Bakalauro socialinio darbo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras Socialinio darbo

Kai studijuoja socialinio darbo bakalauras ne Waikato, jums bus mokytis, kaip padaryti teigiamą skirtumą į kitų gyvenimus. Jei esate asmuo, kuris nori prisidėti prie visuomenės - tai profesinė kvalifikacija, kuri padės jums padaryti tik tai.

BSW_final

Per savo bakalauro socialinio darbo (BSW) studijas, jums bus mokytis įgūdžių spektrą iš įvairių disciplinų. Įgūdžių jums plėtoti ir žinių jums įgyti duos jums kompetencijos lygį, jums reikės klestėti kaip socialinio darbuotojo.

Sėkmingi socialiniai darbuotojai yra gyvybiškai svarbūs mūsų vis sudėtingesnė visuomenėje, ir jums bus dalis vertinama ir svarbi profesija. Waikato "BSW pripažįsta socialinių darbuotojų registracijos tarybos, o kvalifikuoti socialiniai darbuotojai kurie surinko po tiek Naujosios Zelandijos ir užsienyje.

Jūs studijuoti savo BSW ne Waikato anketa Windermere Campus Tauranga. Per savo studijas, jums sužinoti apie įvairių temų: Socialinė politika ir socialiniai klausimai, socialinių mokslų mokslinių tyrimų ir socialinio darbo metodų ir sprendimų priėmimo. Sužinosite apie šeimą ir vaikų gresia pavojus. Jūs taip pat plėtoti savo žinias ir įgūdžius į Bendrijos plėtrą ir dvi kultūros ir daugiakultūrėje socialinio darbo praktikos srityse. BSW gali būti sudaromos su pagyrimu.

Kai baigsite savo studijas, yra daug skirtingų organizacijų asortimentas, galbūt jūs norėtumėte dirbti, įskaitant rajono sveikatos lentos, šeimos paslaugas, vyriausybinių agentūrų, ne pelno organizacijoms arba IWI socialines paslaugas.

Karjeros galimybės

  • CASE VADYBININKAS
  • Bendrijos plėtros darbuotojas
  • politikos analitikas
  • socialinio mokslo darbuotojas
  • Socialinis darbuotojas
  • jaunimo darbuotojas

Praktinė patirtis

Talpinimo darbo aplinkoje yra esminis komponentas BSW. Trečioje ir ketvirtoje metų studijų, jums bus sukurti praktinę patirtį per ekspedicijų vietas socialinių paslaugų įstaigų.

Priėmimo ir registracija

Visi pareiškėjai yra taikoma interviu ir atrankos proceso, įskaitant teistumą patikrinti, teikimo asmeninio pareiškimo ir arbitražo čekiu. Pareiškėjų atrankos remiasi išsilavinimo, tinkamumo socialinio darbo ir tenkinant universiteto ir Naujosios Zelandijos socialinių darbuotojų Registracijos valdybos reikalavimus požiūriu būdamas tinkamas asmuo praktiškai socialinį darbą. Pareiškėjai bus apklausiamas socialinio darbo atrankos grupės bakalauras. Visos paraiškos bus vertinama kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome patikrinti katalogas dokumentus atsargiai. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su wfass@waikato.ac.nz nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau