Bakalauro statybos valdymas (atnaujinimas ir priežiūra)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Mokslo Bakalauro statybos valdymas ir renovacijos ir priežiūros

GMIT Castlebar Su bendrabučiu


Programa suteikia absolventams labai rinkoje paklausių įgūdžių į CAD, geodeziniai, statybos valdymo ir statybos technologijos srityse. Stiprus dėmesys skiriamas ryšių - yra esminis veiksnys siekiant sėkmingai užbaigti statybos produktų. Daugybė apsilankymai taip pat vykdomi per pirmuosius dvejus programos metus. Programos dėmesys yra praktiškas, supažindinti studentus su planavimo ir organizacinių metodų, naudojamų pramonėje, ypatingą dėmesį kreipiant į up-to-data metodų statybos projektavimo ir valdymo naudojimui.

Paskutinių metų programos teikia dabartinės teorijos ir praktikos pastato atnaujinimo ir techninės priežiūros sektoriuose supratimą.

Ji pabrėžia, kad veiksmingą naudojimą ir apsaugą pastatų ir aplinkos apsaugos ilguoju laikotarpiu.

Programos moduliai


Programos moduliai gali būti tokie:

Matematika Statybos, geodeziniai statybos, architektūros piešimo, CAD, Statybos technologijos ir Statybos paslaugos, statybinės mokslo, statybos ir civilinės inžinerijos pramonei, statybinės mechanikos Statybos, statybinės medžiagos, sutarčių ir procedūrų, statybos valdymas / Darbuotojų saugos ir sveikatos; Kiekiai ir įvertinti; Išsaugojimo, Konstrukciniai plieno dizainas ir detalės už statybos ir komunikacijų, gelžbetonis Dizaino ir detalės statybai, pastatas Geodezijos teorijos ir praktinių, statybos technologija / Statyba, sutartyje ir teisės studijų, Statybos ekonomikos, pastatas valdymo ir Grupės integruotos projektas.

Karjeros galimybės


Galimybės egzistuoja absolventų šiose srityse:

  • kiekis Geodezijos
  • Architektūra / Inžinerija
  • Pastatų ūkio valdymas
  • Sutarčių valdymas
  • Sveikata ir saugumas
  • Antstolių / Defektų tyrimas
  • Valdžios institucijų / Vietos tarnyba / OPW

Tolesnio studijų


Absolventai yra tinkamos BPK (pagyrimu) statybos valdymas programą GMIT (Galway) ir kitų institutų. Absolventai taip pat gali kreiptis dėl mokslo (pagyrimu) bakalauro tvarios statybos technologijos GMIT Castlebar.

Patekimo į rinką reikalavimai


Perdavimas (Įvertinimas D3 arba geresnė) per penkerius (5) baigimo pažymėjimą temomis, įskaitant matematikos ir anglų arba airių su 140 taškų.

Taip pat prieinama per accs režimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Ba ... Skaityti daugiau

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Bacon's observation: "They are ill discoverers that think there is no land when they can see nothing but sea." As a centre of higher education, we are engaged above all else in discovery. We hope that you will join with us in the voyage of learning which, for all of us, now extends throughout our lives. Skaityti mažiau
Golvėjus , Westport , Golvėjus + 2 Daugiau Mažiau