Bakalauro sporto, sveikatos ir žmogaus veiklos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras sporto, sveikatos ir žmogaus veiklos

Ši kvalifikacija anksčiau buvo žinomas kaip bakalauro sporto ir laisvalaikio studijų

Sparčiai auga sporto ir laisvalaikio sektorius dabar verta daugiau nei $ 12 milijardų dolerių per metus į Naująją Zelandiją. Waikato baigiamųjų sporto, sveikatos ir žmogaus našumo duos jums pagrindą šį įdomų ir dinamišką karjerą.

BSPLS_final

Kaip vienas iš Naujosios Zelandijos sparčiausiai augančių pramonės šakų, sporto ir laisvalaikio sektorius teikia patrauklių karjeros galimybių. "Waikato Bakalauras sveikatos, sporto ir žmogaus veiklos (BSHHP) bus išmokyti jus su naujausiomis žiniomis ir įgūdžiais tobulėti šioje dinamiškoje aplinkoje, ir padės pagerinti fizinę, socialinę ir psichinę gerovę kitiems.

Kaip universiteto, esančio į Waikato regiono širdyje, mes didžiuojamės galėdami puoselėti bendradarbiavimo santykius su kai kuriais iš šalies geriausių sporto organizacijų ir įrenginius. Mūsų partnerystė leidžia studentams gauti pramonės karjerą iš aukštos kokybės sporto (Waikato Chiefs, BOP Magic ir dviračių NZ) į bendruomeninių organizacijų (Sportas Waikato, Parafed ir negalia Waikato) skonį.

Mūsų paslaugos pasigirti naujausią įrangą sporto mokslo specializacijų, būtent Waikato sporto Labratory universiteto Kembridžo Avantidrome ir iš Waikato Adams centro universiteto aukštos kokybės, Tauranga. Abu yra įrengtos pažangiausių įrenginių išbandyti sportininkas veiklos, sportuoti bei utilizuoti, įskaitant aplinkosaugos kamerą aukščio mokymus.

Specializacijos

judėjimo kultūros

Jūs suprasite, socialinius ir kultūrinius aspektus vartojimo, gamybos ir patiria Sportas ir laisvalaikis šiuolaikinių ir istorinių parametrų, taip pat kritiškai tyrinėti judėjimą nustatymų diapazone, mano tokius klausimus, kaip galia, tapatumo, lyties, rasės, įtraukties, nuosavo kapitalo ir įvairovė. Jūs įgyti tarpdisciplininį supratimą apie šiuolaikinių vietinių ir pasaulinių tendencijų. BSpLS atvers platų karjeros galimybes, aprūpinti jus su problemų sprendimo įgūdžiai, kūrybiškumas, kritinis mąstymas, bendravimo ir analitiškas perdirbimo įgūdžius.

Taikomoji Judėjimo mokslai

Kritiškai ištirti, kaip mokslinių vadovų taikymas gali pagerinti sveikatą ir gerovę, fitneso ir efektyvumą. Sužinosite apie anatomijos, biomechanikos, pratybų recepto, judėjimo analizės, mitybos, fiziologijos, psichologijos, stiprumo kondicionierius. Taikyti žinomus mokslinius principus išnagrinėti dabartinę praktiką, ištirti novatoriškas strategijas Akcijoje, priežiūros ir fizinio aktyvumo didinimą, mankštos ir sporto. Plėtoti įgūdžius, taikomų judėjimo mokslų ir plėtoti reikalingų žinių klestėti dinamiškos darbo vietoje visoje iš judėjimo kontekstuose asortimentą.

Žmonės judėjimas ir profesinės praktikos

Sukurti šiuolaikinę žinių ir įgūdžių, susijusių su mokymo, instruktavimo, pirmaujanti, savanorystės supratimas ir instruktavimo įvairiose judėjimo kontekste. Naršyti teorija ir praktika švietimo judėjimo. Įgyti socialinės ir kultūrinės reikšmės judėjimo Bendrijos ir švietimo įstaigose supratimą. Ugdyti kritinį mąstymą, planavimą, bendravimą, atspindinti ir kontekstiniai įgūdžių, reikalingų prisidėti ir sukelti teisingas judėjimo galimybes visiems savo bendruomenės nariams.

Karjeros galimybės

 • Taikomoji sporto mokslininkas
<li>  Bendrijos Sportas patar&#279;jas</li>
<li>  Renginiai vadybininkas</li>
<li>  Sveikata ir k&#363;no kult&#363;ros mokytojas</li>
<li>  Asmeninis treneris</li>
<li>  sportas Treneris</li>

Bendrai Veikiantysis laipsnio variantai

BSHHP gali būti imtasi kartu su vienu iš kitų laipsnių diapazone. Tai gali padidinti savo patrauklumą potencialiems darbdaviams, kaip galite sukurti platesnę žinių ir įgūdžių, ir imtis vos ketverius metus užbaigti.

Populiarių studijų takai pora apima:

 • Sportas ir laisvalaikis ir vadyba, antras pagrindinis rinkodaros (BSpLS ir BMS ar BK). Tai dažnai pasirenka
 • studentų, kurie nori tęsti sporto rinkodaros karjerą.
 • Sportas ir laisvalaikis ir Mokymo (BSpLS ir BTchg). Jei jus domina mokymo sporto galite kreiptis padaryti Bendrai laipsnį, arba galite baigti BSpLS laipsnį ir tada kreiptis dėl vienerių metų diplomą dėstymo arba mokymo ir mokymosi Master.

Praktinė patirtis

Iš bakalauro darbų diapazonas turi praktinę dalį, taip pat tie, kurie tik skatina mokytis iš patirties sporto ir laisvalaikio srityje. Šie dokumentai suteikia galimybę stebėti, dalyvauti, prisidėti, mokytis ir kritiškai apmąstyti. Jie palengvina galimybes prijungti tikrą gyvenimą su kultūriniais, socialiniais, ekonominiais ir politiniais teorijų ir koncepcijų sporto ir laisvalaikio.

Priėmimo ir registracija

Stoti į šio laipsnio, kurį paprastai reikia stoti į universitetą arba jo atitikmuo. Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome atidžiai patikrinti popieriniame kataloge. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su recruitment@waikato.ac.nz nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje. Straipsnių katalogas galima rasti adresu papers.waikato.ac.nz.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau