Unikali galimybė pasaulis

Bakalauro Taikomųjų mokslų (Basc.) Aplinkos sistemose inžinerijos

Kas yra aplinkosaugos sistemų inžinerija?

Mūsų Aplinkos sistemų inžinerija (EVSE) programa yra labai populiarus su studentais ir gerbiamas pramonės, daugiausia dėl savo laiku kartu aplinkosaugos problemas ir sisteminiu požiūriu į sprendžiant civilines ir pramonės aplinkosaugos problemas. Wyklady įtraukti aplinkosaugos sistemos projektavimas ir poveikį ir rizikos vertinimą.

Mūsų programa

Aplinkosaugos sistemų inžinerija (EVSE) programa parodo ir taiko sistemų inžinerijos principus, susijusius su vandens išteklių, oro tarša, transporto, pramonės plėtra ir atliekų tvarkymo aplinkosaugos klausimais.

Absolventas:

  • Bakalauro Taikomųjų mokslų (Basc.) Aplinkos sistemose inžinerijos
  • Studentai kooperacijos švietimas absolventas su Basc. (Co-op ") aplinkos sistemose inžinerijos
  • Studentai stažuotės programą absolventas su Basc. (Stažuotės) aplinkos sistemose inžinerijos

EVSE programa yra visiškai akredituota Kanados inžinerijos Akreditavimo taryba.

Bakalauro EVSE laboratorijos

Mūsų studentai taiko learnings iš ekvivalentas paskaitų, laboratorinių skyriuose kiekvienam žinoma, kad liudytojas teoriją praktikoje, įgyti praktinės laboratoriniais patirtimi, praktikuoti būtinų taikomųjų įgūdžių ir praktiškai inžinerinio projektavimo.

Be skysčių dinamikos ir Hidraulikos laboratorijos, studentai mokosi principus skysčių. Taikomosios Biosystems laboratorija moko biologinių paraiškas aplinkos inžinerijos. Vandens ir nuotekų laboratorija naudojamas projektavimo ir optimizavimo vandens ir nuotekų valymo sistemų. Mūsų Geotechnikos laboratorija namų geotechninius tyrimus ir tyrinėjimo įrangą. Studentai testus, apibūdinti ir klasifikuoti dirvožemiai ir ištirti dirvožemio savybes.

Aplinkos sistemų inžinerija

Per pastaruosius penkerius metus tarptautinių studentų, kurie studijuoja apie Regina universiteto skaičius išaugo 77%, padėti, kad mūsų miesteliu įvairesnė nei bet mūsų istorijos laiko. Studentai iš daugiau nei 66 šalių dabar vadiname mūsų universitete namo, praturtinti mokinių patirtį, sukeldamas visuotinį požiūrį į mūsų universiteto bendruomenę. Tuo pačiu metu, daugiau nei 800 vidaus studentai pasinaudojo studijų užsienyje galimybių praplėsti savo išsilavinimą kitose šalyse ir toliau plėtoti į "pasaulio piliečių". Visi šie studentai dalyvaus Regina universitetas dėl kokybės mūsų studijų programų, ir jie čia atvyksta žinodami, kad išsamus rėmimo programa yra jiems per mūsų UR Tarptautinio biuro. UR Tarptautinė yra tvirtai įsipareigojusi remti studentų sėkmė siūlo akademinių, socialinių, gyvenimo įgūdžių, ir kalbos paslaugas, kurie padeda suteikti studentams įrankius, kurių jiems reikia, kad dauguma jų universiteto Regina išsilavinimą.

  • Aukštos reitingas: Vienas Kanados Top 10 išsamių universitetuose.
  • Pagalba yra mūsų stiprybė: Nuo to momento, mes patenkinti jums ir jūsų šeimai, iki to momento, kai rasti darbą po baigimo, mes teikiame individualizuotas paslaugas, skatinti ir padėti jūsų akademinės ir karjeros poreikius.
  • Modernus objektų: Ateikite ir atrasti mūsų naują miesteliu. Tai modernus, švarus ir patogus.
  • Mokslinių tyrimų U yra pasaulinė bendruomenė: Mes esame pakankamai dideli, kad priimančiosios studentų iš daugiau nei 90 šalių, dar pakankamai mažas, kad jums labiau suasmenintą tikslinę akademinės patirties. Jūs galite sužinoti savo profesorių ir fakulteto nariai. Studentui fakulteto santykis yra 20: 1.We Taip pat turime daug asociacijų, kad jūs galite įsitraukti. Check it out!
  • Sėkmė gyvenimo Regina yra Jūsų namais toli nuo namų! Tai saugu, įperkamas ir užtikrina aukštą gyvenimo lygį. Saskačevanas turi imigracijos skyrimo programą, kuri greičiau nei nacionalinės programos ir yra atvira universiteto Regina absolventai.
reginaCity1City2Pedikiūras
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Regina »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date