų ir sprendimų priėmimo. Sužinosite apie šeimą ir vaikų gresia pavojus. Jūs taip pat plėtoti savo žinias ir įgūdžius į Bendrijos plėtrą ir dvi kultūros ir daugiakultūrėje socialinio darbo praktikos srityse. BSW gali būti sudaromos su pagyrimu.

Kai baigsite savo studijas, yra daug skirtingų organizacijų asortimentas, galbūt jūs norėtumėte dirbti, įskaitant rajono sveikatos lentos, šeimos paslaugas, vyriausybinių agentūrų, ne pelno organizacijoms arba IWI socialines paslaugas.

Karjeros galimybės

  • CASE VADYBININKAS
  • Bendrijos plėtros darbuotojas
  • politikos analitikas
  • socialinio mokslo darbuotojas
  • Socialinis darbuotojas
  • jaunimo darbuotojas

Praktinė patirtis

Talpinimo darbo aplinkoje yra esminis komponentas BSW. Trečioje ir ketvirtoje metų studijų, jums bus sukurti praktinę patirtį per ekspedicijų vietas socialinių paslaugų įstaigų.

Priėmimo ir registracija

Visi pareiškėjai yra taikoma interviu ir atrankos proceso, įskaitant teistumą patikrinti, teikimo asmeninio pareiškimo ir arbitražo čekiu. Pareiškėjų atrankos remiasi išsilavinimo, tinkamumo socialinio darbo ir tenkinant universiteto ir Naujosios Zelandijos socialinių darbuotojų Registracijos valdybos reikalavimus požiūriu būdamas tinkamas asmuo praktiškai socialinį darbą. Pareiškėjai bus apklausiamas socialinio darbo atrankos grupės bakalauras. Visos paraiškos bus vertinama kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome patikrinti katalogas dokumentus atsargiai. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su wfass@waikato.ac.nz nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
- Buitinė mokesčiai: $ 5,879- $ 6786 per metus / Tarptautinės Mokesčiai: 23.235 $ per metus
Locations
Naujoji Zelandija - Tauranga, Bay Of Plenty
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Kov 2019
Naujoji Zelandija - Tauranga, Bay Of Plenty
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla