Bakalauro studijų architektūra

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

bakalauro Architektūra

Programos tikslai

Kaip dalis bakalauro bakalauras programa mokymosi rezultatai yra skirti, atsižvelgiant į mokslo, meno ir technikos gebėjimo srityje, gebėjimas metodiškai mąstymo pripažinti kultūrinę ir socialinę dimensiją profesija, taip pat bendrojo lavinimo ir asmenybės vystymuisi.

Struktūra ir turinys programos architektūra yra grindžiama, kurie yra susiję su architekto profesija ir sukurti sąlygas, užbaigimo bakalauro programos patvirtinimo architektų rūmų į priėmimo reikalavimus kiekvienai iš architektų šalies nepriklausomu architektu bendruosius reikalavimus.

Architektūros su bakalauro studijų srityje, siekdama mokymas yra praktiškas ir skirta planavimo ir struktūrinių problemų savarankiškai analizuoti ir per nurodytą darbo struktūros ir integruota išspręsti. Mokymas turėtų padėti juos išspręsti bakalauro darbus architekto, siekiant projektuoti, techninius, ekonominius, aplinkos apsaugos, kultūros ir socialinius lygius.

Kurso struktūra, žinoma gairės

Kursas suskirstytas į tris etapus tyrimo:

  1. Studijų skyrių. 1 -. 3 Semestras: konceptualiai Reljefinis etapas orientacijos

    Baigus pirmasis Pusmetis ir pirmojo tyrimo pabaigoje (. 3 Semestras) Studentai bus diskusijos dėl galimo šansai sėkmės siūlomų studijų ir karjeros. Pirmasis etapas studijų baigiamas, kai buvo perduota (preliminarus) visa modulis / partial modulis patikrinimas per pirmuosius tris semestrus. Čia virš studentas gaus sertifikatą.
  2. Studijų skyrių. 4 - 6. Semestras: praktiškas Reljefinis etapas įsisteigimo žinių, Praxissemester 6. semestras

    A antrojo etapo tyrimo kaita yra įmanoma tik tada, kai / studentas pasiekė 5 modulių (privalomųjų. Tvarkaraštis). Išimtys iš šios taisyklės yra moduliai Wahlpflichtfach ir ekspromtu. Šie moduliai gali iš. 3 Semestras yra užimtos.
  3. Tyrimas 7. skirsnis - 8. pusmetis: konsolidacija žiniomis su savo gravitacijos švietimo pagal dizaino pratimai ir pasirenkant.

Stažuotės semestras

Į bakalauro mokslo stažuotės šeštojo Integruota semestras. Prielaida dėl praktinio semestro atidarymo Sėkmingas pirmasis Studijų skyrius.

Praktinio semestro trukmė yra 100 dienų lankomumas. Per stažuotės semestrą studentai išmoks planavimo ir įgyvendinimo procesus architektūros praktikoje su jų turiniu ir sąveika. Jis turi žinoti, kurie dalyvauja planavimo ir statybos procese ratą ir praktika komandinį darbą.

Praktinis semestrą gali būti baigtas per visus Architektas biurai, biurų institucijų ir atitinkamų konsultantų statybos pramonėje, kur mokymas registruotu architekto (pagal § 3 Badeno-Viurtembergo Architektų akto ar garantuojamas atitinkamas kitų šalių). Stažuotė gali būti atliekamas užsienyje tam skirtuose įrenginiuose. Iš stažuotės pakeitimas yra galimas tik suderinus su intern biuro vadovas.

Praktikos paruošimas vyksta įvykio su stažuotojais tarnybos direktorių. Sekti praktinė veikla turi būti dokumentuotas pranešimu, kuriame aprašomas mokymo trukmę, jų turinys ir nuorodos praktikuoti ir jos veiklos studentams mastą. Ši ataskaita yra mokymo praktikoje turi būti patvirtintas atsakingo asmens ir šeštojo pabaigos Semestras stažuotės biuro pristatyti.

Dėl veiklos ataskaitų ir praktikos ataskaita bus nuspręsta, ar studentai sėkmingai baigė praktinio semestrą. Jei Praxissemester pripažintas ne sėkmingai užbaigti, ji gali būti vieną kartą pakartojami. Atsakingas už Tarnybos stažuotojams direktoriaus sprendimu.

Lydėti praktinės studijos SEMESTRAS priežiūra siūlomų. Būstinė stažuotojas nusprendžia konkretaus dizaino. Dėmesys yra sutelktas į individualias aplinkybes stažuotojai.

Kursinių, mokslinių straipsnių

Be raštiško egzaminus, studentai turėtų įrodyti, kad jie spręsti uždavinius per ribotą laiką ir be jokių papildomų įrankių, naudojant dabartinius metodus jų drausmės ir redaguoti temos. Jis taikomas § 11 Bendrojo tyrimo dalyje ir egzaminų reglamentų bakalauro ir magistro laipsnio programas ne Hochschule Biberache. Trukmė ir modalumas nagrinėjimo bus paskelbta gyvenimo žemėlapyje.

Studijų darbai apima rašytinę ir ir papildoma grafinė redagavimo užduotis ir mokymo srityje, o nuoroda į atitinkamą literatūrą ir kitomis tinkamomis priemonėmis. Studentai turėtų įrodyti, kad jie arba mokslo raida gija ekspertas dokumentacija objekto sugeba. Taikymo sritis ir pristatymo tvarka atitinka modulio vadovą dėl ugdymo turinio žemėlapius ar paskelbė ne semestro pradžioje.

Žodžiu egzaminus, studentai turėtų įrodyti, kad jie galėtų atpažinti bandymo ploto santykius ir klasifikuoti konkrečias problemas šiose santykius. Jis taikomas § 10 Bendrojo tyrimo dalyje ir egzaminų reglamentų bakalauro ir magistro laipsnio programas ne Hochschule Biberache. Trukmė ir modalumas nagrinėjimo bus paskelbta gyvenimo žemėlapyje.

Kursinių remiantis pristatymai, piešinių, modelių ir objektų galima pagaminti per pratybas, interneto padangos, skersvėjų ar projekto darbo paskaita-lydintis ir nėra tuščias atveju kartu. Kursinių remiantis pristatymai, piešinių, modelių ir objektų įtraukti egzaminą žodžiu universitetinio viešu darbo rezultatų forma. Dalis egzamino žodžiu yra parodyti teorinius, mokslo ir meno principus, susijusius su išvystyta tirpalas, architektūros ir miesto planai ir jų materializavimo. Jei kursinių jei tuščią renginį kartu, jie gali būti papildomai nurodomi ir artimesni atestacijos (kelionių) Atsižvelgiant į universitetų viešųjų pristatymų tarpinių rezultatų forma.

Perdirbimo laikas kursinių Straipsnių, brėžiniai, modeliai ir objektų formos paprastai yra 1 semestrą. Apdorojimo laikas ir paslaugų apimtis yra nurodyta mokymo programos žemėlapiai. Tai bus paskelbta, kad studentams semestro pradžios. Kaip išdavimo, projektavimo ir projekto darbo tema datos taiko atidarymo renginyje, pirmą savaitę paskaitų laiką kiekvieno semestro.

Pasirenkant
privalo bakalauro programos semestrus 3-8 iš 6 pasirenkamuosius kursus sėkmingai baigė.
Jei reikalingi apribojimai tarp pasirenkant pasirinkimas gali būti nuspręsta, kad fakultete.
Pasirenkant taip pat gali į kitus kursus iki maks. 4 kreditai priskiriami. Užduoties pripažinimas ar nėra dalykinių grupių priklausomai nuo temos. Audito komitetas priima sprendimą dėl paskirstymo, pripažinimo ir Gerų pasiekimų taškų, jis gali nurodyti programos direktoriui.
Į pasirenkamą dalyką įtraukimas priklauso nuo turimų vietų į atitinkamą dalyką numerį. Tai taip pat taikoma subjektams kitų kursų.
Nėra bendra teisė vietas konkretaus pasirenkamas dalykas.

Dizainas
Iš pasirenkant režimą mutatis mutandis taikoma projektavimo normos pasirinkimas tuo bakalauro su apribojimu, kad dizainas siūlo kitus kursus negali būti suvokiami.

Ekspromtu dizaino
kas ekspromtu dizaino siūlomi 8 - bakalauro studijų programos yra semestrais 3. Iš viso 4 ekspromtu turi būti perduotas. Siūlomos į bakalauro ir magistro studijų programų kursai gali būti identiški.

studium Generale "
Bendrosios Tyrimai turi būti baigtas per tarpdisciplininio asortimento Biberahas universiteto su 2 kredito taškų. Šie kreditai nėra naudojamas nustatyti pažymių vidurkį.

Ekskursijos
Ekskursija / s / siūlomi į ekskursijų savaitę per semestrą. Dalyvavimas dviejų pasirinkimas ekskursijos į semestrus 3 - Ex pasiūlė 8 cursions yra privalomas. Kartą per metus moduliuose "pristatymas ir dizainas" charakterio, kaip privalomas laukas kelionės ekskursijos. Rūšiavimas yra įtrauktas į modulį "pristatymas ir dizainas", kuri dėmesį, svoriai iki turo pradžios nustatomas eksperto.

Atsižvelgiant į mokymo ekskursijos kontekste gali vykti taip pat atskirų subjektų ar tarpdisciplininis metu ir už paskaitas. Jie laikomi privalomus išvykas, jei mokymosi rezultatai ir ekskursija paskirties, datos ir laikai yra kurso dalis. Esant nesugebėjimas dėl rimtos priežasties pakankama studijų kompensacija turi būti pateikta. Iššūkis ir patikslinta kompensacija daroma į ekskursiją vadovui.

Bakalauro baigiamasis darbas

Darbe yra prižiūrimas egzamino lapai yra parodyti, kad kandidatas galėtų dirbti problemą iš savo srities architektūros per bakalauro programą su būtinais metodais nurodytą laikotarpį.

Darbas bus nagrinėjami ir vertinami pagal 2 egzaminuotojai. Auditoriai yra semestro pradžioje pirmą kartą Iš 8 savaitė Semestras nustato Audito komiteto ir paskelbė. Jei viena iš proceso metu auditoriams, audito komitetas nustato pakeitimo auditorius. Du auditoriai nustato užduotis ir suteikti jiems pasibaigus į pirmą arba antrą semestrą žinoma semestro pradžioje.

Priėmimo reikalavimai bakalauro baigiamojo darbo sėkmingą praktinio semestro ir visi kursinių ir egzaminai iki ir įskaitant septintojo Semestras, išskyrus modulio pasirenkamą dalyką. Po temos paskelbimo eksperto, kandidatas / disertacijos kandidatas privalo juos registruoti per 2 savaites per apžiūrą biure. Išdavimo data yra įdėti į įrašą.

Apdorojimo laikas Darbo yra ne daugiau kaip 4 mėnesius. Darbas bus administruojama atsižvelgiant į seminarus, kurie vyksta reguliariai forma. Terminas ir už testą žodžiu data nustatoma pagal inspektorių ir paskelbė su sriegiu spaudai. Apdorojimo laikas Darbo tuo prašymu, pratęsta iki prevencija bandymo asmens laikotarpiu, remiantis tuo, kad tai buvo ne audito komiteto Darbo išvada sudaro planavimo darbų ir universiteto viešojo koliokviumui šį darbą kaltė. Dėl pardavimo pilnas planavimas darbas turi būti pateikta susidedanti iš reikalaujamų dokumentų užduoties datos (paprastai planuoja ir modeliai). Ji yra tuo pačiu metu kaip pagal DIN išraiškos 3 formos ir skaitmeniniu būdu pristatyti.

Darbe yra įsivaizduoti trukmę egzaminu žodžiu 40 minučių. Testo dalį yra ne mažiau kaip 20 minučių pateikimas dėl darbo turinio. Žodžiu bandymas turi būti atliekamas kaip taisyklė, per dvi savaites po gimdymo darbų. Ekspertas paskelbti už egzaminą žodžiu su darbo išdavimo data. Nesėkmė asmuo turi būti išnagrinėjo egzaminą žodžiu datą, darbas su "nepakankama" (5.0) klasės bus vertinamas, nebent dėl ​​kurių nesilaikoma termino kandidatas neatsako. Čia ruber veikdama į Audito komiteto pirmininkas prašymu.

Formavimas modulio atitinkamai. Iš viso ženklai

Modulio egzamino balai apskaičiuojami kaip kreditais aritmetinis vidurkis visų atitinkamų modulis susijęs modulio dalis egzaminų balai skaičiuojami.

Bendras pažymys yra apskaičiuojamas iš svertinio su kreditų aritmetinis vidurkis modulio klases. Iš Bakalauro baigiamojo darbo pažymys yra vertinamas 3 kartus.

Bendras laipsnio disertacijos apskaičiuojamas įvertinant bakalauro darbe su 2/3 ir 1/3 koliokviumui.

Už stažuotės kreditų, Studium Generale "ir ekskursijos nėra įtraukti į apskaičiavimą ir koeficiento ženklų.

Mobilumas langą

Studijų nuostata užsienio universitete kaip dalis studijų užsienyje semestrą yra įmanoma. Studijų užsienyje semestrą gali būti išleista į trečią, šeštą, septintą ar semestrą.

Už studijų užsienyje semestrą gairių ir dėl kreditų pripažinimo gairės užsienyje uždirbtos tyrimai taikomi.

Pripažinimas

Apie pripažinimo studijų laikotarpius ir studijų ir egzaminų

  • iš Vokietijos
  • užsienyje
  • įsigijo ne universiteto žinių

Egzamino lenta nusprendžia kursą. Tai yra perlas. Pripažinimas statutas atlikti. Terminai yra nustatyti bendrosios dalies studijų ir egzaminavimo tvarkos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... Skaityti daugiau

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). Skaityti mažiau
Biberachas , Ulmas , Londonas , Ciurichas + 3 Daugiau Mažiau